Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Samsung Galaxy S III için 3000mAh kapasiteli orjinal pil kullanıma sunuldu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    216372

New Icon26 Samsung Galaxy S III için 3000mAh kapasiteli orjinal pil kullanıma sunuldu

Samsung Galaxy S III'ün en önemli yanlarından biri çıkartılabilir pil ile geliyor olması. Yekpare gövde tasarımına sahip iPhone ve HTC One X gibi cihazlardan farklı olarak, Galaxy S III'ün 2100 mAh kapasiteli pili istendiği takdirde çıkartılabiliyor, değiştirilebiliyor. Bu sayede olası bir pil bozulması ya da yenileme ihtiyacını Galaxy S III kolayca karşılabiliyor.

Şu ana kadar Çin merkezli üçüncü parti cihaz üreticilerinden bazıları Galaxy S III için çeşitli aksesuar hazırlamış ve kullanıma sunmuştu. Ancak güvenilir olmayan kaynakların önüne geçmek isteyen Samsung, bizzat kendisi bu işe el atarak Galaxy S III için hazırladığı 3000 mAh kapasiteli genişleme pili İngiltere'de satışa sundu. Orjinal olan bu pil sayesinde, Galaxy S III'ün kullanım süresi önemli oranlarda arttırılabiliyor. Standart pil ile kıyaslandığında 900mAh ekstra kapasite sunan pil, kullanıcıların telefon ile daha uzun saatler oyun oynaması, video izlemesi ve müzik dinlemesine olanak tanıyabiliyor. Daha yüksek kapasitenin bir sonucu olarak standart pilden daha büyük olan genişleme pil ile birlikte kutu içeriğinde yeni bir kapak ta sunuluyor. Aynı zamanda NFC çipine sahip olan pil, Galaxy S III'ün fonksiyonelliğine herhangi bir olumsuzlukta da bulunmuyor.

Galaxy S III için hazırlanan yeni pil, İngiltere'de 65$ etiket fiyatı ile satılıyor.

Kaynak :donanımhaber...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    07-05-2012
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    579377

daha satis cikmadi
    ben bu arka kapagi cizdim bunun orjinalini nerden buluruz

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2011
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    563306

65$ mı ? Türkiye'ye 120 liradan aşağı gelmez o zaman :(

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    42584

en fazla %10 gider pil canavarı bu makineler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

bende s3 kullanıyorum..ebay den 3250 mah lık pil aldım ve gayet iyi gidiyor..fiyatta kargo dahil 10$...kapak falan değişiminede gerek yok orjinal kapagını kullanıyosun...orjinal pille aynı kaılnlıkta ...bir deneyin derim...

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı