Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Hiremco Zapper HD Plus YARDIM!!!

Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2010
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    525202

Hiremco Zapper HD Plus YARDIM!!!

Hiremco Zapper HD Plus cihaza usbden kendi iptv listemizi nasıl yükleriz?

New Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    264452

Hocam yapabildin mi ? Bende aynı sorunu yaşıyorum da..

Lenovo K50a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    283932

USB ile IPTV listesi yükleme: Bilgisayarınızdan "Not defteri"(Not Pad) programını açınız. Not defteri dosyasına aşağıda verdiğimiz örneklemeye bakarak kendinize liste oluşturunuz. Örnek

KANAL ADI , KANALIN LİNKİ

EK,rtmp://145.255.192.8:1935/live/stream

ATV,

Ekleme ve düzenleme işleminiz bittiğinde dosyanın bilgisayarda görünen ismi ve formatı iptv_list.txt olmalıdır. (Bazı bilgisayar işletim sistemlerinde Windows 7 ve Windows Xp vs. Dosyaların formatlarını göstermeyebilir, örnek: Resim dosyasını "Resim.jpg" yerine "Resim" gösterebilir. Bu sorunu bilgisayarınızdan "Belgelerim" bölümüne girin,bu bölümde yukarıda bulunan sekmelerden "Araçlar" bölümünden "Klasör seçenekleri" menüsünden "Görünüm" bölümüne girin ve bu bölümde "Bilinen dosyaların formatlarını gizle" seçeneğini deaktif yapınız.) iptv_list.txt dosyasını USB flash diskinize yükleyin ve Uydu alıcınızdan IPTV uygulamasını açın. Uydu alıcınız otomatik olarak flash diskinizde bulunan iptv_list.txt formatlı dosyanızı yükleyecektir.

New Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    264452

Tamda anlattığınız gibi yapmama rağmen olmuyor kafayı yiyeceğim. Cihaz güncel versiyonda değil ondan olabilir mi? IPTV bölümünde ağ güncelleme ve ekle seçeneği var. Ağ güncelleme de beleş IPTV kanalları çıkıyor liste halinde. Kanal listesine ekleyebiliyorum. Ekle kısmında ise kanal ismi ve urlsini ekleyerek kanal listesine girebiliyorsunuz kanalı. Ama tek tek 500-600 kanalı eklemek çok zor. USB deki cfg dosyasını ipt_listesinde.txt yaptım. Yinede almıyor cihaz. Txt içinde IPTV: { EUROSPORT 2 } { http.....................................ts } şeklinde yazılar var. Düzenleme mi gerekiyor acaba ?

Lenovo K50a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık