Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: salon kanallari

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    560664

salon kanallari

Diledigin yerde-salon kategorisindeki filmleri seyredebilmek icin bugun salon kanallarini 1yil taahhutle actirmak istedim.Salon kanallarini aktif ettigimde diledigin yerde-salon basligi kategorisinde ki filmleri yine izleyemeyecegim onlari yine ekstra kiralayarak seyredebilecegim soylendi MH temsilcisi tarafindan bugune kadar farkli konularda birbiriyle celisen cok bilgi verildigi icin emin olamadim bilgisi olan var mi bu konuda arkadaslar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    536573

Dogru soylemis. Salon kanallarini actirmak isteseniz dahi Diledigin Yerde'de ki salon kanali filmlerini izlemeniz icin ekstra Para odemeniz gerekiyor.

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    560664

filmlere tek tek para ödemek benim işime gelmez mantıklıda değil belki sevmeyecem 10 dk izleyip başkasına bakacam. ordaki filmleri izleyebilmek için bir paket var mı yani o pakete üye olunca dilediğin yerde-salon kategorisindeki filmleri sınırsız izleyebileceğim

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2013
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    600341

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sukut06 Mesajı Göster
    filmlere tek tek para ödemek benim işime gelmez mantıklıda değil belki sevmeyecem 10 dk izleyip başkasına bakacam. ordaki filmleri izleyebilmek için bir paket var mı yani o pakete üye olunca dilediğin yerde-salon kategorisindeki filmleri sınırsız izleyebileceğim
    Bence hiç gerek yok. Dilediğin yerde uygulamasındaki salon kategorisi haricindeki filmlerin coğu salon kategorisinden çok daha güzel. Bunun için ben olsam ayrıca para vermezdim. Bu tabi benim fikrim. Saygılar ...

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    560664

internettede aranıpta bulunmayan film yok aslında ama uğraşmak istemiyorum pratik tv de bişey yokken açar izlerim diye düşündüm uygun bir paket olsaydı

Member
    Giriş Tarihi
    04-10-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    609303

Diledigin yerde'deki film paketi gayet iyi arkadaşın dediği gibi. Tv'de yayınlandıktan sonra koyuyorlar, ben hangi filmi izlesem diye girdiğimde bir film buluyorum kesin.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-03-2006
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    200701

Avantaj paketi dilediğin yerdede ayda 5 film bedava hakkı veriyor aslında..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı