Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: iptv server izleme

Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    104736

iptv server izleme

iptv server satın aldım da bunu smart minide nasıl açıp izleyebilirim ? hangi programda takılmasız izleyebilirim ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

Smartboxmarket üzerinden IPTV uygulamasından .m3u8 formatlı dosyasınızı USB'ye atarak USB üzerinden aktarım gerçekleştirebilirsiniz. Veya Xtream Codes IPTV uygulamasıyla da bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla aşağıdaki uygulamaları yüklemeniz gerekecek.

MX Player, MX Player Codec, Xtream Codes IPTV ve IPTV Core.

Aldığınz bilgileri Xtream Codec IPTV uygulaması üzerinden giriş yaparak izleyebilirsiniz.
    Düzenleyen biperva34 : 24-08-2015 at 13:33

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Üye No
    245150

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi biperva34 Mesajı Göster
    Smartboxmarket üzerinden IPTV uygulamasından .m3u8 formatlı dosyasınızı USB'ye atarak USB üzerinden aktarım gerçekleştirebilirsiniz. Veya Xtream Codes IPTV uygulamasıyla da bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sırasıyla aşağıdaki uygulamaları yüklemeniz gerekecek.

MX Player, MX Player Codec, Xtream Codes IPTV ve IPTV Core.

Aldığınz bilgileri Xtream Codec IPTV uygulaması üzerinden giriş yaparak izleyebilirsiniz.

Merhaba bahsettiğiniz şekilde uyguladım fakat MX player desteklenmeyen cihaz uyarısı alıyorum. bluestacks üzerinden deneme yapıyorum .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi coubable Mesajı Göster
    Merhaba bahsettiğiniz şekilde uyguladım fakat MX player desteklenmeyen cihaz uyarısı alıyorum. bluestacks üzerinden deneme yapıyorum .
    Bu konuda böyle bir sıkıntı ilk defa duyuyorum. Cihaz MX Player destekliyor problem yok.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Üye No
    245150

bilgisayarıma bluestacks kurdum ve Xtream Codec IPTV uygulamasını indirdim , ardından izlemek istediğim bir kanalı açarken MX player desteklenmeyen cihaz uyarısı alıyorum.. Mx player , mx player codec uygulamalarıda yüklü ayrıca.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6971

iyi akşamlar server nasıl aktif ederim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    386140

ben yukarıda yazılan proğramların nasıl kurulacağını bilmiyorum en basit yoldan soruyorum cihaza el ile girme şansım varmı bunun nasıl yapılacağını görüntülü olarak anlatacak arkadaşlar yardımcı olurssanız sevinirim

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Üye No
    245150

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cihoe Mesajı Göster
    ben yukarıda yazılan proğramların nasıl kurulacağını bilmiyorum en basit yoldan soruyorum cihaza el ile girme şansım varmı bunun nasıl yapılacağını görüntülü olarak anlatacak arkadaşlar yardımcı olurssanız sevinirim

Bilgisayardan , cep telefonundan (android) , tabletten İPTV izleyememek konusunda sorun yaşayanlara yardımcı olmaya çalışırım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-05-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15598

bilgisayardan simple tv de iş görür
    Düzenleyen tfesceylan : 28-08-2016 at 11:09

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    47373

iyi geceler arkadaşlar.cihazım kamosonic 1512 ve enigma 2 yüklü.iptv aldım.xtreme yazan yerde username pasword host adresse ve login var.gelen dosyada username tamam pasword tamam ama host adres yerine ne yazılacapını bulamadım gelen dosyada birkaç url birkaç tane http ile başlayan dosya var.acil yardım beklyorum tşk.ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    591241

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aozaslan Mesajı Göster
    iyi geceler arkadaşlar.cihazım kamosonic 1512 ve enigma 2 yüklü.iptv aldım.xtreme yazan yerde username pasword host adresse ve login var.gelen dosyada username tamam pasword tamam ama host adres yerine ne yazılacapını bulamadım gelen dosyada birkaç url birkaç tane http ile başlayan dosya var.acil yardım beklyorum tşk.ederim.
    Yanlış bölüme yazıyorsunuz ilgili foruma yazarak destek alabilirsiniz.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    27122

Merhaba arkadaşlar; biri atlanta xtrend et 5000 biri xtrend et 9000 olmak üzere iki ayrı cihaz var. duydum ki bunlara server yüklenebiliyormuş. bu işlem için server aldıktan sonra ne yapmak gerekiyor? resimli anlatım videolu anlatım veya link paylaşabilir misiniz? teşekkürler.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı