Merih Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 25 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Kapatma Sonrasi

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    245144

Kapatma Sonrasi

Kapatma sonrasi Digiturk recevirlarini kullanan var mi? Turksata actiran var mi? Hangi model recevirda ve memnun musunuz?

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    504293

ben türksatta bana verdikleri cihazı kullanıyorum türksatta sorun olmuyor, modelini hatırlamıyorum sd için verilen cihazlardandı. 8002 olabilir.

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    245144

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi whitedamn Mesajı Göster
    ben türksatta bana verdikleri cihazı kullanıyorum türksatta sorun olmuyor, modelini hatırlamıyorum sd için verilen cihazlardandı. 8002 olabilir.
    tesekkurler fakat bana eutelsat uyelerinden bilgi lazim. Bu uyeler uyelik sonrasu turksati izleyebiliyorlar mi? Yada uyeliklerini yeniledikten sonra turksati da actirabiliyorlar mi?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555501

İlk aldığım üyeliğimdeki cihaz 9001 B idi. Sonra bu cihazı 8002 ile değişip aboneliği sonlandırmıştım (EUTELSAT)

Abonelik sonlandıktan sonra sinyal yolladılar ve DİGİTURK modu iptal oldu cihazın ve normal uydu alıcısına çevirdiler.

Sorunsuz çalışmakta.

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    245144

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi VEVO Mesajı Göster
    İlk aldığım üyeliğimdeki cihaz 9001 B idi. Sonra bu cihazı 8002 ile değişip aboneliği sonlandırmıştım (EUTELSAT)

Abonelik sonlandıktan sonra sinyal yolladılar ve DİGİTURK modu iptal oldu cihazın ve normal uydu alıcısına çevirdiler.

Sorunsuz çalışmakta.
    vevo tesekkurler.. Fakat sunu merak ediyorum, taahhuttum bitince sinyal ile actirip turksati seyretmek istiyorum. Fakat eutelsat uyeligime de devam etmek istiyorum yani tek recevir ile 2 uydu seyretmek istiyorum. Bu mumkun mudur?

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    504293

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi enisumit Mesajı Göster
    tesekkurler fakat bana eutelsat uyelerinden bilgi lazim. Bu uyeler uyelik sonrasu turksati izleyebiliyorlar mi? Yada uyeliklerini yeniledikten sonra turksati da actirabiliyorlar mi?
    ben türksattan eutelsat'a geçtim.. diğer cihaz bedavaya kaldı. onu diğer tv den izliyorum.

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    504293

vevo tesekkurler.. Fakat sunu merak ediyorum, taahhuttum bitince sinyal ile actirip turksati seyretmek istiyorum. Fakat eutelsat uyeligime de devam etmek istiyorum yani tek recevir ile 2 uydu seyretmek istiyorum. Bu mumkun mudur?
    2 ayrı çanak olması lazım.. biri türksata biri eutelsat'a çevirili olması gerekir..

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    245144

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi whitedamn Mesajı Göster
    2 ayrı çanak olması lazım.. biri türksata biri eutelsat'a çevirili olması gerekir..
    2 ayri canagim var, digiturk buna musade edecek mi?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555501

Yeni aboneliğimin daha tahahütü bitmeden Türksat arama menüsünü aktif ettiler. Siz MH arayın belki açarlar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    245144

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi VEVO Mesajı Göster
    Yeni aboneliğimin daha tahahütü bitmeden Türksat arama menüsünü aktif ettiler. Siz MH arayın belki açarlar.
    deneyip donecegim size

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2012
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    579831

Eutelsat üyeliğim 1 ay önce bitti, taahhüt sonrası HD DM 9503 cihaz bana kaldı, merkezi aradım,cihazı servise götürüp yeni bir yazılımla HD cihaz olarak kullanabileceğimi söylediler, gerekeni yaptım, ve şu an Türksatı sorunsuz izleyebiliyorum,

Farklı uydularıda izleyebilir miyim diyede çok merak ediyorum, Astra 19,2 ya da Hotbird gibi

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    245144

Taahhüt sonrası eutelsat üyeliğine devam edip DT9102 decoder ile türksat veya başka bir uydu izleyebilen var mı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    588037

Taahhüt sonrası eutelsat üyeliğine devam edip DT9102 decoder ile türksat veya başka bir uydu izleyebilen var mı?
    Ben izliyorum cihazın ne olduğu önemli değil zaten , 24 aylık üyeliğim doldu 12 ay daha uzattım , digiturk online işlemlerden , teknik servis bölümünden operatöre bağlandım , turksatıda izlemek istediğmi söyledim , hemen cihazın diğer mod seçeneğini aktif etti. Şuan Digiturk eutelsat üyesiyim , aynı cihazda turksatıda izliyorum.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2013
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    595235

aynı durum bende de mevcut. bundan 2,5 sene önce sd digitürk abonesi oldum 5 ay sonra hd ye geçmeye karar verdim hd cihazı kurdular sd cihaz boşta duruyor. sd kutu taahütüm bitti benim oldu hd kutu kullanmaya devam ediyorum.hd cihazı kullanmaya devam ederken sd cihazı türksata açtırıp ayrı kulanabilirmiyim?

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    245144

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi _Kimliksiz_ Mesajı Göster
    Ben izliyorum cihazın ne olduğu önemli değil zaten , 24 aylık üyeliğim doldu 12 ay daha uzattım , digiturk online işlemlerden , teknik servis bölümünden operatöre bağlandım , turksatıda izlemek istediğmi söyledim , hemen cihazın diğer mod seçeneğini aktif etti. Şuan Digiturk eutelsat üyesiyim , aynı cihazda turksatıda izliyorum.
    aylardır aradığım sorunun cevabı :) çok teşekkürler. Performans olarak memnun musunuz? Kanal listesini istediğimiz gibi değiştirebiliyor muyuz?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2013
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    595235

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi harbiGSli Mesajı Göster
    aynı durum bende de mevcut. bundan 2,5 sene önce sd digitürk abonesi oldum 5 ay sonra hd ye geçmeye karar verdim hd cihazı kurdular sd cihaz boşta duruyor. sd kutu taahütüm bitti benim oldu hd kutu kullanmaya devam ediyorum.hd cihazı kullanmaya devam ederken sd cihazı türksata açtırıp ayrı kulanabilirmiyim?
    benim soruma cevap yokmu ???

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2006
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    245144

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi _Kimliksiz_ Mesajı Göster
    3 müşteri temsilcisi ile görüştüm olmaz öyle şey diyor.. bunların bu işi bilenini nereden bulacağız?? biraz kullanım hakkında bilgi verir misin? kanalları istediğimiz gibi düzenleyebiliyor muyuz?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-05-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    431741

Bende şimdi konuştum bununla ilgili.Kampanya sonunda türksata uyumlu olacaktır dedi.Kampanya bitiminde 11. ayda dönüş sağladığınızda yardımcı olabiliriz diyor.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2013
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    595235

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-05-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    431741

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi harbiGSli Mesajı Göster
    Bildiğim kadarıyla açtırdığında onun içinde ek ücret alıyorlar.Abone olurken bana öyle demişti eleman.

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık