Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 22 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Bıktım artık isyan ediyorum ve soruyorum??

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Üye No
    1320

New Icon8 Bıktım artık isyan ediyorum ve soruyorum??

Allah aşkına cok doldum su türk televizyonculugu hakkında ya dün gece açtım türksatı izliyim dedim bişiler allahım hep aynı seyler ve türksatta izlenecek adam gibi bir tane kanal yok aynı sey hotbird içinde geçerli cok sinirlendim gittim bugun cihazımıda canaklarıda sattım su an evde sadece digiturk um var bu yazı yı sakın yanlıs anlamayın bu yazı bir reklam degil ama türksat la digiturk arasındaki farkı anlayın istedim ne olur bana söyleyin türksatta hangi kanal var güzel güzel saatlerce sizi zapteden bir kaç tane cnbc-e discovery falan filan başka bir şey yok hep sacma sapan kanallar bazen takip ediyorum insanları diyorlarki lüzümsuz bir kanal ama olsun ne demek olsun kanallar izlenmek içindir izletmek isini hiç tartısmasız sadece digiturk yapıyor.mis gibi kanallar var size sayabilecegim home tv reality animal natgeo history mmc mezzo hallmark sinematürk elma vizyon showroom expo fashion(org) extere sports euro sports +news cnn fox kids +fox kids fox news bbc prime bbc world ve aklıma gelmeyen niceleri sizlerde ne var utanıyorum türksattan ve en sonunda sunu anladım PARASIZ KALİTE OLMAZ.......

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    292

doğru söylüyorsonda kardeş çoğumuz dıgı turk e üye olmak istiyoruz ama elimizdeki sistemler için uygun olanı bekliyoruz elimizdeki onca alet boşunamı hem uyduculuk bir hobi selamlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Bu bir tercihtir,aylık ödemedende çoğu kanalları izleyebilirsiniz ama maç istiyorson o ayrı cebe kuvvet..

Sevgiler..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Şimdidide tek smart kart satışına başlanmışavrupadaki gibi bu daha ucuz olabilir.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

bedava sirke baldan tatlı gelir derlerdi demekki yanlışmış
    her ay 23 milyon vermekte insana zor gelirya ne yapacaksın vermeden olmaz
    saydıgın dt kanallarıda öyle ahım şahım kanallar degil salonlar olacakki veya extra seyredeceksin

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Üye No
    1320

yaa konusmayında lütfen bana digiturkteki kanallar madem ahım sahım degil güzel kanallar söyleyin digiturk dısında izlenilsin.....nefret ediyorum

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Merhaba ,

Ya siz ne dediğinizi bilmiyorsunuz,ya da algılama güçlüğünüz var.
    Digitürk Digital Platformdur.Para karşılığında abonelerine çeşitli kanalları izletir.
    Türksat bir uydudur.Kendisinden transponder kiralayan müşterilerinin yayınlarının iletiminden sorumludur.

Siz Turksat'a para mı ödüyorsunuz da ilettiği kanalları sorguluyorsunuz ?Yoksa Türksat sizden para mı talep etti üzerindeki yayınları izleyebilmeniz için ?
    Siz mi karar vereceksiniz Telekom'un transponderlarını kime kiralayıp kiralamayacağına ?
    Bu nasıl bir sakat mantıkdır ?

Sadece siz istiyorsunuz diye bütün kanallar gelsin Türksat'tan yayın yapsın,bunu mu istiyorsunuz ? Böyle birşey yok.Asla da olmadı.Türksat Uydu Hizmet Sağlayıcısıdır.Her kim kanalının Türksat'ın kapsama alanları içerisinde yayın yapmasını istiyorsa,gelir transponder kiralar ve yayınını iletir.

National Geographic'in,Animal Planet'in,ZDF'nin ve benzeri yüzlerce yayının bu uyduya gelip gelmemesi kendi tasarrufudur.Kimse gelipde geri çevrilmiş değil.O zaman siz neden yakınıyorsunuz ?

Hem bilmiyorsunuz,hem de fetva veriyorsunuz..Derdiniz üzüm yemek değil,bağcıyı dövmek...

Evet Türksat fazla.Bu ülkeye de böyle zihniyete de fazla.Keşke hiç fırlatılmasaydı.Eutelsat'lardan yayın alabilmek için paralanmaya devam etseydi Türk Milleti...Ömrü bitmiş Rus uydularına milyon dolarlar akıtsaydı.Keşke Turksat hiç varolmasaydı ...

Saygılarımla...

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

yaw önce dünyada kaç ülkenin uydusu var ona bakmak lazım önce elimizde olanın kıymetini bilelim Ha!!! bu arada türksatta izlenecek çok kanal var discoveri den tut müzik kanalları dahil sorun ne izlemek istediğine bağlı !!!!!!!!

savage ,
    aynen katılıyorum yazdıklarına selamlar sevgiler.......

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Üye No
    1320

çok uyuz sunuz oturup izleyin güzel uydunuzu...tepe tepe

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Merhaba ,

Öncelikle üslubunuzdan dolayı sizi tebrik ediyorum.Bravo...
    Ardından da eklemeden duramıyorum,amacınız ne ?
    Turksat uydusu güzel bir uydu,Çünkü Türkiye'nin malı...Siz beğenemeyip burun kıvırıyor olabilirsiniz ama Turksat Avrupa'nın en büyük uydu işletmecilerinden biridir.Ve ISO9001 sertifikasına haizdir.

Bu ülkenin olan herşeyi sevmek,bu ülkenin milletine tabi olmaktan geçer.

Beğenmiyorsanız,beğenmiyebilirsiniz ama karalayamazsınız.Hele hele yalan yanlış fikirlerle hiç...

Son olarak ben ve benim gibi düşünenleri bir ayna olarak taahhül edebilirsiniz.

Saygılarımla...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi stilo
    çok uyuz sunuz oturup izleyin güzel uydunuzu...tepe tepe
    ayıp ayıp ne biçim konuşma bu kim nereyi isterse izlesin digitürkden komisyonmu alıyorsun sen sanane kim nereye bakar bakmaz sen git kendi istedigin kanalı seyret bizene
    milletin digitürke verecek parası varmı her ay onu düşündünmü acaba

4 post yazmışsın 3 ü bu konuda ama yakışmadı bu yazı buraya lütfen editle yazını

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Birde böyle tipler çıktı başımıza eskiden Tipi Tip vardı aynı onun karikatürleri gibi bakıp bakıp gülüyorum insanoğlu böyle kusura bakmayın ama hayatta nankör olmamak lazım bu gibi insanlar kendileri mutlu olamadıkları gibi kendi etraflarınıda mutlu edemiyorlar çok üzülüyorum..Saygılarımla.....

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    292

[B]selam lar
    peki arkadaşım sana şunu soruyorum yarin bir gün faturalar şişmeye baslayıncada böyle konuşacak mısın adamların elinde koz olarak birtek lig tv var sanıyormusunki seningibiler için cuvalla para verip history animal mgm vs. gibi kanalları sana ve seningibi saygıdeğer beyfendilere göstereceğini lig tv bitince anlasmada olmazsa bu sevdiğin hoş ve boş programları tekrar tekraaaaaaaaaaar oturup izlersin arkadaşım
    sevgiler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Üye No
    1320

Lütfen yazılarınıza dikkat edin...
    Düzenleyen misfortune : 31-01-2004 at 11:37

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Merhaba ,

Bizim salaklığımız tartışılır ama senin terbiyesizliğin ve ahlaksızlığın su götürmez.
    Hangi amaca hizmet ettiği belli olan bir zavallıya benziyor buradan duruşun.
    Ancak senin gibi sığ birinden beklenebilir böyle bir cevap.Yazarak verseydin ya tezinin doğruluğunu.Ne o yemedi mi ?

Dünyada en aşağılık meslek,üç kuruş menfaat için onun bunun yalamalığını yapmaktır maalesef.Keşke savının arkasında durabilseydin.

Allah ıslah etsin seni,ne diyeyim.

Saygılarımla ( Sana değil stilo,diğer dostlara..Sana saygıdan başka şeyler vermek lazım ama neyse ) ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1338

savage aman kızmana bile gerek yok deli işte bilmiyor ne emekler yatıyor bu turksatta neler oluyor neyse ben stilo mudur nedir dediklerine katılmıyorum ve kınıyorum.....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Savage gece gece boş ver arkadaşın hala arkadaş diye söylüyorum diğer arkadaşlarım alınacaklar buna onlardan özürdilerim arkadaşta hem kişilik bozukluğu hemde kişilik çatışması var bana göre en kısa zamanda bir psikoloğa gitmeli kendi sağlığı için yoksa fesatlık ve kişlik bozukluğundan kendine zarar verebilir keskin sirke her zamn küpüne zarar verir.

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    81

arkadaslar diyelimki turksatta 50 kanal var gun boyu calisan biri tv karsinda gecirecegi 5-6 saati bu kanallarin arasindan bulacagi onca guzel programla gecirebilir ayrica bu hakaret ve sikayetleri bu siteyi yonetenlere ve uyelere yapacagina yayinlarini begenmedigin tv kuruluslarina yapmasi gerekir.turksat ve digiturk turk insaninindir ister begenelim ister begenmeyelim ama sahip cikip onerilerde bulunalim.bu siteyi seviyorum herkese saygilar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1273

stilo seni şiddetle kınıyorum...Turksat uydusu Turk ulusunun uzaydaki gurur kaynağıdır..onu lekelemeye hakkın yok... ayrıca savage seni ve uslubunuda kutluyorum insan gibi insansın ... duyarlılığın için teşekkürler

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

arkadaşlar biraz daha nazik olalım yoksa bu konuyu burda kapatmak zorundayım .forum kuralları belli türksattan ne istiyorsunuz artık show geldi :sword: :wave:
    Düzenleyen altansat : 31-01-2004 at 10:08

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık