Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 37 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Özledim,arıyorum...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Özledim,arıyorum...

UNO bölümünün sakin dostları,zaten bir elin parmakları kadar az sayıda kullanıcı kaldık..İçimizden biri ayrılıpta (terfi ederek) yokluğunu hissettiğim an beni de bir efkâr basıyor..."Acaba bir daha gelmeyecek mi?" kuşkusunu yaşamak istemiyorum.Tatile gidiyor olsanız bile lütfen ....gün kadar buralarda yokum,deyin!..Kuşkulu yaşamaktan bıktım.Sadece iyi şeyler düşünmek istiyorum...Yoksa Yoklama Defterini açacağım...Hepinizin sağlık,mutluluk içinde olmanız dileğimle...:wave::bravo::love:

New Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2010
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    530588

ben sana bişey söyliyimmi dede bizim cihazlardan bu saatten sonra bir cacık olmaz

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Hayır, sevgili Özkan!..Karamsarlığa prim yok:"Meoboot" kurulumunu öğren.Yeni olanaklara kapı açıyor...Sevgiyle kal!..:wave:

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi özkan kalafat Mesajı Göster
    ben sana bişey söyliyimmi dede bizim cihazlardan bu saatten sonra bir cacık olmaz
    ne eksiği varki yeterki konuları oku üfle ne cehverler yaratılır sadece backup verecek bir baba yiğit varmı diyede beklemeyin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Meoboot ve Multiboot yalnızca HDD varsa mı kurulabiliyor?

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sami ertaga Mesajı Göster
    Meoboot ve Multiboot yalnızca HDD varsa mı kurulabiliyor?
    HDD ye gerek bile yok usb stick,e kurulabilir

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-12-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    54332

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi memorist Mesajı Göster
    ne eksiği varki yeterki konuları oku üfle ne cehverler yaratılır sadece backup verecek bir baba yiğit varmı diyede beklemeyin.
    memorist ustam sende haklısın.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    19294

Çok backup verilen cihaz en iyi cihaz değilmi ? :smiles10:

Kan emiciler sizlerin üşengeçlik zafınızdan yararlanıp böyle bir ortam yarattılar...Bunuda kendi çaplarında fırsata dönüştürüp firmalardanda kan emdiler.Emmeye de devam ediyorlar...İşlerine gelmeyenide akılları sıra tukaka ilan etmeye çalışıyorlar.Bu söylediklerim emekçi arkadaşlara hitaben değildir...Zaten bu yazdıklarımı okuyupta sinirleniyorsa bilsinki kan emicidir...

Memorist ustanın dediği gibi forumda Enigma deniziyle ilgili her türlü resimli anlatım konuları fazlasıyla mevcut...Biraz okuyup zaman geçirdikçe aslında kimseye ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz...Saygılar.:smilies39:

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2012
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    573800

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Dervis Mesajı Göster
    Çok backup verilen cihaz en iyi cihaz değilmi ? :smiles10:

Kan emiciler sizlerin üşengeçlik zafınızdan yararlanıp böyle bir ortam yarattılar...Bunuda kendi çaplarında fırsata dönüştürüp firmalardanda kan emdiler.Emmeye de devam ediyorlar...İşlerine gelmeyenide akılları sıra tukaka ilan etmeye çalışıyorlar.Bu söylediklerim emekçi arkadaşlara hitaben değildir...Zaten bu yazdıklarımı okuyupta sinirleniyorsa bilsinki kan emicidir...

Memorist ustanın dediği gibi forumda Enigma deniziyle ilgili her türlü resimli anlatım konuları fazlasıyla mevcut...Biraz okuyup zaman geçirdikçe aslında kimseye ihtiyacınız olmadığını göreceksiniz...Saygılar.:smilies39:
    Aynen katılıyorum. Fakat forumdaki birçok arkadaş (ben dahil) backup hazırlayacak seviyede değiliz. Sıkıntı oradan doğuyor.

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2012
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    573800

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi özkan kalafat Mesajı Göster
    Hangi cihazı alırsanız alın piyasaya çıkışından bir yıl sonra cacık yaptırmazlar. Teknolojinin vantuzları bunu kural edinmiş.

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2012
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    573800

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi rselturk Mesajı Göster
    Hayır, sevgili Özkan!..Karamsarlığa prim yok:"Meoboot" kurulumunu öğren.Yeni olanaklara kapı açıyor...Sevgiyle kal!..:wave:
    Meoboot'ta da bir sürü sıkıntı çıkıyor. Örneğin bazı backuplar çalışmıyor v.s

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-12-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    54332

geçenlerde satmış olduğum uno cihazımı satın alan arkadaş kullanamadığı için geri getirdi.bende meoboot kurulu.flashta bh 2.1.3 usb de vti 7.0.1 kurulu.bunlarla idare ediyorum.backup olurmu olmazmı pekde ilgimi çekmiyor.şimdi ham imajlara ts panel ve cccam infoları kurup deniyeceğim.böylece bağımlığımda kalmayacak.selamlar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-06-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    16937

ustadlar open black hole kurdum flasha multiboot ile diğer cihazların backuplarını kullanabilirmiyiz.tşk

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi okay1962 Mesajı Göster
    ustadlar open black hole kurdum flasha multiboot ile diğer cihazların backuplarını kullanabilirmiyiz.tşk
    Merhaba Okay1962 dost!..Meoboot/Multiboot konusunda en çok ses çıkaran,yakınan benim.Her ne kadar şikayetçi olsam da meoboot kurulumu benim vazgeçilmezim oldu...İtiraf edeyim ki,yeni şeyleri denemekten de asla vaz geçmiyorum.Son tahlilde Nurettin01 dostun yaptıklarını yapmaya başladım.Olduğu kadar olacak.Bizim cihazlarımız ham imaje ile bile "uydu alıcısı"kimliğini ve özelliğini asla kaybetmez.Ham imaje konusunda da destek kesileceğine ihtimal vermiyorum.Destek bulamayacağımız konu sadece cihazın multi medya özelliğini kullanamamak olur.Eh bu da vaz geçilmez bir durum değil.

Şimdi UNO kullanıcı dostlara meobotta neler olduğunu sadece bir fikir vermek adına yazıyorum..Elbette çoğu büyük ölçekli bacuplar yüklenmedi..Ama olanlar da "keşke şu da olsa!" dedirtmiyor..

UNO Flashında:Black Hole-2.1.3-Gürkan Oğuz.

Meobootta ise: 1) Vu+Zero,OpenATV,5.1-Remzi Arslan 2)Vu+Zero,VTI-8.2.2-Remzi Arslan 3)Vu+SoloSE,Open PLİ-4.0-Abilgen73 4) Vu+SoloSE,OpenLD-1.8-Reco-54 5)Vu+Duo,ORJ.İmg.Memorist 6) Vu+Ultimo,Sat DreamGr.-Kayacan 7) Vu+Duo,Open BlackHole,2.1.7-Onur1995 8) Vu+UNO,VTI-8.2.3-rselturk.Evet son çalışma bana ait.Öyle bacup diye paylaşıma sunulacak bir ürün değil.Hemen her gün bulduğum,merak ettiğim "ham imajlara" Kanal listesi-TS Panel ve skinler yükleyerek çalıştığım bir alan.Yani herkesin yapabileceği bir uğraş..Denemekten korkmayın.Özellikle bilgisayar kullanmayı bilenler bunu çok daha kolay başarırlar.Hepiniz sağlıkla sevgiyle kalın.Umutlarınız bitmesin!..:wave::wave:
    Düzenleyen rselturk : 17-08-2015 at 14:41

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-06-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    16937

Merhaba Okay1962 dost!..Meoboot/Multiboot konusunda en çok ses çıkaran,yakınan benim.Her ne kadar şikayetçi olsam da meoboot kurulumu benim vazgeçilmezim oldu...İtiraf edeyim ki,yeni şeyleri denemekten de asla vaz geçmiyorum.Son tahlilde Nurettin01 dostun yaptıklarını yapmaya başladım.Olduğu kadar olacak.Bizim cihazlarımız ham imaje ile bile "uydu alıcısı"kimliğini ve özelliğini asla kaybetmez.Ham imaje konusunda da destek kesileceğine ihtimal vermiyorum.Destek bulamayacağımız konu sadece cihazın multi medya özelliğini kullanamamak olur.Eh bu da vaz geçilmez bir durum değil.

Şimdi UNO kullanıcı dostlara meobotta neler olduğunu sadece bir fikir vermek adına yazıyorum..Elbette çoğu büyük ölçekli bacuplar yüklenmedi..Ama olanlar da "keşke şu da olsa!" dedirtmiyor..

Meobootta ise: 1)
    Resul abi teşekkürler bizde bu cihazdan vazgeçemiyoruz onun için arayış içersindeyiz.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2129

Ne arıyorsunuz onu anlayamadım arkadaşlar. ?

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-08-2006
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253451

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gurkanoguz Mesajı Göster
    Ne arıyorsunuz onu anlayamadım arkadaşlar. ?

Aaa! Dost tatilden dönmüş.Hoş gelmiş...Ne aradığımıza gelince. Öyle fazla bir şey değil;herkesin aradığı,"yeni imajlara yeni bacuplar.!"
    Open Blac Hole-2.1.7 OpenATV v5.1 VTI-8.2.3 vs. vs.İşte bunlara benzer şeyler. Komşuda pişiyor,kokusu da bize geliyor.Yaşa-başa bakmadan kıskançlık duyuyoruz...Belki bayram yaklaşırken bir sevindiren çıkar diye umut ediyoruz..:wave:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2129

Hayırlısı ile

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-12-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    54332

Meobootta ise: 1) Vu+Zero,OpenATV,5.1-Remzi Arslan 2)Vu+Zero,VTI-8.2.2-Remzi Arslan 3)Vu+SoloSE,Open PLİ-4.0-Abilgen73 4) Vu+SoloSE,OpenLD-1.8-Reco-54 5)Vu+Duo,ORJ.İmg.Memorist 6) Vu+Ultimo,Sat DreamGr.-Kayacan 7) Vu+Duo,Open BlackHole,2.1.7-Onur1995 8) Vu+UNO,VTI-8.2.3-rselturk.Evet son çalışma bana ait.Öyle bacup diye paylaşıma sunulacak bir ürün değil.Hemen her gün bulduğum,merak ettiğim "ham imajlara" Kanal listesi-TS Panel ve skinler yükleyerek çalıştığım bir alan.Yani herkesin yapabileceği bir uğraş..Denemekten korkmayın.Özellikle bilgisayar kullanmayı bilenler bunu çok daha kolay başarırlar.Hepiniz sağlıkla sevgiyle kalın.Umutlarınız bitmesin!..:wave::wave:
    sayın rselturk üstadım.en iyi alternatif bu bence.denemeye devam.en iyi dileklerimle.

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2004
    Mekan
    50 Nevşehir
    Üye No
    5377

1) Vu+Zero,OpenATV,5.1-Remzi Arslan 2)Vu+Zero,VTI-8.2.2-Remzi Arslan
    Unoya nasıl yüklediniz acaba? bh meoboot 2.1.3 var. Bende diğer solo2, solo se zero vti ve open atv 5.1 backuplar boot ekranında kalıyor

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık