Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: çok acil tavsiye

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    221047

çok acil tavsiye

Merhaba..

Dsmart aboneliğim bu ay itibariyle bitiyor.

şu özelliklere sahip bir uydu alıcısı arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1- ıptv ,cccam server destekleyecek
    2- wıfı destekleyecek(dahili olması tercihimdir)
    3-tkgs olacak
    4- youtube çalıştıracak...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    479758

hocam bütçeniz ne kadar bunu bilmek lazım ama e2 olan her cihaz sizin işinizi görür bu da sıfır 500 ile 2500 arası 2.el 250 1700 tl arası

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    221047

hocam maalesef çok fazla bütçem ok...en fazla 200 civarı...
    redline ts4000 veya ts2500 tavsiye eder misiniz?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Next&Nextstar'ın modellerini bir inceleyin.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    290709

Ben Redline ts 4000 plus kullanıyorum.Gayette memnunum.2 yıl server ve 6 ay ıptv hediyesi.Ayrıca wifi antenide hediyesi.100 m ye kadar çekim yapıyor ve hiç bir kesinti yapmıyor.Geçen akşam Galatasaray inter maçına kesintisiz baktım.Bilmiyorum sizin için önemli mi.USB aparatı takıp ön paneli kapatıyorsun çocuklar filan ulaşamıyorlar.Server bitince yardımcıda oluyorlar.Youtube sorunsuz çalışıyor.Film portalı süper. Online film portalı 6 ülke adını seçerek film izleme imkanı veriyor.Güncelleme olarak;Uydudan,online ve usb olarak 3 çeşit tkgs olarak değil Redline özel güncellemesi var.903 tane çalışan ıptv kanalı var.Bunları kumandadan ülkesine göre ve işlevine göre ayırma özelliği de yeni eklemişler güncellemede geldi.Karar sizin.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    221047

Çok sağolun Hocam...Çok teşekkür ederim...Ben de düşünüyorum...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2008
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    421625

Site ve kendi çanaklarıma bağlı 2 ayrı sistem halinde Redline TS 2500 HD+ ve Next YE 18500 HD+ cihazlarım var.
    Redline de:
    - mavi tuş ile kanal düzenleme moduna geçildiğinde kaç uydu izleniyorsa hepsinin kanallarını toplu gösteriyor, bu kötü olmuş, kanal taşırken sorun oluyor. normal durumda tüm uydular seçili olursa hepsini, tek uydu seçili ise sadece o kanalları göstermesi lazım.
    - kendi ayarladığımız ip tv listesini yükleyemiyoruz, iptv.m3u veya tvlist.txt olması hiçbir şey değiştirmiyor, olmuyor.
    - cihaz ile verilen iptv server çok kötü. sadece arap kanallarını ve Türk ulusal kanallarını izleyebiliyoruz. diğer belgesel kanalları filan ya hiç açılmıyor, açılanlar da sık sık donuyor.
    - cihaz ile verilen CCCAM server iyi sayılır, Hotbird uydusundaki yabancı belgesel vs kanallarını özellikle Polsat" rahat seyredebiliyoruz, Sadece birkaç Türkçe kanal var, onlar da pek verimli değil.
    - açılış ve kanal geçiş süreleri oldukça iyi.
    - youtubede arama sistemi pek kullanışlı değil ama bulunan videoları güzel açıyor.
    Next de :
    - iptv listesi yüklenebiliyor ama izlemek çok zor, bilgisayarda rahat izlediğim iptv kanalları cihazda sürekli donuyor. iptv izlerken cihaz çok sık donuyor ve kapatıp açmak gerekiyor.
    -CCCAM serverim bitmeden önce güzel izleyebiliyordum.
    -kanal ayarlamak kolay, tek veya toplu taşıma rahatça istediğimiz yere yapabiliyoruz.
    - açılış ve kanal geçiş süreleri, özellikle açılış süresi oldukça yavaş.
    - youtubede arama sistemi güzel ama bazı videoları var olduğu halde "video serverde bulunamadı" uyarısı verip açmıyor.
    iki cihaz üzerine gözlemlerim bunlar...

8. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık