Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Atlanta Stab HH-90 Diseqc Motor SAB 97cm Ofset Çanak İLE çalışır mı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    74 Bartın
    Üye No
    517

Atlanta Stab HH-90 Diseqc Motor SAB 97cm Ofset Çanak İLE çalışır mı?

Merhaba, ben multifeed ile thor-hotbird-astra birlikte izlemeyi planlamıştım ama birbirlerine çok uzak oldukları için olmadı.
    Ben de alternatif olarak Atlanta Stab HH-90 Diseqc Motor, SAB 97cm Ofset Çanak ve Atlanta Inverto Black Ultra Single LNB kullanmak istiyorum.
    İlk sorum, Sab97nin kaç kg olduğu yazılmamış, disecq motor 95e kadar çanak döndürebiliyormuş açıklamasında yazıyor, bu çanağı çevirirken bir problem oluşturur mu?
    Bir diğer sorum da, ben bunlarla sadece 23.5-19-16-13 ve thor ve belki hispasat uydularını dönüşümlü izlemek istiyorum. 90 cm bulunduğum ilde bu uyduların istediğim freakansları için yeterli. Motorlu sistem olması ayarlar tam yapılsa bile sinyali düşürür mü?
    Son olarak, herhangi bir uyducu motorlu çanağı kurabilir mi?
    Cevapşar için şimdiden teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    74 Bartın
    Üye No
    517

cevap verecek yok mu acaba?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-10-2005
    Mekan
    70 Karaman
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    142511

Ben de sab 97cm çanak düşünüyorum bu yüzden kısa bir araştırma yaptım; öncelikle bu antenlerin farklı modelleri olduğunu söylemeliyim, aralarında delikli olan ya da aliminyumdan yapılmış modelleri daha hafif diye tahmin ediyorum. Ayrıntılı bilgi için sitesine bakabilirsiniz. Ayrıca benim de bir sorum var: Bu çanakta 13E, 16E, 19E ve 1W uydularını multifeed aparatla aynı anda alabilir miyim? Konum: Karaman.
    Ayrıca motor sinyal kalitesini düşürmez ve alıcıya uygun bir motor tavsiye edilir.
    Düzenleyen eastern25 : 08-09-2015 at 23:31

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı