Uydumarket Banner  

6 sayfadan, 1. sayfa 123456 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 108 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: D-Smart Italya Ligi icin devrede

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    303848

D-Smart Italya Ligi icin devrede

İtalya Ligi için D-Smart, Fransa Ligi için ise Digiturk devrede.

Kaynak: Spor Ekrani via Twitter

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    56240

Bu yıl İtalya Ligi güzel geçeceğe benziyor.

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

Dsmart alamaz almazda zaten beklemeyin.

Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2015
    Mekan
    61 Trabzon
    Üye No
    615099

Digitürk ikisinide alırsa şaşırmam.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-07-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    446002

Niye D-Smart alamasın elini kolunu tutan mı var?

Adviser
    Giriş Tarihi
    09-12-2014
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    611179

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Tspark98 Mesajı Göster
    Niye D-Smart alamasın elini kolunu tutan mı var?
    Elinde hiçbir ligi tutamadıgı için kimse inanmıyor dsmartın bir lig alacagına. Kaldıki daha evvel dsmart italya ligini bir sezon yayınladı sonra ise çok pahalı diye almadı.

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    372980

ne yapacağım ben italya ligini sen en iyi organizyonlardan olan Ş. ligi ve UEFA ligini kaybet, yetmedi la ligayı da digitürk e kaptır, artık senin platformda bu saatten sonra üyemi kalır. Sayın d smart yöneticileri DUYUN SESİMİZİ insanları iki üç hayvan belgeseli göstererek kandırmayın.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2013
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    590361

Atalar boşuna söylememiş zamansız gelen... D smartın yaptıgıda aynı git gide kan kaybediyor..

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2012
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    574082

Bu saatten sonra italya ligi kesmez alınacaksa Türkiye Ligi alınmalı bunca boşluk anca öyle dolacak.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2014
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    601230

Bence italya ligi iyidir gelsin super lig olayı bence hayal

Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    556409

Almanya Ligi + italya ligi + Türkiye ligi D Smartta olma ihtimali var

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-05-2015
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    614346

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi saw123 Mesajı Göster
    Almanya Ligi + italya ligi + Türkiye ligi D Smartta olma ihtimali var
    Bundesliga ve Bundesliga 2, Eurosport 2 kanalında yayınlanacak. (Eurosport 2, Cuma gününden itibaren Türkiye'ye özel yayın yapmaya başlıyor.) Türkiye ligini beIn media aldıktan sonra altlisanslama olacağını sanmıyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    36941

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ahmetkara32 Mesajı Göster
    ne yapacağım ben italya ligini sen en iyi organizyonlardan olan Ş. ligi ve UEFA ligini kaybet, yetmedi la ligayı da digitürk e kaptır, artık senin platformda bu saatten sonra üyemi kalır. Sayın d smart yöneticileri DUYUN SESİMİZİ insanları iki üç hayvan belgeseli göstererek kandırmayın.
    Diğer ligler ya da yabancı takımların ŞL maçları filan beni hiç ilgilendirmiyor. Kendi takımımın maçlarını bile fırsat bulup zar zor izliyorum. Ben D-smart modülü ağırlıklı olarak Belgesel ve dizi kanalı için aldım. Bittiğinde eğer uygun fiyat olursa uzatırım. İzlemediğim maçların fiyatı gereksiz yere arttırmamasını tercih ederim bende.

Desire HD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    432496

d-smart alamaz demek saçma bir tabir olacaktır, türkiyenin en çok kazanan 3 büyük medya şirketinden biridir doğan yayın holding, gelir olarak d-smart çok yüksek bir karlılıkla çalışmakta, var olan durum d-smart almaz olarak nitelendirilebilir, istese ispanya liginide pek tabiki alabilir ama almıyorlar, aylık 40 milyon lira civarı asgari bir ciro var şirkette yıllığa vurduğunuzada bu belirsiz gelir denen, online film satışı gibi şeylerle çok çok daha yükselmekte, buna interneti de koyduğunuzda o ciro nerelere çıkmakta, neyse kısaca almıyorlar işte, az maliyet yüksek getiri olarak çalışıyorlar hep ve her zaman tüm izleyiciye hitap edecek şeylerin peşindeler, tüm izleyiciye satma durumları yoksa almıyorlar o içeriği, neyse işte beğenilir beğenilmez d-smart bu işte, ben iptal ettirdim 2 üyeliğim vardı birini kapattırdım, diğerinide yakında kapattırabilirim, ispanya ligi umurumdada değildi,

ama şampiyonlar ligi ve avrupa ligini bu kadar rezil ederek yayınlamak nedir yani, büyük ihtimalle tivibuda aynı yolda olacaktır, mesela diyelim celtic - benfica maçı verilecek smart spor1 kanalında, maça 1 dk önce bağlanıp cart diye yayına giriliyor maç bitincede hemen istiklal marşı ve kapanış böyle bir şey olmaz yani,
    yapmaları gerek nedir, maçtan 1 saat önce yayına gireceksin, celtic ve benfica, önceki maçlarda hem kendi liginde hem avrupa liginde neler yapmış bize görüntülerle vereceksin, maç öncesi bağlanıp stat önü görüntüler alacaksın, taraftar ne ediyor bir iki röportaj alacaksın senin yapmana gerek yok ana yayıncı yapıyor al kaydı hızlı dublajla taraftarın nabzını yansıt bize, sonra iki yorumcu koyup maçı stat görüntülerinin arkasında ses ile tartışacaksın, zaten dünya kadar yorumcu vs d-smart bünyesinde çalıştırıyorsun, stat röportajlarını stat görüntülerini mevcut ülke yaıyncısı gönderiyor, 2 kuruş masrafı olmayan şu işe d-smart 9 senelik avrupa ve şampiyonlar ligi macerasında girmedi, kanallarında iki tane uzun uzun bu mecranın tartışıldığı adam gibi program koymadı, neyse rezillik içinde geçti aynen de devam edecektir

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-02-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Üye No
    5019

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi enstantane Mesajı Göster
    d-smart alamaz demek saçma bir tabir olacaktır, türkiyenin en çok kazanan 3 büyük medya şirketinden biridir doğan yayın holding, gelir olarak d-smart çok yüksek bir karlılıkla çalışmakta, var olan durum d-smart almaz olarak nitelendirilebilir, istese ispanya liginide pek tabiki alabilir ama almıyorlar, aylık 40 milyon lira civarı asgari bir ciro var şirkette yıllığa vurduğunuzada bu belirsiz gelir denen, online film satışı gibi şeylerle çok çok daha yükselmekte, buna interneti de koyduğunuzda o ciro nerelere çıkmakta, neyse kısaca almıyorlar işte, az maliyet yüksek getiri olarak çalışıyorlar hep ve her zaman tüm izleyiciye hitap edecek şeylerin peşindeler, tüm izleyiciye satma durumları yoksa almıyorlar o içeriği, neyse işte beğenilir beğenilmez d-smart bu işte, ben iptal ettirdim 2 üyeliğim vardı birini kapattırdım, diğerinide yakında kapattırabilirim, ispanya ligi umurumdada değildi,

ama şampiyonlar ligi ve avrupa ligini bu kadar rezil ederek yayınlamak nedir yani, büyük ihtimalle tivibuda aynı yolda olacaktır, mesela diyelim celtic - benfica maçı verilecek smart spor1 kanalında, maça 1 dk önce bağlanıp cart diye yayına giriliyor maç bitincede hemen istiklal marşı ve kapanış böyle bir şey olmaz yani,
    yapmaları gerek nedir, maçtan 1 saat önce yayına gireceksin, celtic ve benfica, önceki maçlarda hem kendi liginde hem avrupa liginde neler yapmış bize görüntülerle vereceksin, maç öncesi bağlanıp stat önü görüntüler alacaksın, taraftar ne ediyor bir iki röportaj alacaksın senin yapmana gerek yok ana yayıncı yapıyor al kaydı hızlı dublajla taraftarın nabzını yansıt bize, sonra iki yorumcu koyup maçı stat görüntülerinin arkasında ses ile tartışacaksın, zaten dünya kadar yorumcu vs d-smart bünyesinde çalıştırıyorsun, stat röportajlarını stat görüntülerini mevcut ülke yaıyncısı gönderiyor, 2 kuruş masrafı olmayan şu işe d-smart 9 senelik avrupa ve şampiyonlar ligi macerasında girmedi, kanallarında iki tane uzun uzun bu mecranın tartışıldığı adam gibi program koymadı, neyse rezillik içinde geçti aynen de devam edecektir
    .....
    Düzenleyen memetali0974 : 28-07-2015 at 12:16

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    547738

Son durum nedir arkadaşlar. Fransa ligi ve İtalya ligi boşta diye biliyorum şuan için. Smart Spor kanallarında futbol içeriği olarak bir etkinlik yayın vs. yok zaten. İtalya ligini bile alsalar şimdilik iyi olur. Tüm maçları rahat yayınlarlar, kanalların içeriği, yayın akışı genelde hep tekrar yayınları oluyordu zaten bugüne kadar.

Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2014
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    602958

kendi seyircisine saygısı olmayan tv kanalları bizim gibi gelişmemiş ülkelerde var ancak. maçın içersinde ordan burdan çıkan ekranın yarısını kaplayan reklamlar yada maçtan sonra sevdiğiniz dizi diye başlayan sunucular varken hangi ligi alırsa alsınlar o maçı zevkle seyretmemizi engelledikleri sürece diğer uydulardaki kanallardan maçları seyredeceğiz gibi. yada en azından ben öyle yapacağım. kendi ligimizi yayınlayan başka ülkeler olmadığı için lig tv ye devam edeceğiz o ayrı mesele.

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    547738

Bir gelişme yok mu?

Fransa ve İtalya ligleri alınsa iyi olurdu.

Average Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2015
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    614180

İtalya Ligini alsın ama haftada 3 maç gösterip bırakmasın.maç saatleri çakışmayan bütün maçları yayınlayacaksa alsın..bi de bi tek ben mi istiyorum.şu Hentbol Şampiyonlar Ligini.Beşiktaş var

Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2015
    Mekan
    61 Trabzon
    Üye No
    615118

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi quake07 Mesajı Göster
    İtalya Ligini alsın ama haftada 3 maç gösterip bırakmasın.maç saatleri çakışmayan bütün maçları yayınlayacaksa alsın..bi de bi tek ben mi istiyorum.şu Hentbol Şampiyonlar Ligini.Beşiktaş var
    Valla kendi adıma konuşayım hocam... Hentbol maç saatinde onun yerine penguen belgeseli koysalar izleme olasılığım daha yüksek olur gibime geliyor...:smiles10:

21. Merih Banner Alt
6 sayfadan, 1. sayfa 123456 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık