Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Next Minix HD Tango+Plus alınırmı ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6091

Next Minix HD Tango+Plus alınırmı ?

Merhaba arkadaşlar, "Next Minix HD Tango+Plus" cihazı yeni çıkmış alıp kullanan , deneyen , satan arkadaşlar varsa cihaz hakkında yorum almak istiyorum.İçinde free server ı var 1 yıl veya süresiz diye yazılar okudum internette.işlemci ram kanal geçişleri cam performansı nasıldır iptv çalışıyormu ? cevaplar için şimdiden teşekkürler

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6091

Cihazı satın aldım en sıkıntılı yeri, menü geçişleri çok yavaş, kumandaya bastığınızda menünün ekrana gelmesi ,exitten çık dediğinizde çıkması vs cihazın verdiği tepki çok yavaş..menü açıkken şifreli kanalı çözüyor,menüyü kaldırdığınızda "ekran kararıyor" 4-5 saniye bekledikten sonra kanal tekrar ekrana geliyor.Beklemekten yorulursunuz.Kutusunda 1GB DDR3 rem yazılmış ama sanki 128 mb var gibi..youtube görüntü kalitesi çok kötü menülerin açılması küçük resimlerin gelmesi çok zaman alıyor.Hep bekliyorsuınuz.usb den iptv girişi yaptım "başarılı " demesine rağmen iptv penceresinde hiçbir kanal gözükmedi.Cihazın içinde hazır gelen iptv kanalları rus uzakdoğu arap kanalları.haber okuduğunuz rss bölümü türkçe karakter sorunu var.yazılımla düzelecek sorunların yanında yazılımla düzelmeyecek sorunlar var bence bunlar donanımsal işlemci ve hafıza kaynaklı sorunlar.özetle alet; ona verilen görevi kaldırmıyor.işlemci rem yetmiyor.Şifresiz kanalları izlemekse amaç, bunu 50 liralık hd uydu alıcılar zaten yapıyor.140 lira vermemiz diğer özellikler içindi , onlar da sorunlu.Tavsiyem, yaşlı bir yakınınız varsa hediye edin dua alırsınız..

Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    269664

Alllah aşkına nex zaten ne zaman başarılı bir cihaz ürettiki nex demişler ama bence geri :)

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı