Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 32 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Atromitos Maçı İçin Tivibu Spor Eutelsat Üyelerine Eklenebilir mi?

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    504293

Atromitos Maçı İçin Tivibu Spor Eutelsat Üyelerine Eklenebilir mi?

Arkadaşlar, evde tek digitürk var ve Türksat olmadığından maçı izleyemiyecekmişiz gibi duruyor. (Şaka gibi)

Digitürk'ü aradığımda Çarşamba günü net bir bilgi verebiliriz denildi.

Şimdi 14,99 TL verdiğimiz Giriş Paketi'nde Tivibu Spor olmadığından maçı izleyemeyecek, internetten yayın mı arayacağız.

Konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    563306

eklenmez, HD kanallar gelmiyor onu mu ekleyecek :)

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    504293

Aylık 70 TL verilen platform da rezil olmak.. Rövanş maçı da D-Smart da imiş.

Allahtan internet var.!!!!!!!!!!!!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    279483

Bendede eutelsat var ne yapcaz

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    80287

bunun rezillikle falan ne alakası var? Tivibu platformuna ait bir kanal Digiturk'te olmaması çok doğal değil mi? maçı ligtv şifresiz yayınlayacak olsa tivibuya eklenecek miydi? eleştirecekseniz digitürkü değil sistemi eleştirin. şaka gibisiniz ya. her konunun altında aynı yorumlar. sokakta çevirip bıçak zoruyla mı abone yaptılar sizi? türksatta olan kanallar belli, eutelsatta olan kanallar belli.

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    504293

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ribery Mesajı Göster
    bunun rezillikle falan ne alakası var? Tivibu platformuna ait bir kanal Digiturk'te olmaması çok doğal değil mi? maçı ligtv şifresiz yayınlayacak olsa tivibuya eklenecek miydi? eleştirecekseniz digitürkü değil sistemi eleştirin. şaka gibisiniz ya. her konunun altında aynı yorumlar. sokakta çevirip bıçak zoruyla mı abone yaptılar sizi? türksatta olan kanallar belli, eutelsatta olan kanallar belli.
    Arkadaşım bırakın bu Digitürk'ü kollamayı, zaten senin kollamana da gerek yok. Türk takımının maçını satın alıp 30 Lira'ya satan bir kurum dan bahsediyorsun.
    Lig TV' yi 61 TL' den satan bir kurumun bu maçı üyelerine izletebilmesi gerekir.. Ayrıca 14,99 TL giriş paketi ödüyorsun.

14,99 TL' nin için de Doğuş Grubunun da kanalları var, neden onlar var dersem ne dersin?

Bırakın yalakalığı..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    80287

doğuş grubunun kendi platformuna özel bir kanalı mı var? PARALI BİR PLATFORM maçı satın almış, ücretsiz yayınlıyor. Hadi kanal d falan gibi bir kanaldan yayınlansa da digitürk yayınlamasa haklısınız. fakat platforma özel bir kanal değil mi tivibuspor?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

d smartta eklemicek ama 600 den sonra ekleyebilirler digitürk eutelsat zor türksat digiturk biemicem

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

platformlara ait özel tematik kanalların,diğer platformlarla herhangi bir anlaşma yapılmadığı takdirde serbest yayın yapması veya başka bir platformda yayın yağması gibi birşey sözkonusu olamaz.benzer bir örnek vermek gerekirse tivibunun da ligtv kanallarını kendi platformunda yayınlaması gibi birşey sözkonusu değildir.bunun platformları kayırmakla veya kaba tabirle yalakalıkla alakası yoktur.maçı çok izlemek istiyorsanız gider tivibuya abone olur izlersiniz bu kadar basit
    sizin bu mantığınızla yola çıkarak her platform kafasına göre sky kanallarını,bein sports kanallarını falan eklesin iyi mi?

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-07-2011
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    565316

Dostlar ben TIVIBUSPOR HD / SD Kanallarının TELEDÜNYA'ya gelmesi için istekte bulundum sonra da forumda konu açtım orada yazdığım yazıyı DIGITURK'e uyarlayıp aşağıda paylaşıyorum sizler de DIGITURK'e istekte bulunursunuz bu kanalların gelmesi için.

Sayın DIGITURK Yetkilileri bildiğiniz gibi TIVIBU Platformu şifresiz yayınlanacak olan UEFA Avrupa Ligi maçlarının TURKSAT Uydusundaki TIVIBUSPOR HD/SD Kanallarında yayınlanacağını duyurdu. Bu kanalların DIGITURK Platformuna gelmesini ve evinde sadece DIGITURK bulunan üyelerin mağdur olmamasını ve bu şifresiz yayınlacak maçları izleyebilmeyi rica ediyoruz. Saygılarımızla.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    117180

Digitürkü her zaman ağır eleştirilerde bulunmama rağmen bu olayda Digitürk Hatalı değil Kanal Dijital platform kanalı TÜRKSAT üzerinden yayın yapıyor Mecbur değil Eutelsat üzerinden yapmayı Sonuç olarak ülkenin uydusu TÜRKSAT Şayet Digitürk maçı alsaydı sadece Eutelsat üzerinden verseydi o zaman Rezilli olurdu çünkü Türksatda DİGİ yayınları var Burda Girişimi yapması gereken Tivibu Digitürk değil

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    426410

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mastdon Mesajı Göster
    platformlara ait özel tematik kanalların,diğer platformlarla herhangi bir anlaşma yapılmadığı takdirde serbest yayın yapması veya başka bir platformda yayın yağması gibi birşey sözkonusu olamaz.benzer bir örnek vermek gerekirse tivibunun da ligtv kanallarını kendi platformunda yayınlaması gibi birşey sözkonusu değildir.bunun platformları kayırmakla veya kaba tabirle yalakalıkla alakası yoktur.maçı çok izlemek istiyorsanız gider tivibuya abone olur izlersiniz bu kadar basit
    sizin bu mantığınızla yola çıkarak her platform kafasına göre sky kanallarını,bein sports kanallarını falan eklesin iyi mi?
    Arkadaşa katılıyorum bende ve ne alaka tivibudaki kanalın digitürkte olması. Lütfen mantıklı şeyler isteyelim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-08-2014
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    607202

Atromitos Maçı İçin Tivibu Spor Eutelsat Üyelerine Eklenebilir mi?

Arkadaşlar platform kanalları olduğu için tivibuspor maç anında şifresiz olsa dahi başka bir platformda olması çok kolay bir durum değildir bunun olması için platformların bunu yapması gereklidir
    Düzenleyen karfirtinasi : 19-08-2015 at 09:40

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi vasire30 Mesajı Göster
    Arkadaşa katılıyorum bende ve ne alaka tivibudaki kanalın digitürkte olması. Lütfen mantıklı şeyler isteyelim
    bencede

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    614791

Atromitos Maçı ' nın

Spiker ve Yorumcuları

• Ercan Taner

• Mehmet Demirkol

• Murat Kosova

• Erkut Öztürk

• Hooijdonk

Junior Member
    Giriş Tarihi
    25-12-2007
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Üye No
    408041

bence tivibu bu maçı digiturk yayınlamak isterse 30 milyon dolar istesin:smiles10: çünkü dt bunu hakediyor adamlar lig tonunda hakkı arvye üye olan vatandastanda 30 tl almadımı tivibu da ondan istesin

Member
    Giriş Tarihi
    30-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    447156

Eutelsat Üyeleri Atromitos-Fenerbahçe Maçını izleyebilecek mi?

Bizim evde sadece eutelsat digiturk ve kablolu tv analog yayını var, bu maçı izleyebilecek miyiz acaba bu bağlantılarla bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    547738

Bende bunu merak ediyorum.
    Tivibu Spor'u Dsmart frekansindan aratip buldum fakat kanalda ki ses hep cizirtili, Dsmart'tan izlemek istersem mecbur sesi kapatip sadece goruntuyu takip edecegim.

Bu yuzden Digiturk belki 1 macligina yayini ekler diye umut ettim fakat bir gelisme halen yok.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-04-2004
    Mekan
    36 Kars
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    12404

dsmartcılar boşuna taratmayın....Dsmart e-mail atmış maçı 777 nolu kanaldan yayınlayacak. keşke digitürk te böyle birşey yapsa ama nerdeeee. soyguncu bunlar anca müşteriyi yolmayı bilirler

Junior Member
    Giriş Tarihi
    19-12-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    298560

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Tcoban Mesajı Göster
    dsmartcılar boşuna taratmayın....Dsmart e-mail atmış maçı 777 nolu kanaldan yayınlayacak. keşke digitürk te böyle birşey yapsa ama nerdeeee. soyguncu bunlar anca müşteriyi yolmayı bilirler
    Biraz evvel Online işlemlerden canlı destekle konuştum eutelsata boyle kanal eklenemezmiş falan dedi Turksata biz eklemedik kanalı diye garip cümleler kurdu ben de anladım deyip kapattım konuşmayı yani eutelsatız diye maçı izleyemiycez gerçekten komik bir durum...

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı