Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Dreambox 500 S Kanal eklmee TP silme ....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    192455

Dreambox 500 S Kanal eklmee TP silme ....

ben next kullnaıyorum komşumda dreambox 500 s var bana bira karışık geldi menüleri stra tv frekasn değiştridikten sonra straı seğrdememiş bana ayarlda dedi cnbc e nin olduğu tp de ve o tp ye gelip tara dediğimde sadec stra hd yi buluyor onu da liste de nereye attı bulamadım kumanda nın ok tuşuna basıp kanalara bakınca sağa yad sola gidince de yok ve ben 11054 cnbc e nin tp sini tamamen silip baştan taratayım dedim bu tp yi tp düzenleme menüsünde tüm tp lere baktım ve sadece 11053 H 30000 var ve onu sildim tp listesinden fakat sonra kumanda dan ok tuşuna bastım kanal listesine bakmak için ntv cnbce kanalları halen duruyor gösteriyor ve silinmemiş kanallar ama tp düzenleme listesinde bu tp yok ? cnbce kanalı üzerindeyken kanal arama elle tp arama menüsünde ise 11053 olarak tp çıkıyor anlamadım ? kısaca 11054 yada 11053 tp si tp düzenleme listesinde frekansların içnde yok ama elle tp ara menüsünde çıkıyor , cnbce nin frekansını silip tekrar eklemek isityorum yardım lütfen
    Düzenleyen volkn : 12-12-2012 at 19:31

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    309823

Dreambox taratılan ve bulunan kanalı buket listesne değil uydu listesine atıyo kanalı bulduysa eğer uydu listesinde bulabilirsin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    192455

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi AYDINVARİLCİ Mesajı Göster
    Dreambox taratılan ve bulunan kanalı buket listesne değil uydu listesine atıyo kanalı bulduysa eğer uydu listesinde bulabilirsin
    slm cevap için teşekkür ama uydu listesinden türksatı seçinca kanallar geliyor bulduğu kanalları en sona atmış ama star tv yok içnde star hd yi bulmuş o yüzden ilgili tp yi tamamen silip tekrar taartayım dedim olmadı tp yi bir yerden siliyom ama diğer yerde yine çıkıoyr

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2005
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    129898

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi volkn Mesajı Göster
    slm cevap için teşekkür ama uydu listesinden türksatı seçinca kanallar geliyor bulduğu kanalları en sona atmış ama star tv yok içnde star hd yi bulmuş o yüzden ilgili tp yi tamamen silip tekrar taartayım dedim olmadı tp yi bir yerden siliyom ama diğer yerde yine çıkıoyr

güncel bir kanal listesi yükleyin.kolay gelsin.

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    279366

dreambox500s

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi selvi64 Mesajı Göster
    güncel bir kanal listesi yükleyin.kolay gelsin.
    dreambox 500s cihaza dream edit ile hazir kanal listesi yukluyorum cihaz da gorunmuyor cihazi el ile baslatin diyor yapiyorum kanallar yine gorunmuyor anlamadim bu nui yardimlarinizi bekliyorum tesekur ederim saygilar

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    279366

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yakisikli805 Mesajı Göster
    dreambox 500s cihaza dream edit ile hazir kanal listesi yukluyorum cihaz da gorunmuyor cihazi el ile baslatin diyor yapiyorum kanallar yine gorunmuyor anlamadim bu nui yardimlarinizi bekliyorum tesekur ederim saygilar
    .???????????????????????? cevap veren yok sanirim tskurler

New Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    185919

kanal listesini yuklerken bir seyleri yanlis yapiyor olabilirsin yeni kanal listesini bilgisayarina indirdin dreambox edit ile actin istedigin degisiklikleri yaptin

once dosyalari dreamboxa gonder tusuna sonra ayarlari dreamboxa tekrar yukle tusuna basman lazim biraz bekle sanki program bloke olmus gibi olacak ( en azindan bende oyle ) islem bitince sonra makinanin fisini cikarip geri tak yeni liste ile acilmasi lazim

New Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    185919

kanal listesini yuklerken bir seyleri yanlis yapiyor olabilirsin yeni kanal listesini bilgisayarina indirdin dreambox edit ile actin istedigin degisiklikleri yaptin

once dosyalari dreamboxa gonder tusuna sonra ayarlari dreamboxa tekrar yukle tusuna basman lazim biraz bekle sanki program bloke olmus gibi olacak ( en azindan bende oyle ) islem bitince sonra makinanin fisini cikarip geri tak yeni liste ile acilmasi lazim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı