Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: digiturk eutelsat 3 ve turksat uyduları neden bir izlenemiyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2012
    Mekan
    52 Ordu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    587182

digiturk eutelsat 3 ve turksat uyduları neden bir izlenemiyor

normal kanal listesi deyil kolay kurulumu uydularını neden izleyemiyorum 2 sini birden digiturkün eutelsat 3 ve turksat uyduları neden bir izlenemiyor bilgisi olan arkadaşlardan yardım
    Düzenleyen micromaxx52 : 12-08-2015 at 10:09

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2012
    Mekan
    52 Ordu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    587182

bilen yokmu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    221

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi micromaxx52 Mesajı Göster
    normal kanal listesi deyil kolay kurulumu uydularını neden izleyemiyorum 2 sini birden digiturkün eutelsat 3 ve turksat uyduları neden bir izlenemiyor bilgisi olan arkadaşlardan yardım
    Eğer Eutelsat aboneliğine ait olan cihazı Türksat'a açmış olsa üyelik sahibi faturasını ödemediği için yayınları kesilse dahi bu sefer Türksat'tan hiçbir ödeme yapmadan izlemeye devam edecek. Bunu engellemek için böyle bir şeye izin vermiyorlar. Hatta Türksat üyeliklerinde bile 90 gün limiti vardır. Herhangi bir Digiturk kanalını 90 gün açmazsan Türksat'taki FTA yayınları bile izletmiyor.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-08-2015
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    615317

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serboy Mesajı Göster
    Eğer Eutelsat aboneliğine ait olan cihazı Türksat'a açmış olsa üyelik sahibi faturasını ödemediği için yayınları kesilse dahi bu sefer Türksat'tan hiçbir ödeme yapmadan izlemeye devam edecek. Bunu engellemek için böyle bir şeye izin vermiyorlar. Hatta Türksat üyeliklerinde bile 90 gün limiti vardır. Herhangi bir Digiturk kanalını 90 gün açmazsan Türksat'taki FTA yayınları bile izletmiyor.
    ben az önce mh ile görüştüm fener maçını tivibudan şifresiz izlemek için kanalı eklemek istiyorum ne yapmam lazım dedim. bana yasal olmayan işlem yapmış olursunuz falan dediler kafayı yemiş bunlar maç zaten şifresiz

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-04-2005
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    89581

Digitürk eutelsat a ayarlı ün 9504 cihazının çıkarıp merkezi sistemden eskisi gibi maçı izleyeyim dedim ve eski yumatu mini receiver ı taktım ama bu seferde arama yaptığım halde kanalları bulamadım.cihazdaki kayıtlı çoğu kanal boş yani yayın içeriği yok yazıyor??? Dairenin binaya ait merkezi sistemini çıkarıp sadece eutelsata ayarlamışlar sanırım.Yani digitürkün kutusunu değişsek bile yayınlar kısıtlı geliyor:(

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2005
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    66521

Cihazı yazilimsal olarak kilitliyorlar. Mod fonksiyonu kapalı oluyor. Ben çok uğraştım bir türlü yapmadılar. Her türlü şikayet ettim yine yapmadılar. Sadece cihaz size aitse bu durumda aciyorlar mod fonksiyonunu. Taahhüt bitince kapatacam bu yüzden. Ligtv ve sporextra kullanmıyorum zaten.

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı