Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: liveonsat ile ilgili bir sorun

Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    412097

liveonsat ile ilgili bir sorun

arkadaslar son bir haftadir liveonsatta sayfa tam anlamiyla acilmiyor mac isimleri veya bayraklari sadece bendemi acaba sizlerdede öylemi cevaplarsaniz sevinirim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2004
    Mekan
    64 Uşak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    19190

Sorun sadece sizde degil. Birkac gün önce bir anda yanıt vermemeye başladı. Bu yüzden bir parça değişimi yapıldı. Maç isimlerini göstermek için tarayıcınızın ön belleğini boşaltın. Sorun ortadan kalkacaktır.

Supervisor
    Giriş Tarihi
    20-11-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    401172

Bu site bir ara yeni bir tasarıma geçmişti sonra neden vazgecildi acaba? Gerci şuanki hali ile daha sadece ve daha kolay anlaşılır ama diğer tasarım biraz daha değişik özellikler içeriyordu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2004
    Mekan
    64 Uşak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    19190

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Beck's Mesajı Göster
    Bu site bir ara yeni bir tasarıma geçmişti sonra neden vazgecildi acaba? Gerci şuanki hali ile daha sadece ve daha kolay anlaşılır ama diğer tasarım biraz daha değişik özellikler içeriyordu
    Çok şikayet geldi. Millet eski tasarıma alışmış. Kanalların üzerine fare ile gelince tüm bilgiler geliyor. Yeni tasarımda kanal listesini görebilmek için [+] işaretine basarak genişletmek gerekiyordu. Bu da çoğu kullanıcının hoşuna gitmedi. Bir başka neden ise sunucunun aşırı yüklenmesi. Yeni tasarım tam optimize edilemeden kaldırıldı :)

Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2008
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    412097

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hturbe Mesajı Göster
    Sorun sadece sizde degil. Birkac gün önce bir anda yanıt vermemeye başladı. Bu yüzden bir parça değişimi yapıldı. Maç isimlerini göstermek için tarayıcınızın ön belleğini boşaltın. Sorun ortadan kalkacaktır.
    ben laptoptan internete giriyorum ve internetten pek anlamam onun icin bu soruyu sordugum icin beni kinamayin ayrintili bir cevap verirseniz sevinirim iyi günler dilerim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-07-2004
    Mekan
    64 Uşak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    19190

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi niyazivarol Mesajı Göster
    ben laptoptan internete giriyorum ve internetten pek anlamam onun icin bu soruyu sordugum icin beni kinamayin ayrintili bir cevap verirseniz sevinirim iyi günler dilerim
    Neden kınayayım :) Bilmemek sorun değil. Bu dünyada zaten bilmeyenlerden çok yarı bilenlerden, her şeyin en iyisini ben biliyorum diyenden korkacaksın.
    Şu link yardımcı olur diye umuyorum:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-08-2012
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    582464

Neden kınayayım :) Bilmemek sorun değil. Bu dünyada zaten bilmeyenlerden çok yarı bilenlerden, her şeyin en iyisini ben biliyorum diyenden korkacaksın.
    liveonsata nasıl üye olabiliriz hocam ayrıca siz sitenin admini misiniz :)
    Düzenleyen TheGodFatheeR : 06-08-2015 at 13:34

Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2008
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    412097

tesekkürler arkadasim aynisini yaptim hemen olmadi ama laptopu actim kapattim sonra düzeldi gercekten ama neden öyle oldugunu hala anlayamadim cünkü senelerdir bu siteye bakarim zannedersem ilk defa böyle oluyor

9. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı