Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: TOPFİEL ve KAON Uydu Sayıları

New Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    201

New Icon5 TOPFİELD ve KAON Uydu Sayıları

:help1: Arkadaşlar,

Kaon receiverim vardı. Sonra internetden takip usulü ile topfield almaya karar verdim. Ve o kadar araştırdıkdan sonra 4000 PVR aldım. Fakat ilginçtirki Kaon ile hareketli uydudan 30 kadar uydu bulup hafızaya almama rağmen Topfield da bu olay 21 in üstüne çıkmıyor. Diğer uyduları buluyor ama hafızaya alamıyor. Fabrika ayarlarına geri dön diyip denemede yaptım, ama problemi çözemedim. Konu ile ilgili önerisi olan arkadaşlardan cevap beklemekteyim. Herkese selamlar. [email protected] :stupidprv
    Düzenleyen muratyilmaz : 31-01-2004 at 22:25

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Üye No
    1329

Aynı olay ile ben de karşılaştım. Yazılımda çok uydu var o nedenledir diye düşünerek göremiyeceğim uyduları sildim ama nafile. Uyduları bırak her yeni yazılımı yüklediğimde kanallar da çorba oluyor ve bir çok kanal listede dahi gözükmüyor. Ayrıca çanak ayarlama menüsünde grafik barın üzerine 5-6 uyduyu koyuyor, diğerlerini bir türlü yerleştiremiyorum. Mart03 yazılımında 15 uyduyu gösteriyordu, yani yazılımlarda 6 tane var diğerler grafik barda yok ama positioner gayet guzel calisiyor. Kanal sayısı 2000'e gelmeden saçmalamalar başlıyor zaten, radyo kanalları 500 civarında olmasına karşın.

Büyük olasılıkla bekliyeceğiz, her yeni yazılımda ya daha iyiye gidecek veya bu sorunları yaşayacağız. Kasım yazılımında gelen 0 tuşu, her uydu kanallrının 1'den başlaması iyi de götürdükleri daha fazlaymış gibi geldi bana.

New Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    201

haklısın sakallı kardeş. Bu arkadaşları beklemekten başka çaremiz yok gibi gözüküyor. Hani ne kadar çok para o kadar çok hizmet olması gerkirken bu lavuklar hiç de oralı değiller. Adam gibi bir yazılım ve trickleri public etmiyorlar. Bu adamlarla sonumuz ne olacak bilmiyorum. hayırlısı. :badprv:

Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1526

ne yani şimdi bende bu cihazdan almayı düşünüyordum benim burdan en az 25 uydu alınıyor yani hafızaya alamıyacakmıyım? Canım sıkıldı şimdi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    32

arkadaşlar son yazılımda bi denedinizmi bahsettiğiniz olayı

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Üye No
    888

şu anda 33 uydu kayıtlı ,hiç sorun yok.

New Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    201

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ConnEctor
    şu anda 33 uydu kayıtlı ,hiç sorun yok.

Std dosyanı mail atabilirmisin? [email protected]

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Üye No
    1329

Sözünü ettiğim yazılım olaylarının çoğu 19Eylül yazılımı ile ilgiliydi. Fakat çanak ayarı yapılırken alttaki grafik bara yerleştirilen kırmızı işaretlerin sayısı 6, fakat ayarlanan ve kolaylıkla çalışan uydu sayısı 20. Yani 5Ocak yazılımı da grafik barın üstüne kırmızı işaretleri koymuyor. Bu büyük bir sorun değil, tüm ayarları yeniden yapsam büyük olasılıkla ondan da kurtulacağım. Her şeye karşın Topfield'den memnunum.

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    306

aynı cihazı kullana bir arkadaşım var ve sorunsuz kullanıyor fabrika hatası olabilir diye düşünüyorum o 32 uydu falan kaydetmişti

Senior Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3805

arkadaşlar mutlaka biryerlerde bir eksiklik yapmuşsınızdır,çünkü daha önce bende karşılaşmadım böyle bir problemle,en iyisi siz en son yazılımı yükleyerek tekrar deneyin!....

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı