Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: openspa-4.0.004-vuzero-2015.08.06 Ham imagedir.Multiboot

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    423711

openspa-4.0.004-vuzero-2015.08.06 Ham imagedir.Multiboot

Arkadaşlar multibootta çok iyi çalışmaktadır ham image olarak eklenti yüklemeden multiboot kurun hemen hemen tüm backuplar çalısır,
    Ftp ıd: root
    Ftp password: openspa
    Bu sürümün güzel tarafı yüklenemeyen backup dahi olsa cihazı restart yapınca multiboot seçim ekranı geliyor acılmayan backupa takılı kalmıyor...

Düzenleyen remzi arslan : 04-09-2015 at 00:51

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

aynen remzi eline sağlık opanspa multiboot stabil çalışır daha öncede bunun çalışmasını vermiştim sevgiler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

backup yükleyen arkadaşlar güncelleme yapmasın flash bozuluyor arkadaşlar bilgilerinize.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-06-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    16937

teşekkürler ustad

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aykutadar Mesajı Göster
    backup yükleyen arkadaşlar güncelleme yapmasın flash bozuluyor arkadaşlar bilgilerinize.

Flash bozuluyor derken imaj çöker dedin sanırım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi memorist Mesajı Göster
    Flash bozuluyor derken imaj çöker dedin sanırım.
    hayır abi multiboota birşey yükleyemiyorsun vti yi güncelledim başka image yükleyemedim mecburen yeniden flasha spa yükledim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aykutadar Mesajı Göster
    hayır abi multiboota birşey yükleyemiyorsun vti yi güncelledim başka image yükleyemedim mecburen yeniden flasha spa yükledim.

Tam müdahale edilecek bir konu.Multiboota yüklenecek ham imajeler/bacuplar "asla güncellenmemeli!" Ee bunu da Memorist dosttan başkası çözemez.Durum buysa hoş değil:ozaman imaje/bacupu online güncelleme yerine silip yeniden kurmak gerekecek.Bu da 8 imajlık meoboot değilki silip yeniden kurasın.Bir de Multibootun çok yüklü ileri aşamasındaysan yandı gülüm keten helva!..Uğraş dur!..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

abi bende 22 image vardı onlara bişey olmuyor vti yi silip flashı yeniden kurdum düzeldi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    423711

openspa-4.0.004-vuzero-2015.08.06 Ham imagedir.Multiboot

Memorist üstad bu konuda uzmandır, bizde öğrencisi fakat arkaya bir baktım su gibi delikanlı kardesim aykutta bu konulara gayet hakim gelecek ısık veriyor böyle kardeslerimizi gördükçe, meraklı ve cihaza acımayan sert basan ama bilinçli yerine göre tam gaz veren kardesim , velhasıl kelam openspa bu konuda vazgeçilmezlerdendir, openspayı sadece kurun hiç kanal setting , plugin vs oscam ccam hiç birşey kurmadan sadece internet ftp ve telnet ayarı yapın yani onu sadece bir ana işlemci olarak kullanın ve image yüklerken multiboot uploaddakini ayarları kaydetsinmi diye ekranda altta bir soru sorar hayır deyin , imagelerin ayarları birbiriyle uyuşmadıgı içinde sorun çıkartabiliyor, dostlar

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Düzenleyen remzi arslan : 04-09-2015 at 00:56

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-06-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    439921

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi remzi arslan Mesajı Göster
    Memorist üstad bu konuda uzmandır, bizde öğrencisi fakat arkaya bir baktım su gibi delikanlı kardesim aykutta bu konulara gayet hakim gelecek ısık veriyor böyle kardeslerimizi gördükçe, meraklı ve cihaza acımayan sert basan ama bilinçli yerine göre tam gaz veren kardesim , velhasıl kelam openspa bu konuda vazgeçilmezlerdendir, openspayı sadece kurun hiç kanal setting , plugin vs oscam ccam hiç birşey kurmadan sadece internet ftp ve telnet ayarı yapın yani onu sadece bir ana işlemci olarak kullanın ve image yüklerken multiboot uploaddakini ayarları kaydetsinmi diye ekranda altta bir soru sorar hayır deyin , imagelerin ayarları birbiriyle uyuşmadıgı içinde sorun çıkartabiliyor, dostlar

çok teşekkürler abi sağolasın senin yanında biz ancak acemi çırak yada profösörün yanında pratisyen bile olamayız gerçekten çok saygı duyuyorum.

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi remzi arslan Mesajı Göster

Estafurullah remzi dostum bende sizler gibi öğreniyorum bir farkım yok sizlerden azimle uğraşıp yapabilen aykut gibi arkadaşlar ilede gerçekden gurur duyuyorum Yıllarca kullanıcılar multiboot kullansınlar diyede çok baskıda yapmıştım özellikle yaptığım çalışmaların Backup boyutlarını yüksek paylaşmak gibi.

zaten amaç flashdaki openspa imajı boş bırakmaktır tam olarak kurmak değil yani temel olarak kullanılması gerekir aynen dediğin gibi öncede bahsettik copy settins to the new image karşıtı hayır yapılmalıki uyumsuzluk yaşanmasın ve Mboot daki imajların güncelleme esnasında flash daki imaja zarar vermesi vakit sıkıntımızı bir nebzede alması gibi

sevgiler..:wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi memorist Mesajı Göster
    aynen remzi eline sağlık opanspa multiboot stabil çalışır daha öncede bunun çalışmasını vermiştim sevgiler...

Memorist dost merhaba!Ben multibootu sizin buradaki anlatımlarınıza bakarak kurdum.Ama bayağı zahmet çektim.Nedeni de sizin anlattıklarınızla karşılaştığımız şablonların birebir uymaması.Bence sanki arada bir kaç resim yada görselin eklenmesi gerekiyor.Hala pek çok arkadaşın bunu kurmada başarısız olmasının nedeni de bu olsa gerek.Herkes "arif" değil ki,leb demeden leblebiyi anlasın.Eğer zahmet olmayacaksa bu Kızılay desteğine bir kaç görsel daha ekleyiverin!..Vallahi Cennete vize alırsınız!..:wave::wave: OLOR="#B22222"][/COLOR]

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi rselturk Mesajı Göster
    Memorist dost merhaba!Ben multibootu sizin buradaki anlatımlarınıza bakarak kurdum.Ama bayağı zahmet çektim.Nedeni de sizin anlattıklarınızla karşılaştığımız şablonların birebir uymaması.Bence sanki arada bir kaç resim yada görselin eklenmesi gerekiyor.Hala pek çok arkadaşın bunu kurmada başarısız olmasının nedeni de bu olsa gerek.Herkes "arif" değil ki,leb demeden leblebiyi anlasın.Eğer zahmet olmayacaksa bu Kızılay desteğine bir kaç görsel daha ekleyiverin!..Vallahi Cennete vize alırsınız!..:wave::wave: OLOR="#B22222"][/COLOR]
    Baba herşey birebir tüm etik capsları aldım daha extra görsellik yada kurma aşamasında farklılık yok her şey birebir ve duo2 geldiğinden beri multiboot kullanmıyorum yeni imajları ne gibi reoksiyon gösterdiğini bilmiyorum tek imaj kullanmaktayım açıkcası hiç imaj yada mboot uğraşılarım yok şimdilik ev ahali benim odaya daldılar kış gelince tekrar uğraşılarım olacak paylaşırım.
    sevgiler..

14. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık