Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Next Minix HD Combo Biss Şifre Girme Olayı

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2013
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    596080

Next Minix HD Combo Biss Şifre Girme Olayı

Arkadaşlar ben bugün next minix hd combo cihazı aldım fakat önceden trident mini scart kullandığım için zor geldi. Şifre bölümünü açtım fakat bunda kanal ismindeyken OK'a bastığımda başka uydulardaki kanallar var Azerspacedeki Az tv ve İdman tvyi eklemek istiyorum bu yüzden ekle tuşuna bastığımda farklı şeyler soruyor kanal adını sanırım tv sırasındaki gibi yazmalıymışız tam olarak bu şifre girme olayını anlatabilir misiniz lütfen ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    283932

biss bölümüne girdiğinizde ordaki isim ile kanal ismi aynı olması gerekir yoksa biss doğru olsa bile açmaz isterseniz hazır softcam dosyasını yükleyin ve kanal isimleri ile biteki isimler aynı olduğunu kontrol edin aynı değilse düzenleyip aynı yapınız

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2013
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    596080

Peki Az tv İdman tv İctimai tv ve 2 tv Georgia şifreleri sayıların arasında harfli olanlarda varmış ve sadece sayı olanda varmış ben hangi şifreleri yazacağım ve harfli olan şifreleri yazabilir misiniz ?
    Düzenleyen bytlki : 03-09-2015 at 09:59

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2006
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    216136

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bytlki Mesajı Göster
    Peki Az tv İdman tv İctimai tv ve 2 tv Georgia şifreleri sayıların arasında harfli olanlarda varmış ve sadece sayı olanda varmış ben hangi şifreleri yazacağım ve harfli olan şifreleri yazabilir misiniz ?
    Combo cihazınıda 3 gün önce çıkan yazılım yüklü ise sıkıntı yok. Türsatta ve Azeri uydusuda dahil tüm BİSS'ler girili. Eğer wi-fi cihazınız da bağlı ile *** bölümünden otomatik olarak keyleri güncelleyebiiyorsunuz. Öncelikle EMU'yu aktif etmeniz gerekiyor.
    Menü > TV Sistemi > 0000 yaparak EMU'yu aktif edebilirsiniz.
    Hızlı bir şekilde *** girmek istiyorum diyorsan şifreli kanalın üzerindeyken OK tuşuna basın, kanal listesi gelecektir. "Zoom" tuşuna basarak kanal listesini büyük listeden küçük listeye döner. Kanal listesi küçük liste olduktan sonra da kumandadan "Mavi" tuşa basarsan direkt olarak hızlı *** ekleme menüsü gelir. Muhtemelen yüklü olduğu için bu kanalın keyleri cihazınızda ekli diye uyarı verir ama *** düzenleme menüsüne girer.

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2013
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    596080

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Sezgin 2 Mesajı Göster
    Combo cihazınıda 3 gün önce çıkan yazılım yüklü ise sıkıntı yok. Türsatta ve Azeri uydusuda dahil tüm BİSS'ler girili. Eğer wi-fi cihazınız da bağlı ile *** bölümünden otomatik olarak keyleri güncelleyebiiyorsunuz. Öncelikle EMU'yu aktif etmeniz gerekiyor.
    Menü > TV Sistemi > 0000 yaparak EMU'yu aktif edebilirsiniz.
    Hızlı bir şekilde *** girmek istiyorum diyorsan şifreli kanalın üzerindeyken OK tuşuna basın, kanal listesi gelecektir. "Zoom" tuşuna basarak kanal listesini büyük listeden küçük listeye döner. Kanal listesi küçük liste olduktan sonra da kumandadan "Mavi" tuşa basarsan direkt olarak hızlı *** ekleme menüsü gelir. Muhtemelen yüklü olduğu için bu kanalın keyleri cihazınızda ekli diye uyarı verir ama *** düzenleme menüsüne girer.
    Peki sağolun fakat cihaza wifi nasıl bağlayacağız ?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı