Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 44 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Türkiye Basketbol Ligi 2015 - 2016 Sezonu

  1. #1
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    Türkiye Basketbol Ligi 2015 - 2016 Sezonu



    ____________1.HAFTA ________________________2.HAFTA ________________________3.HAFTA ____________
    Uşak Sportif - Yeşil Giresun Bld. Rönesans TED K. - Uşak Sportif Uşak Sportif - Darüşşafaka Doğuş
    Fenerbahçe - Rönesans TED K. Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe Fenerbahçe - Torku Konyaspor
    Royal Halı G.Antep - Darüşşafaka Doğuş Torku Konyaspor - Royal Halı G.Antep Royal Halı G.Antep - Galatasaray
    Anadolu Efes - Torku Konyaspor Galatasaray - Anadolu Efes Anadolu Efes - Banvit
    Trabzonspor MP - Galatasaray Banvit - Trabzonspor MP Trabzonspor MP - D.İ Büyükçekmece
    İstanbul BBSK - Banvit D.İ Büyükçekmece - İstanbul BBSK İstanbul BBSK - Pınar Karşıyaka
    Türk Telekom - D.İ Büyükçekmece Pınar Karşıyaka - Türk Telekom Türk Telekom - Beşiktaş
    Beşiktaş - Pınar Karşıyaka Yeşil Giresun Bld. - Beşiktaş Rönesans TED K. - Yeşil Giresun Bld.
    ____________4.HAFTA ________________________5.HAFTA ________________________6.HAFTA ____________
    Torku Konyaspor - Uşak Sportif Uşak Sportif - GalatasarayBanvit - Uşak Sportif
    Galatasaray - Fenerbahçe Fenerbahçe - BanvitD.İ Büyükçekmece - Fenerbahçe
    Banvit - Royal Halı G.Antep Royal Halı G.Antep - D.İ BüyükçekmecePınar Karşıyaka - Royal Halı G.Antep
    D.İ Büyükçekmece - Anadolu Efes Anadolu Efes - Pınar KarşıyakaBeşiktaş - Anadolu Efes
    Pınar Karşıyaka - Trabzonspor MP Trabzonspor MP - BeşiktaşTürk Telekom - Trabzonspor MP
    Beşiktaş - İstanbul BBSK İstanbul BBSK - Türk TelekomYeşil Giresun Bld. - İstanbul BBSK
    Yeşil Giresun Bld. - Türk Telekom Rönesans TED K. - Torku KonyasporGalatasaray - Rönesans TED K.
    Darüşşafaka Doğuş - Rönesans TED K. Darüşşafaka Doğuş - Yeşil Giresun Bld.Torku Konyaspor - Darüşşafaka Doğuş
    ____________7.HAFTA ________________________8.HAFTA ________________________9.HAFTA ____________
    Uşak Sportif - D.İ Büyükçekmece Pınar Karşıyaka - Uşak Sportif Uşak Sportif - Beşiktaş
    Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka Beşiktaş - Fenerbahçe Fenerbahçe - Türk Telekom
    Royal Halı G.Antep - Beşiktaş Türk Telekom - Royal Halı G.Antep Royal Halı G.Antep - İstanbul BBSK
    Anadolu Efes - Türk Telekom İstanbul BBSK - Anadolu Efes Anadolu Efes - Trabzonspor MP
    Trabzonspor MP - İstanbul BBSK Yeşil Giresun Bld. - Trabzonspor MP Rönesans TED K. - Pınar Karşıyaka
    Rönesans TED K. - Banvit D.İ Büyükçekmece - Rönesans TED K. Darüşşafaka Doğuş - D.İ Büyükçekmece
    Darüşşafaka Doğuş - Galatasaray Banvit - Darüşşafaka Doğuş Torku Konyaspor - Banvit
    Torku Konyaspor - Yeşil Giresun Bld. Galatasaray - Torku Konyaspor Galatasaray - Yeşil Giresun Bld.
    ___________10.HAFTA _______________________11.HAFTA _______________________12.HAFTA ____________
    Türk Telekom - Uşak SportifUşak Sportif - İstanbul BBSK Trabzonspor MP - Uşak Sportif
    İstanbul BBSK - FenerbahçeFenerbahçe - Trabzonspor MP Anadolu Efes - Fenerbahçe
    Trabzonspor MP - Royal Halı G.AntepRoyal Halı G.Antep - Anadolu Efes Yeşil Giresun Bld. - Royal Halı G.Antep
    Yeşil Giresun Bld. - Anadolu EfesRönesans TED K. - Türk Telekom İstanbul BBSK - Rönesans TED K.
    Beşiktaş - Rönesans TED K.Darüşşafaka Doğuş - Beşiktaş Türk Telekom - Darüşşafaka Doğuş
    Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka DoğuşTorku Konyaspor - Pınar Karşıyaka Beşiktaş - Torku Konyaspor
    D.İ Büyükçekmece - Torku KonyasporGalatasaray - D.İ Büyükçekmece Pınar Karşıyaka - Galatasaray
    Banvit - GalatasarayBanvit - Yeşil Giresun Bld. D.İ Büyükçekmece - Banvit
    ___________13.HAFTA _______________________14.HAFTA _______________________15.HAFTA ____________
    Uşak Sportif - Anadolu Efes Royal Halı G.Antep - Uşak Sportif Uşak Sportif - Fenerbahçe
    Fenerbahçe - Royal Halı G.Antep Yeşil Giresun Bld. - Fenerbahçe Rönesans TED K. - Royal Halı G.Antep
    Rönesans TED K. - Trabzonspor MP Anadolu Efes - Rönesans TED K. Darüşşafaka Doğuş - Anadolu Efes
    Darüşşafaka Doğuş - İstanbul BBSK Trabzonspor MP - Darüşşafaka Doğuş Torku Konyaspor - Trabzonspor MP
    Torku Konyaspor - Türk Telekom İstanbul BBSK - Torku Konyaspor Galatasaray - İstanbul BBSK
    Galatasaray - Beşiktaş Türk Telekom - Galatasaray Banvit - Türk Telekom
    Banvit - Pınar Karşıyaka Beşiktaş - Banvit D.İ Büyükçekmece - Beşiktaş
    D.İ Büyükçekmece - Yeşil Giresun Bld. Pınar Karşıyaka - D.İ Büyükçekmece Pınar Karşıyaka - Yeşil Giresun Bld.


  2. #2
    Member
    Giriş Tarihi
    06-10-2014
    Mekan
    04 Ağrı
    Mesajlar
    205
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    609365

    acaba ntvspor hangi macları verecek ? muhtemeln takımı olan darussafaka herhafta ntvsporda dır.

  3. #3
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Yaş
    42
    Mesajlar
    13,873
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    301882

    Tüm takımlara başarılar dilerim.

  4. #4
    New Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2015
    Mekan
    34 İstanbul
    Mesajlar
    10
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    615667

    fenerbahçeye başarılar dilerim.

  5. #5
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Mesajlar
    7,865
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    597

    BSL'de ilk haftanın maç programı şöyle:

    10 Ekim Cumartesi
    14:00 Royal Halı Gaziantep - Darüşşafaka Doğuş (NTV Spor)
    16:00 Türk Telekom - Demir İnşaat Büyükçekmece
    16:30 Trabzonspor Medical Park - Galatasaray Odeabank (Lig TV3)
    19:00 Beşiktaş - Pınar Karşıyaka (Lig TV3)

    11 Ekim Pazar
    16:00 Muratbey Uşak Sportif - Yeşilgiresun Belediye
    17:00 İstanbul BBSK - Banvit (Lig TV3)
    19:00 Anadolu Efes - Torku Konyaspor (NTV Spor)

    13 Ekim Salı
    20:00 Fenerbahçe Ülker - Rönesans TED Ankara Kolejliler (NTV Spor)

  6. #6
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    1. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Royal Halı Gaziantep 53 - 59 Darüşşafaka Doğuş
    Trabzonspor Medical Park 58 - 80 Galatasaray Odeabank
    Beşiktaş Sompo Japan 79 - 96 Pınar Karşıyaka
    Fenerbahçe 97 - 81 Rönesans TED Ankara Kolejliler

    Türk Telekom - Demir İnşaat Büyükçekmece (Ert.)
    Muratbey Uşak Sportif - Akın Çorap Yeşilgiresun Bld. (Ert.)
    İstanbul BBSK - Banvit (Ert.)
    Anadolu Efes - Torku Konyaspor (Ert.)

    2. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Pınar Karşıyaka 100 - 74 Türk Telekom
    Demir İnşaat Büyükçekmece 91 - 90 İstanbul BBSK
    Akın Çorap Yeşilgiresun Bld. 79 - 74 Beşiktaş Sompo Japan
    Torku Konyaspor 59 - 72 Royal Halı Gaziantep
    Banvit 88 - 69 Trabzonspor Medical Park
    Rönesans TED Ankara Kolejliler 86 - 92 Muratbey Uşak Sportif
    Darüşşafaka Doğuş 65 - 70 Fenerbahçe
    Galatasaray Odeabank 60 - 71 Anadolu Efes

  7. #7
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    3. Hafta Programı

    TarihSaatYer__________Salon______________________Karşılaşma________________Yayın
    24.10.2015 17:00 ANKARA ANKARA SS. TÜRK TELEKOM - BEŞİKTAŞ S.J. NTV SPOR
    24.10.2015 17:30 TRABZON HAYRİ GÜR SS. TRABZONSPOR M.P. - D.İ. BÜYÜKÇEKMECE TBFTV
    25.10.2015 14:00 İSTANBUL ABDİ İPEKÇİ SS. GALATASARAY O. - R.H. GAZİANTEP NTV SPOR
    25.10.2015 15:00 İSTANBUL CEBECİ SS. İSTANBUL BBSK - PINAR KARŞIYAKA LİGTV3
    25.10.2015 17:00 ANKARA ANKARA SS. RÖNESANS TED ANK K. - A.Ç. YEŞİLGİRESUN BLD. TBFTV
    25.10.2015 18:00 İSTANBUL ABDİ İPEKÇİ SS. ANADOLU EFES - BANVİT BASKETBOL LİGTV3
    26.10.2015 18:00 UŞAK UŞAK ÜNİ. SS MURATBEY UŞAK SPORTİF - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ NTV SPOR
    26.10.2015 20:00 İSTANBUL ÜLKER ARENA FENERBAHÇE - TORKU KONYA SPOR LİGTV3
    Düzenleyen nigdeli29 : 20-10-2015 at 04:19

  8. #8
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    3. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Türk Telekom 65 - 79 Beşiktaş Sompo Japan
    Trabzonspor Medical Park 69 - 73 Demir İnşaat Büyükçekmece
    Galatasaray Odeabank 78 - 63 Royal Halı Gaziantep
    İstanbul BBSK 80 - 105 Pınar Karşıyaka
    Anadolu Efes 86 - 87 Banvit
    Muratbey Uşak Sportif 72 - 70 Darüşşafaka Doğuş
    Rönesans TED Ankara Kolejliler 80 - 74 Akın Çorap Yeşilgiresun Bld.
    Fenerbahçe 73 - 74 Torku Konyaspor

    4. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Torku Konyaspor 75 - 64 Muratbey Uşak Sportif
    Akın Çorap Yeşilgiresun Bld. 69 - 51 Türk Telekom
    Beşiktaş Sompo Japan 103 - 91 İstanbul BBSK
    Demir İnşaat Büyükçekmece 61 - 91 Anadolu Efes
    Banvit 83 - 76 Royal Halı Gaziantep
    Pınar Karşıyaka 74 - 71 Trabzonspor Medical Park
    Darüşşafaka Doğuş 82 - 69 Rönesans TED Ankara Kolejliler
    Galatasaray Odeabank 80 - 63 Fenerbahçe
    Düzenleyen nigdeli29 : 02-11-2015 at 22:44

  9. #9
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    5. Hafta Programı

    TarihSaatYer__________Salon______________________Karşılaşma________________Yayın
    07.11.2015 14:00 UŞAK UŞAK ÜNİ. SS MURATBEY UŞAK SP. - GALATASARAY ODEABANK LİGTV
    07.11.2015 16:00 İSTANBUL CEBECİ SS. İSTANBUL BBSK - TÜRK TELEKOM TBFTV
    07.11.2015 16:00 TRABZON HAYRİ GÜR SS. TRABZONSPOR M.P. - BEŞİKTAŞ S.J. NTV SPOR
    07.11.2015 17:00 GAZİANTEP KARATAŞ ŞAHİNBEY ROYAL HALI GAZİANTEP - DEMİR İNŞ. BÜYÜKÇEKMECE TBFTV
    08.11.2015 17:00 ANKARA ANKARA SS. RÖNESANS TED ANK. - TORKU KONYA SPOR TBFTV
    08.11.2015 18:30 İSTANBUL AYHAN ŞAHENK SS. DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - A.Ç. YEŞİLGİRESUN BLD. LİGTV
    08.11.201520:00 İSTANBUL ÜLKER ARENA FENERBAHÇE - BANVİT BASKETBOL NTV SPOR
    09.11.2015 20:00 İSTANBUL ABDİ İPEKÇİ SS. ANADOLU EFES - PINAR KARŞIYAKA LİGTV
    Düzenleyen nigdeli29 : 02-11-2015 at 20:25

  10. #10
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    5. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Muratbey Uşak Sportif 73 - 71 Galatasaray Odeabank
    İstanbul BBSK 80 - 84 Türk Telekom
    Royal Halı Gaziantep 86 - 74 Demir İnşaat Büyükçekmece
    Trabzonspor Medical Park 96 - 99 Beşiktaş Sompo Japan
    Rönesans TED Ankara Kolejliler 73 - 76 Torku Konyaspor
    Darüşşafaka Doğuş 88 - 79 Akın Çorap Yeşilgiresun Bld.
    Fenerbahçe 84 - 75 Banvit
    Anadolu Efes 91 - 87 Pınar Karşıyaka

  11. #11
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    6. Hafta Programı

    TarihSaat___Yer_________Salon______________________Karşılaşma________________Yayın
    14.11.2015 16:00 ANKARA ANKARA SS. TÜRK TELEKOM - TRABZONSPOR MEDICALPARK TBF TV
    14.11.2015 17:00 İSTANBUL ABDİ İPEKÇİ SS. GALATASARAY ODEABANK - RÖNESANS TED ANKARA NTV SPOR
    14.11.2015 18:00 GİRESUN 19 EYLÜL SS. AKIN ÇORAP YEŞİLGİRESUN BLD. - İSTANBUL BBSK TBF TV
    14.11.2015 19:00 İSTANBUL SİNAN ERDEM SS. BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - ANADOLU EFES LİG TV 3
    15.11.2015 15:00 İSTANBUL GAZANFER BİLGE SS. DEMİR İNŞ. BÜYÜKÇEKMECE - FENERBAHÇE LİG TV 3
    15.11.2015 16:00 KONYA SELÇUKLU BLD. SS. TORKU KONYA SPOR - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ NTV SPOR
    15.11.2015 16:00 BALIKESİR KARA ALİ ACAR SS. BANVİT BASKETBOL - MURATBEY UŞAK SPORTİF TBF TV
    15.11.2015 18:00 İZMİR KARŞIYAKA ARENA PINAR KARŞIYAKA - ROYAL HALI GAZİANTEP LİG TV 3

  12. #12
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    6. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Türk Telekom 80 - 90 Trabzonspor Medical Park
    Galatasaray Odeabank 75 - 65 Rönesans TED Ankara Kolejliler
    Akın Çorap Yeşilgiresun Bld. 87 - 95 İstanbul BBSK
    Beşiktaş Sompo Japan 79 - 73 Anadolu Efes
    Demir İnşaat Büyükçekmece 85 - 76 Fenerbahçe
    Banvit 67 - 73 Muratbey Uşak Sportif
    Torku Konyaspor 76 - 91 Darüşşafaka Doğuş
    Pınar Karşıyaka 67 - 65 Royal Halı Gaziantep

  13. #13
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    7. Hafta Programı

    TarihSaat___Yer_________Salon______________________Karşılaşma________________Yayın
    21.11.2015 14:00 GAZİANTEP KARATAŞ ŞAHİNBEY ROYAL HALI GAZİANTEP - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN NTV SPOR
    21.11.2015 15:00 ANKARA ANKARA SS. RÖNESANS TED ANKARA - BANVİT BASKETBOL  
    21.11.2015 16:00 TRABZON HAYRİ GÜR TRABZONSPOR MEDICALPARK - İSTANBUL BBSK LİGTV3
    22.11.2015 16:00 UŞAK UŞAK ÜNİVERSİTESİ MURATBEY UŞAK SPORTİF - DEMİR İNŞ. B.ÇEKMECE 
    22.11.2015 16:30 KONYA SELÇUKLU BLD. TORKU KONYA SPOR - AKIN ÇORAP YEŞİLGİRESUN
    22.11.2015 16:30 İSTANBUL ÜLKER ARENA FENERBAHÇE - PINAR KARŞIYAKA LİGTV3
    22.11.2015 19:00 İSTANBUL ABDİ İPEKÇİ ANADOLU EFES - TÜRK TELEKOM LİGTV3
    23.11.2015 19:00 İSTANBUL AYHAN ŞAHENK DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - GALATASARAY ODEABANK NTV SPOR

  14. #14
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    7. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Royal Halı Gaziantep 80 - 78 Beşiktaş Sompo Japan
    Rönesans TED Ankara Kolejliler 101 - 99 Banvit (Uzt.)
    Trabzonspor Medical Park 87 - 65 İstanbul BBSK
    Muratbey Uşak Sportif 79 - 70 Demir İnşaat Büyükçekmece
    Fenerbahçe 104 - 82 Pınar Karşıyaka
    Torku Konyaspor 76 - 81 Akın Çorap Yeşilgiresun Bld.
    Anadolu Efes 87 - 77 Türk Telekom
    Darüşşafaka Doğuş 76 - 83 Galatasaray Odeabank

  15. #15
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    8. Hafta Programı

    TarihSaat___Yer_________Salon______________________Karşılaşma________________Yayın
    28.11.2015 16:00 İSTANBUL AKATLAR SKK BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - FENERBAHÇE LİGTV2
    28.11.2015 16:00 ANKARA ANKARA SS. TÜRK TELEKOM - ROYAL HALI GAZİANTEP TBFTV
    28.11.2015 17:00 İSTANBUL GAZANFER BİLGE DEMİR İNŞAAT B.ÇEKMECE - RÖNESANS TED ANKARA TBFTV
    28.11.2015 18:00 GİRESUN 19 EYLÜL AKIN ÇORAP YEŞİLGİRESUN - TRABZONSPOR MP TBFTV
    28.11.2015 19:00 İSTANBUL ABDİ İPEKÇİ GALATASARAY ODEABANK - TORKU KONYA SPOR NTV SPOR
    29.11.201517:30 BALIKESİR KARA ALİ ACAR BANVİT BASKETBOL - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ LİGTV2
    29.11.2015 19:15 İZMİR KARŞIYAKA ARENA PINAR KARŞIYAKA - MURATBEY UŞAK SPORTİF NTV SPOR
    29.11.2015 20:00 İSTANBUL CEBECİ İSTANBUL BBSK - ANADOLU EFES LİGTV2

  16. #16
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    8. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Beşiktaş Sompo Japan 76 - 91 Fenerbahçe
    Türk Telekom 99 - 102 Royal Halı Gaziantep (Uzt.)
    Demir İnşaat Büyükçekmece 89 - 93 Rönesans TED Ankara Kolejliler
    Akın Çorap Yeşilgiresun Bld. 62 - 69 Trabzonspor Medical Park
    Galatasaray Odeabank 78 - 65 Torku Konyaspor
    Banvit 76 - 65 Darüşşafaka Doğuş
    Pınar Karşıyaka 81 - 80 Muratbey Uşak Sportif
    İstanbul BBSK 66 - 94 Anadolu Efes

  17. #17
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    9. Hafta Programı

    TarihSaat___Yer_________Salon______________________Karşılaşma________________Yayın
    05.12.2015 14:00 UŞAK UŞAK ÜNİVERSİTESİ MURATBEY UŞAK - BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN NTV SPOR
    05.12.2015 16:00 İSTANBUL ABDİ İPEKÇİ GALATASARAY ODEABANK - AKIN Ç. YEŞİLGİRESUN LİGTV2
    05.12.201517:00 GAZİANTEP KARATAŞ ŞAHİNBEY ROYAL HALI GAZİANTEP - İSTANBUL BBSK TBFTV
    06.12.2015 14:00 ANKARA ANKARA SS. RÖNESANS TED ANKARA - PINAR KARŞIYAKA LİGTV2
    06.12.2015 16:00 KONYA SELÇUKLU BLD. SS. TORKU KONYA SPOR - BANVİT BASKETBOL TBFTV
    06.12.2015 16:00 İSTANBUL ABDİ İPEKÇİ ANADOLU EFES - TRABZONSPOR MEDICALPARK LİGTV2
    06.12.2015 17:30 İSTANBUL ÜLKER ARENA FENERBAHÇE - TÜRK TELEKOM NTV SPOR
    07.12.2015 20:00 İSTANBUL AYHAN ŞAHENK DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ - DEMİR İNŞ. B.ÇEKMECE NTV SPOR

  18. #18
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    9. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Muratbey Uşak Sportif 66 - 64 Beşiktaş Sompo Japan
    Galatasaray Odeabank 90 - 74 Akın Çorap Yeşilgiresun Bld.
    Royal Halı Gaziantep 71 - 65 İstanbul BBSK
    Rönesans TED Ankara Kolejliler 65 - 62 Pınar Karşıyaka
    Anadolu Efes 81 - 73 Trabzonspor Medical Park
    Torku Konyaspor 74 - 92 Banvit
    Fenerbahçe 96 - 93 Türk Telekom
    Darüşşafaka Doğuş 82 - 76 Demir İnşaat Büyükçekmece

  19. #19
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    10. Hafta Programı

    TarihSaat___Yer_________Salon______________________Karşılaşma________________Yayın
    12.12.2015 16:00 BALIKESİR KARA ALİ ACAR BANVİT BASKETBOL - GALATASARAY ODEABANK LİGTV2
    12.12.2015 16:30 ANKARA ANKARA SS. TÜRK TELEKOM - MURATBEY UŞAK SPORTİF TBFTV
    12.12.2015 17:00 İSTANBUL GAZANFER BİLGE DEMİR İNŞ. BÜYÜKÇEKMECE - TORKU KONYA SPOR TBFTV
    12.12.201517:30 TRABZON HAYRİ GÜR TRABZONSPOR M.P. - ROYAL HALI GAZİANTEP  
    12.12.2015 18:00 İSTANBUL SİNAN ERDEM BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN - RÖNESANS TED ANK. NTV SPOR
    13.12.2015 16:00 İSTANBUL CEBECİ İSTANBUL BBSK - FENERBAHÇE NTV SPOR
    13.12.2015 17:00 GİRESUN 19 EYLÜL AKIN ÇORAP YEŞİLGİRESUN BLD. - ANADOLU EFES LİGTV2
    14.12.2015 19:00 İZMİR KARŞIYAKA PINAR KARŞIYAKA - DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ LİGTV2

  20. #20
    Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Yaş
    42
    Mesajlar
    38,683
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

    10. Hafta Karşılaşmalarında Alınan Sonuçlar

    Banvit 82 - 75 Galatasaray Odeabank
    Türk Telekom 81 - 68 Muratbey Uşak Sportif
    Demir İnşaat Büyükçekmece 75 - 72 Torku Konyaspor
    Trabzonspor Medical Park 73 - 68 Royal Halı Gaziantep
    Beşiktaş Sompo Japan 74 - 69 Rönesans TED Ankara Kolejliler
    İstanbul BBSK 67 - 90 Fenerbahçe
    Akın Çorap Yeşilgiresun Bld. 69 - 73 Anadolu Efes
    Pınar Karşıyaka 73 - 74 Darüşşafaka Doğuş

  21. Merih Banner Alt
3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

  • Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı