Merih Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 34 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Nolmuş yani..voleybol şampiyonlar ligide bizde

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    296402

Nolmuş yani..voleybol şampiyonlar ligide bizde

Digiturk ve Tivibu tüm avrupa liglerini tüm spor karşılaşmlarını süpürürken..Smart sporda sabah akşam VOLEYBOL VE Hentbol şampiyonlar ligi 3 yıl bizde reklamları dönüyor..yazık..yayınlayacak hiçbişi kalmadı..

taahhütün bitmesine 6 ay var..tüm kanallar açık..spor dışında izlediğim bişi yok..bi medya grubu bukadar aciz olurmu ya..elindeki tüm yayınlar gitmiş..hiçmi hamle yapmaz bi şirket ya..o kadar pişmanımki enayi gibi her ay 30 tl vermek okadar zoruma gidiyoki
    Düzenleyen suadiye : 14-08-2015 at 18:28

Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2015
    Mekan
    61 Trabzon
    Üye No
    615118

Ben kendi adıma konuşayım... D-Smart bundan sonra isterse bütün maçları alsın, bütün turnuvaları alsın... Üyeliğimden sonra daha da üye olmam... Zaten Digiturk de var bende, D-Smart'ın ise en ufak bir artısı yok...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-03-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    84790

Ben de kendi adıma konuşayım. Futbol sevmediğim için D-Smart'tan memnunum. Film, dizi ve belgesel izliyorum.
    Ben 2008'den beridir D-smart üyesiyim ve üye olurken de kesinlikle futbol için üye olmadım.

Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2015
    Mekan
    61 Trabzon
    Üye No
    615099

Epl ve Hollanda ligi D-Smart'ta diyip sonra olmayacak diyen sayfa tekrar olacak diyor.Birde Tv8 HD 1 eylül itibari ile sadece D-Smart'ta olacak diye ekliyor.Bunları hakikaten kandırıyorlar galiba.

Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2015
    Mekan
    61 Trabzon
    Üye No
    615118

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi systemplus Mesajı Göster
    Ben de kendi adıma konuşayım. Futbol sevmediğim için D-Smart'tan memnunum. Film, dizi ve belgesel izliyorum.
    Ben 2008'den beridir D-smart üyesiyim ve üye olurken de kesinlikle futbol için üye olmadım.
    Hocam size yanıt olarak değil de fikrimi paylaşmak istediğim için yazıyorum... Ben de D-Smart'a spor için üye olmadım(çünkü zaten Digiturk'um de var), ancak verilen ücreti şu durumdaki bir platform kesinlikle haketmiyor... İnsanların verdiği paralara yazık... Film,dizi ve belgesel olarak dahi çok iyi durumda olduğunu düşünmüyorum... Film şirketleri ile yapılan anlaşmalara bakarsanız Filbox'ın dahi D-Smart'ın önünde olduğunu görürsünüz... Belgesel olarak keza öyle... Yani hiçbir yönden başı çeken bir platform değil şu an için...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2009
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    477517

Bende kendi düşüncemi yazayım o zaman :-)
    Fx hd ve fox crime hd olduğu için dsmart kullanıyorum zaten benim kutu üyeliğim vardı o bitince babamın modülünü aldım kullanıyorum.
    Şimdi olurda fx hd ve fox crime hd filboxa yada digiturke gelirse dsmarti iptal edeceğim. Bu iki kanal olmasa bana göre dsmartin bir artısı yok. Ama tabi zevk meselesi seven var sevmeyen var :-)
    Filbox biraz daha büyüsün dsmarti saf dışı bırakacağını düşünüyorum

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Düzenleyen hayresoglu : 14-08-2015 at 20:32 Sebep: İmla

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-01-2015
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    611675

bu ülkede spor (futbol)yoksa biter gidersin
    örnek cıne 5 teleon

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    372980

çokta önemli değil Ş.Ligi, UEFA ligi, la liga, ve diğer ligleri internetten izlemek mümkün çokta önemli değil, 15TL' ye 60-65 tane HD kanalı izleten Avrupa dahil hiç bir platform yok.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    188041

Filboxmı geçin yahu okadarda değil bir TL bile hazetmeyen rezil bir platform filbox, bilmezek neyse

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-01-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    174564

Insanların isteklerini karşılamıyorsan satacaksın Yada fes edeceksin elinden çıkaracaksın dıgıturk tivibu Arap Şirketlerine Satılmış adamlar hergün bir yenilik düşünüp üyeleri ile paylaşıyor dsmart dal kıpırdamıyor Arıyor SMS atıyor mail atıyor burdan yazıyoruz daha ne yapalim ?? Nedir bir İtalya ligi Fransa ligi iskoçya ligi vs ligler nedir parayı bastırıp almıyorsun taşeronluk yapıp eurosport 2 ekledim diye reklamlar yayınlıyorsun 10,15 tl verip hizmet beklemiyorum adam gibi yayınları koysun insanlar 40,70 neyse ayda ödesin her tarafı Yanlışlık dolu zamanında sansuı free tv millete cihazı satırmadılarmı sonuç ne oldu cihazlar elde patladı ?? Dsmart Türkiye'nin ilk faturasız platformu denildi kanal d star tv hd Yayını bile para ile izletiyor ders olsun bize daha tövbeler tövbesi doğan grubuna güvenilmez bu konularda..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4204

senelik 143 tl verdiğim modüllü full paket üyelik+ dsmart blu için, gayet yeterli bir platform şuanda d-smart.... tivibu ya bakınca zaten d-smart Cl ve El yi bedava izletiyormuş nerdeyse :)

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-05-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    217996

Faturasız platform diye çıkıp millete kutu satan, sonrasında da futbol kanallarını paket paket zıplatan bir zihniyetin sonucu bu olanlar. Çakallık ancak milleti soymaya yarıyor. Şimdi kaldılar el elde baş başta. Halen üye olan var mı acaba? Merak ediyorum... beter ol dsmart

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    615102

ne saçma yorumlar okuyorum. Spor adına bitmis evet sizde uye olmasaydiniz bu sene icin La Liga ve UEFAnin garantisi hicbir zaman yoktu. Uyelerin yuzde 80i 13-18 arasi veriyor. Bu fiyatlara izleyebileceginiz platform varsa gidin oraya uye olun. 20 üstü verenlere lafım yok su anda 20 ustu fiyat hak etmiyor dsmart. Burda uyelere verilen teklifler konusundan ders alip o fiyatları kabul etmemeleri gerekiyordu. Sonuc olarak bu kadar HD kanali bu fiyatlarda bulamazsiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    10-04-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    206524

bende 13 tl ödüyorum ... acıkcası kanal d hd ve star hd için ödüyorum bu parayı .. ha , 7-8 sınema kanalı ve belgesel kanllarıda yanında kar kalıyo ..

salonda digiTürk abonelıgım var full ,, 137 tl ödüyorum .. yukarıdaki arkadasın dediği gibi 20 tl üstü ödeyen aboneler için üzücü ama 13-15 tl için bence elestırıye gerek yok ...

ama suda bi gercekki digiTürk e ödediğim 137 tl de valla helal olsun .. yok yok

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

Fransa Ligi Digiturk'te sanırım NBA de Digiturk alcak galiba :)

Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    614321

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ahmetkara32 Mesajı Göster
    çokta önemli değil Ş.Ligi, UEFA ligi, la liga, ve diğer ligleri internetten izlemek mümkün çokta önemli değil, 15TL' ye 60-65 tane HD kanalı izleten Avrupa dahil hiç bir platform yok.
    Hocam 15 Tl'ye nereden üye oldunuz?

Kendi sitesinde bile en aşağı 24 TL'den başlıyor? (Aile paketi)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2014
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    603019

Ben de sinema için daha çok abimler izlesin diye modüllü üyeliğimi 15 tl'ye yeniledim. Dt'de giriş paketi 19 tl ki dt'de film paketi için giriş+ 2 keyif paketi üyesi olmanız ve gittikçe katlanan aylık ücret ödemeniz lazım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-04-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    10473

Gayet memmunum, sadece lig için 80-90 Lira veremem ve de kutusuna katlanamam DT'nin.

Sevgiler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2009
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    477517

Arkadaşlar platformların avukatlığını yapıp birbirimizi kırmanın bir anlamı yok. Bu bir zevk meselesi herkes aynı şeyi sevecek diye birşey yok.
    Ben mesela fx ve fox crime kanallarını izliyorum sadece diğer kanallarını çok nadir izliyorum. Belgesel ve film olarak filbox ve digiturk yetiyor bana. Daha önce ki yorumum da da dediğim gibi fx ve fox crimeyi izliyorum. Bu kanallar filboxa yada digiye gelirse modülü satarım yada bi köşe de durur öyle o kadar yani

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    588037

Yahu adamlar zaten spor için şikayet ediyor , spor içerikleri yetersiz olduğundan başlık açmışlar. Bu başlığa gelip ben sporu sevmiyom , ben memnunum , işte bu fiyata başka var mı gibisinden yorumlar yapmak saçma ötesi.

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık