Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Cihaz reset atıyor Acil yardım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2008
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    412311

Cihaz reset atıyor Acil yardım

Next Twin Diamond Yazılım 06.07.2015

Yazılımını usb den kurdum. Kanallar cekmiyordu kanal ayarına girdim. Kanalları bul dedim

Cihaz kendini kapattı ve her acılısında yeniden baslatıyor. Ekrana sadece logo geliyor menuye giremeden tekrar yeniden baslatıyor. Bu durumda ne yapmam lazım

New Member
    Giriş Tarihi
    18-06-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    110449

Benim de başıma gelmişti, yazılım yüklenirken kumandaya bastığım için olmuştu. Anlattığın şekilde cihazın bozulmamış, servis 10 liraya yarım saatte yazılım attı, düzeldi. Kolay gelsin.
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi silverfish Mesajı Göster
    Next Twin Diamond Yazılım 06.07.2015

Yazılımını usb den kurdum. Kanallar cekmiyordu kanal ayarına girdim. Kanalları bul dedim

Cihaz kendini kapattı ve her acılısında yeniden baslatıyor. Ekrana sadece logo geliyor menuye giremeden tekrar yeniden baslatıyor. Bu durumda ne yapmam lazım

Member
    Giriş Tarihi
    29-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    96813

Yazılım yüklenirken kumandanın üzerine otursan ne olacak, o anda cihaz kumandayı algılayamaz...

Next internet cihazların kronik sorunu....Nedeni de cihazın fiyatını 150 dolar yapıp makinenin rahat çalışması için gerekli ram i, donanımı koyacaklarına, 100 dolar yapıp donanımdan kıstıklarından 3-5 işlemi art arda yapınca makine kaldıramayıp kendini resetliyor...Bende Point var o da öyle yani.....

Yani yazılımla ilgilisi yok....Neti kesip yaptığınız işlemi biraz hafifletin reset atmaz.....

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı