Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: peyss 3000 dci-s

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-04-2004
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    9839

peyss 3000 dci-s

peys 3000 dci-s marka receveir hakkında bilgi verirmisiniz. özellikleri ve nasıl günellemem gerektigi hakkında bilgi edinmek istiyorum. teşekürler.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    06-04-2004
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    9839

oh oh ilgiden gözlerim yaşardı.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2004
    Üye No
    6457

peyss 13000 dcıs aldın mı alacakmısın? almadıysan bildiğim özelliklerden birkaçı : cihaz hotbırdı tarayınca 10 dakika stbyda bekletiyorsun .ondan sonra sen *** girmeden cihaz otomatik olarak uygun şifreli yayınları çözüyor.polsatları au yapiyor.hispayı göremediğim için birşey diyemiyeceğim. iyi bir cihaz yazılım destekleri var.

New Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Üye No
    3037

güzel makina olduğunu söyliyorlar

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    182

Selamlar ben motorlu çanak kullandığım için biliyorum ve yeni aldım şifreli yayınlar için
    özellikle hispa-thor ve sirius için ideal ha bir eksisi varşifreleri hotbirtden güncellerken cihaz restleniyor ve tüm kanallar siliniyor ama sistemin yedeği ile geri dönüş şimdilik çok sağlıklı olmasada mümkün sistem geri dönülürse cihaz boot problemi yaşıyor. yeni yazılımlarla mükemmel olabilecek cihaz ...Saygılar

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-05-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    14072

arkadasım cıhaz yazıLımLarın'Da OTA denıLen yep yenı bıR yazıLım kuLLanıLıyoR cıhaz'da yakLasıK 10,ay oLdu 6+1' de kesınlıkle **** yazmadan AU calısıyoR suan ıcın 3,gun gec calıssada conaX'Lara hıtaP edebıLıyoR senın alacagın veya dusunecegın cıhaz ıcın kesınlıkle avantaJ veee suan sende goreceksın POLSAT paketın'de AU calısmıyoR dıye arkadasLar dert yanıyoR bızde suan yıne AU calısıyoR kesınlkıle kontroL edıLmesı gereken bıR cıhaz olarak goruyorum,
    EkLemek ıstedıgım cıhaz'da yenı modeL var suan bu modeL'De optıkaL cıkıs ekLendı ve ses sıstemı suan DOLBY DIGITAL olarak kullanılıyoR,

Member
    Giriş Tarihi
    07-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    16359

ben tavsiye ederim...*** girme derdin yok..super bi cihaz...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2004
    Üye No
    6457

digikolik kardeş sen hangi yazılımı kullanıyorsun. biz şu an L 228 yazılımı ile hiç reset olayı ile karşılaşmadık. üstelik bugün hem SRG için hem thordaki conaxlar için data aldı. muhtemelen polsat için de data almışki herkesin autosu çökmüşken Peyss göreve devam ediyor. Arkadaşlar dayzek motoru ile harika çalıştığını uyum sağladığını söylüyorlar. bu işte bir yanlışlık olmasın?

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    182

Selamlar starr biz üç kişi aynı cihazı aldık ikimiz motorlu bir arkadaşta sabit çanak kullanıyor ve her üç cihazda da L 228 yüklü üçümüzde de aynı sorun var cihaz kendini resetliyor ve devamlı boot ediyor açılamıyor ancak cihazın fişini prizden 2-3 defa çekerek sorunu halledebiliyoruz ...... saygılar

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı