Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 22 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Digitürk üyeligimi iptal etti

New Member
    Giriş Tarihi
    04-04-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    558858

Digitürk üyeligimi iptal etti

merhaba arkadaşlar 1 ay önce üye olarak HD9503 cihazla izledigim üyeligim internetten illegal yayın yaptıgım gerekçesiyle iptal edildi ben kesinlikle böyle bir şey yapmadım makına baglandigi gün televizyonun altına koyuldu yerinden çıkarmadım bile.. cihazı hiç bir şekilde internete baglamadım bu olay neden ve nasıl olabilir BTK' şikayetimi ilettim oradan cevap bekliyorum ellerinde delil varsa bana sunmalarını istedim digiturk'den 10 gündür arayan soran yok müşteri hizmetleriyle konuşmaktan bıktım usandım uydudan izledigim yayını nasıl internetten yayınlanmakla suçlanıyorum aklım almıyor televizyonun karşısına kamera koyup yayın yapacak halım yok böyle birşeyle karşılaşan varmı daha önce inanın çok magdur oldum parasını peşin verip 1 yıllık üye oldum hem paramdan oldum hemde dolandırıcı damgası yedim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

böylesinide ilk defa duydum ellerinde delil olmadan böyle saçmalıklar yapabiliyorlarmı

Vip
    Giriş Tarihi
    11-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6600

demekki deve diken meselesi doğruymuş .

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Bunu banada yaptılar.. Superonline kanpamyası ile kendileri gelip bana digiturk bağladılar..Yayınlar bir gün açıktı , ertesi gün kendinden kapanıyordu..1 ayda 5 kere servis geldi , her geldiğinde kart ve cihaz değiştirdiler..Sorunu çözemediler,sonrada eve gelen servis elemanları evde dreambox 8000 cihazını görünce not almışlar , kendilerince kesin dreamboxa takıyodur gibi amatör bir düşünce ile..Digiturku aradım sorunu çözemediklerini söylediğimde , siz kartı dreamboxa takıyormuşsunuz o yüzden kartınız "kill" oluyor dediler..Oysa adımdan kadar eminim , 1- ben sizin kadar amatör değilim 2-hadi 1 kere taktım kill oldu varsayalım ( ki takmadım ) 5 kere niye takayım manyakmıyım ben her 2 günde bir servis elemanını eve çağırayım 3-böyle birşey yapacak olsam kendi adıma niye alayım 4-siz geldiniz bana kampanya diye sattınız..Sonuç olarak alın hediyenizi ben artık neti bağlattım , istemiyorum digiturk diyip geri verdim..Aynı mantıkla digiturk web play üyeliğimde 1 yıllık ödememe rağmen şuan çalışmıyor..aradığımda teknik servisden size dönecekler diyolar..2-3 kere aradım , tam 3 ay oldu hala dönecekler..Allah korusun bir daha digiturk..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

kart paylaşımı artık zor kesin digiturk e bi borcunuz vardır suç üstü yapmaları lazım sakın size internetten karttan anladık falan yalanlarına kanmayın btk ya şikayet edin ve taahhüt farkı ödemeyin benimde başıma geldi bana eski borçtan illegal demişler ödemedim taahhüt farklarını icra ya verdiler alamadılar dosya düştü haklısan hiç bişey olmaz

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

üye olun.
    şikayet kısmına münasip bir lisanla derdinizi anlatın.
    elmi yaman, beymi yaman görün.
    Düzenleyen yalçın gelin : 17-12-2012 at 17:49

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yalçın gelin Mesajı Göster

üye olun.
    Ben şimdi şikayet ettim..Tşkler :)

New Member
    Giriş Tarihi
    04-04-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    558858

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yalçın gelin Mesajı Göster

üye olun.
    ben zaten geçen çarşamba şikayetimi yazdım digitürkten cevap bekleniyormuş konu ile ilgili

New Member
    Giriş Tarihi
    04-04-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    558858

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi lewbjk Mesajı Göster
    kart paylaşımı artık zor kesin digiturk e bi borcunuz vardır suç üstü yapmaları lazım sakın size internetten karttan anladık falan yalanlarına kanmayın btk ya şikayet edin ve taahhüt farkı ödemeyin benimde başıma geldi bana eski borçtan illegal demişler ödemedim taahhüt farklarını icra ya verdiler alamadılar dosya düştü haklısan hiç bişey olmaz

2 ay önce kapadıgım digturk aboneligim var aslında o aboneligime ait 1 haftalık fatura gelmesi gerekiyordu gelmedi fatura digiturk online işlemleri kontrol ediyorum borcum gözükmuyor müşteri hizmetlerini aradım borcum varmı diye yok dediler ama dedigim gibi 1 haftalık fatura çıkması gerekıyordu oda şundan dolayı digiturk 26'da fatura keser abonelik ayın 3.'de kapatılır arada 1 haftalık fatura çıkar herkes şikayetcidir bu konudan belki duymuşsunuzdur acaba omudur diye düşünüyorum ama adamlar illegal diyor başka birşey demiyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    33925

4 yıl önce bir tanıdığımı kıraathanede suçüstü yaptılar. Maçın 2. devresini izlemiş yetkili şahıs gelip kimseden habersiz. Maç bitince şöyle dediler: 1-Ya bu işyerine ligtv ticari üyelik alacaksınız, 2-Ya da cezayı ödeyeceksiniz. Sonuçta üye oldu arkadaş. Modül vardı o zaman. Tabii asıl modül sahibinin de modülü, kartı ve aboneliği iptal oldu.

Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi criminal57 Mesajı Göster
    4 yıl önce bir tanıdığımı kıraathanede suçüstü yaptılar. Maçın 2. devresini izlemiş yetkili şahıs gelip kimseden habersiz. Maç bitince şöyle dediler: 1-Ya bu işyerine ligtv ticari üyelik alacaksınız, 2-Ya da cezayı ödeyeceksiniz. Sonuçta üye oldu arkadaş. Modül vardı o zaman. Tabii asıl modül sahibinin de modülü, kartı ve aboneliği iptal oldu.
    Bu konuyla ne alakası var?

New Member
    Giriş Tarihi
    04-04-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    558858

2 ay önce kapadıgım digturk aboneligim var aslında o aboneligime ait 1 haftalık fatura gelmesi gerekiyordu gelmedi fatura digiturk online işlemleri kontrol ediyorum borcum gözükmuyor müşteri hizmetlerini aradım borcum varmı diye yok dediler ama dedigim gibi 1 haftalık fatura çıkması gerekıyordu oda şundan dolayı digiturk 26'da fatura keser abonelik ayın 3.'de kapatılır arada 1 haftalık fatura çıkar herkes şikayetcidir bu konudan belki duymuşsunuzdur acaba omudur diye düşünüyorum ama adamlar illegal diyor başka birşey demiyor

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555501

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi AYBERK Mesajı Göster
    Bu konuyla ne alakası var?
    Bende anlamadım.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2004
    Mekan
    57 Sinop
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    33925

Konuyla alakası yok diyebilirsiniz, haklısınızda.
    Bilgi paylaşmak ve bilinçlenmeyi sağlamak amaçlı yazdım sevgili arkadaşım.
    Düzenleyen criminal57 : 17-12-2012 at 20:15

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi adorer Mesajı Göster
    suç üstü yoksa hiç bişey olmaz onuda iş yerinde kullanman lazım öle suç üstü olur avukat ın geliğ polisle kartına el koyması lazım sen asıl borcunu öde bi taahhüt farkı borcu varsa ödeme bak banada illegal diye 3 üyeliğimi kapadılar taahhüt farkını ödemedim borcu alamadılar haa btk ya şikayet edersen canına okurlar digiturk ün

New Member
    Giriş Tarihi
    04-04-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    558858

suç üstü yoksa hiç bişey olmaz onuda iş yerinde kullanman lazım öle suç üstü olur avukat ın geliğ polisle kartına el koyması lazım sen asıl borcunu öde bi taahhüt farkı borcu varsa ödeme bak banada illegal diye 3 üyeliğimi kapadılar taahhüt farkını ödemedim borcu alamadılar haa btk ya şikayet edersen canına okurlar digiturk ün

borcum gözükmuyorki ödiyim müşteri hizmetleri borcunuz yok diyor suç üstü diye birşeyde yok ama adamlar internetten yayın yapmısşın diyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    89277

Slm
    Benim bildigim eski ûyeligi olan CW kartlarinda LIGTV olupda ligtv kapandi diye Digiyi arayanlar Kara listeye giriyor aradan ne kadar zaman gecerse gecsin kara listeden cikartmiyorlar,
    Tekrar uye oldugunda Bayinin her hangi bir yetkisi olmadigindan bu bilgileri bilmiyor önceden kara listeye girenler icin Isim olarak digi uyeligi kabul etmiyor uyeligi iptal ödedigi miktari tekrar iyede ediyor.
    Bu yasanmistir.
    saygilarla !!

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi adorer Mesajı Göster
    dedigin gibi olabilir ama ben bunu nasıl ıspat edebilirim internetten yayın yapmışsın diyorlar ellerinde İP numaram olması gerek yada klonlonan cihaz internetten yayın yapmış ise onu yapanın İP numarası benim İP numaramı karşılaştırması lazım diyorum ama sen bunu evde degilde başka bir yerde yapmışsın İP numarası senin olmayabilirde diyebilirler
    ben ne dedim dostum sana suç üstü haricinde senin illegal yayın yaptğını çözecek bi durum yok digiturk te onun haricindeki bütün şüpheler komplo teorisi

New Member
    Giriş Tarihi
    04-04-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    558858

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Farsan Mesajı Göster
    Slm
    Benim bildigim eski ûyeligi olan CW kartlarinda LIGTV olupda ligtv kapandi diye Digiyi arayanlar Kara listeye giriyor aradan ne kadar zaman gecerse gecsin kara listeden cikartmiyorlar,
    Tekrar uye oldugunda Bayinin her hangi bir yetkisi olmadigindan bu bilgileri bilmiyor önceden kara listeye girenler icin Isim olarak digi uyeligi kabul etmiyor uyeligi iptal ödedigi miktari tekrar iyede ediyor.
    Bu yasanmistir.
    saygilarla !!
    anladım demek istedigini ama ben zaten 2 senelik üyeyim ikisindede diginin verdigi kutudan izledim yayınları CW kart derken modulu kastediyorsan modullu üyelik almadım hiç

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2006
    Mekan
    78 Karabük
    Üye No
    217795

yaparlar yaparlar beni de başka bir forumda yönetici olduğum için üyeliğimi iptal ettiler.
    1 yıllık parada gitti , benim için digiturk bitmiştir. marka ve kurumsal yapıyı kaybetmiş bir
    şirket. bu yaptıkları ancak batmak üzere olan bir şirketin yaptığıdır.

varsayımlar üzerinden üyelik silmekle kendilerini tatmin ederler ancak.
    Kaybettikleri itibarın farkında bile olamazlar.

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık