Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Windows live mail sorunu

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-01-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    475409

New Icon26 Windows live mail sorunu

Windows 7 ultimate kullanıyorum Windows live mail aktif etmek istiyorum outloox gibi çalışsın istiyorum ancak tüm ayarları girdiğim halde hep hata veriyor yardım edecek varnı saygılar:help1::help1::help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2009
    Mekan
    53 Rize
    Üye No
    505593

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tkavdir Mesajı Göster
    Windows 7 ultimate kullanıyorum Windows live mail aktif etmek istiyorum outloox gibi çalışsın istiyorum ancak tüm ayarları girdiğim halde hep hata veriyor yardım edecek varnı saygılar:help1::help1::help1:
    anladığım kadar sadece live maili ayrı kullanmak istiyorsunuz...bende öyle istediğim zaman live maili açıyorum...
    yöntem mesenger temel parçaları indiriyorsunuz yükleyeceklerimi ben seçeyimde hepsini temizleyip sadece live maili tık koyuyorsunuz ve kuruluma başlıyorsunuz..kurulumdan sonra galiba istediğiniz oluyor...(w7.ult.64 iş.sisteminden yazıyorum)...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    32039

ne ayarları giriyorsunuz ne hatası veriyor soruları daha anlaşılır sorarsanız yardım edilmesi kolaylaşır. windows live mail zaten outlook gibi çalışıyor. mail istemcisidir.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2009
    Mekan
    53 Rize
    Üye No
    505593

başlangıçta kurulmazsa outlook gibi çalışmaz sadece normal mail sayfası açılır...ilk kurulumda seçili ise çalışır.ben hep mesengeri ayrı windows liveyi ayrı kurarım..ha kendisi birleştiriyor o ayrı..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı