Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: VU+ Solo2 de XBMC de LIVE TV Nasil Aktivlestirebilirim?

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    75347

VU+ Solo2 de XBMC de LIVE TV Nasil Aktivlestirebilirim?

slm arkadaslar Laptop da kodiyi kurdum,live tv yide aktiv hale getirdim PVR Simple Client de ayarlardan gereken adreside yazdim,aktiv ettim,live tv de yerli kanallar ve yabanci kanallar dahil 346 Kanal oldu hepsi süper calisiyor,ben bunun aynisini VU+ Solo2 de basaramadim XBMC de LIVE TV Nasil Aktiv hale getirebilirim yani vu solo2 de bu mümkünmü? yardim ederseniz sevinirim.saygilar

Supervisor
    Giriş Tarihi
    08-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    6185

Live TV için PVR Addonlar bu pakette yok. İlk çıktığında uğraşmıştım maalesef olmuyor.

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2005
    Mekan
    Üye No
    75347

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi pro_dufa Mesajı Göster
    Live TV için PVR Addonlar bu pakette yok. İlk çıktığında uğraşmıştım maalesef olmuyor.
    anladim ustam cok sagol

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

pvr addonsları olsa dahi olmuyor ben denedim normal pc de en sağlıklı çalışan pvr.iptvsimple1.1 i kurdum ama cihazdaki kullanımda olmuyor epey bir denemeler yaptım cihaz o anda xbmc ile meşgul olduğundan tüneri görmüyor; zaten pc dede eğer livetv yi cihaza yönlendirerirseniz cihaz standby durumunda olunca çalışıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

yaptığım araştırmalara göre bu xbmc plugininde pvr özellikleri kapatılmış doğal olarak pvr plugini kullanıp livetv seyretme şansımız yok ancak yeni plugin yazılırken eğer pvr özelliği açılırsa kullanabiliriz son durum budur aslında plugin açıklamalarında var bilgi ama dikkatli okuma alışkanlığımız yok maalesef:Ç bende bugün araştırıken plugin içindeki açıklamayı gördüm bende diyorum niye oımuyor bu livetv halbuki plugin yazlırken kapatılmış pvr özelliği
    Düzenleyen harkan : 11-09-2015 at 20:09

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2005
    Mekan
    Üye No
    75347

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi harkan Mesajı Göster
    yaptığım araştırmalara göre bu xbmc plugininde pvr özellikleri kapatılmış doğal olarak pvr plugini kullanıp livetv seyretme şansımız yok ancak yeni plugin yazılırken eğer pvr özelliği açılırsa kullanabiliriz son durum budur aslında plugin açıklamalarında var bilgi ama dikkatli okuma alışkanlığımız yok maalesef:Ç bende bugün araştırıken plugin içindeki açıklamayı gördüm bende diyorum niye oımuyor bu livetv halbuki plugin yazlırken kapatılmış pvr özelliği
    Şimdi Heşey Net Annaşılıyor,Sağol Ustam boşuna uğraşmışım

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık