Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 46 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Cem Yılmaz Gösteri ve Filmleri ile D-Smart'ta!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    503608

New Icon5 Cem Yılmaz Gösteri ve Filmleri ile D-Smart'ta!

Abonelerine sunduğu TV ve internet hizmetleriyle Türkiye'nin hızla büyüyen dijital platformu D-Smart'ın TİM Show Center'da düzenlediği özel gecede, konuklar keyifli bir gece yaşadı. D-Smart, dün gece, TİM Show Center'da gerçekleşen özel davetinde, konuklarını Cem Yılmaz ile buluşturdu.

D-Smart, Doğan TV ve Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyelerinin, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin ve D-Smart çalışanlarının katıldığı gecede Cem Yılmaz yaptığı show ile konukları kahkahalara boğdu. Geceye katılan Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Yalçındağ, Doğan Yayın Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yalçındağ ve D-Smart CEO'su Ali Güven, Cem Yılmaz'a özel bir plaket verdi. 29'u HD olmak üzere toplamda 300 kanalı ile sundukları zengin içeriklerini her geçen gün geliştirdiklerini aktarırken, 1 Mart 2013'ten itibaren 2 yıl boyunca "BİR TAT BİR DOKU", "CMYLMZ BİFO", "CMYLMZ GÖSTERİ" ve "ÜNİVERSİTELERDE SORU CEVAP" adlı şovlarının sadece D-Smart'ta yayınlanacağı müjdesini de Cem Yılmaz hayranlarına verdi.

CEM YILMAZ'A PLAKET

Cem Yılmaz'a ayrıca kuliste Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Doğan Yayın Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Yalçındağ ve D-Smart CEO'su Ali Güven tarafından plaket verildi. Arzuhan Doğan Yalçındağ, Yılmaz'a teşekkür ederek D-Smart'a çok yakıştığını belirtti. Yılmaz ise desteklerinde dolayı Arzuhan Doğan Yalçındağ'a teşekkürlerini iletti.

"BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR KEYİF"

Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ konuyla ilgili olarak, "Bizim için büyük bir keyif, Cem Yılmaz ülkemizin en önemli sanatçılarında biri. Her zaman çok takdir ile izliyorum kendisini. D-Smart'a çok yakışıyorsunuz diyorum, 'smart bölümüyle doğru' diyor. Zaten çok zeki. Dolayısıyla bence iyi bir birliktelik olacak. Bunu sağladıkları için arkadaşlarda teşekkür ediyorum, Cem Bey'e de" dedi.

"GÜÇLÜ KURUMLARIN ÜRETEN İNSANIN ARKASINDA OLMASI ÇOK ÖNEMLİ"

Cem Yılmaz, televizyon ile ilişkisinin yalnızca bir izleyici düzeyinde olduğunu belirterek, "Bazen çok uzakmış gibi geliyor ama sağ olsunlar sahip çıktılar. Bizim gösterimizin sinemadaki sunumu ile ilgili çok desteği oldu D-Smart'ın. Bir de gösterimizin televizyonlarda D-Smart aracılığı ile gösterilmesi söz konusu oldu. Çok mutlu oldum çok sağ olsunlar. Kitlemizi genişletmek için başka imkanımız yoktu. Benim bir tane televizyonum var ama D-Smart'ın birçok televizyonu var içinde" diye konuştu.
    Yılmaz ayrıca, "Değerli iş üretmek yalnızca fikirle olmuyor. Önemli bir kaynak ihtiyacı var. Güçlü kurumların üreten insanın arkasında olması çok önemli" ifadelerini kullandı.
    Öte yandan Cem Yılmaz'ın Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Mehmet Ali Yalçındağ'a, "'Onların da televizyonu var demesi' gülüşmelere neden oldu.

"TÜRKİYE'NİN EN ÖNEMLİ İSMİ"

Cem Yılmaz ile gerçekleşen işbirliğinin iki nedeni olduğunu belirten Güven şunları kaydetti:
    "İlki ticari nedenler. Cem Yılmaz bugün yaptığı her filmle, şovla sansasyon yaratan, çok büyük ticariler elde eden birisi. Daha da önemlisi yaptığı her filmle Türk sinema endüstrisine çok büyük katkılar sağlayan birisi. Yani Cem Yılmaz her yaptığı filme birkaç milyon dolardan aşağı harcamıyor. Bunu seti var, personeli var... Çok büyük katkı sağlıyor. Onun için eğlence dünyasında ticari olarak çok büyük bir isim, belki de Türkiye'nin en önemli ismi diyebilirim. Birde bunun şahsi tarafı var. Ben Cem Yılmaz'ı Leman Kültür'de çıktığı zamanlardan beri takip ederim. Bana göre, Cem Yılmaz yalnızca Türkiye'nin en komik ismi değil, Türkiye'nin en akıllı insanı. Cem Yılmaz, seyrettiğiniz zaman sizin dimağınızı açan bir adam. Kendisi, "Benim şovumdan çıktığınız zaman ne dedi' diye takılır kalırsınız" diyor ama öyle değil. Çok akıllı, çok kıvrak müthiş yaklaşımları var. Ben Cem Yılmaz'a baktığım zaman çok ciddi akıl ürünü görüyorum. Bunu da mümkün olan en çok kitlelere ulaştırmak için kendime görev sayıyorum. Cem Yılmaz'ın D-Smart'ta bulunması bizim için her şeyden önce onur. Şahsen bundan mutluluk duyuyorum çünkü şovları defalarca yayınlanacak. Özellikle genç kitleler bunu çok seviyor, sosyal medyada en çok paylaşılan... Böyle bir Cem Yılmaz atağına geçtik. Her yaptığımız işte en iyisini almaya çalışıyoruz. Bir sürü basketbol ligi var ama biz NBA'i seçiyoruz. Bir sürü motor sporu var ama biz MotoGP ve F1'i seçiyoruz. Bir sürü futbol ligi var ama dünyanın en çok ilgi çeken ligleri Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi, onları alıyoruz. Eğlence ise bence onun da Türkiye'de tek adresi Cem Yılmaz. Filmiyle, şovuyla, efendi kişiliğiyle bence örnek bir adam. Çok gurur duyuyoruz onu almaktan. Markamıza çok büyük değer kattığını düşünüyoruz. Bu gece iş değil eğlence zamanı."

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    503608

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2009
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    500850

Güzel haber teşekkürler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    568869

Güzel haber .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2012
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    578635

Gerçekten çok güzel bi haber. Türk sineması ve oyuncular destegi hakediyor.

Average Member
    Giriş Tarihi
    31-10-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    585483

acaba ileride son gösterisini de yayınlar mı ?

Member
    Giriş Tarihi
    21-08-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    567298

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fb_blackangel Mesajı Göster
    acaba ileride son gösterisini de yayınlar mı ?
    Evet, Fundamentals'da ileride sadece D-Smart'ta yayınlanacak. Ayrıca gösteri de bulunan bir kişi olarak belirtiyorum ki Digitürk'e "Yan salonda da diğer platform, yeni ünlü olmaya çalışan bir komedyen ile gösteri yapıyomuş öyle duydum" diyerek gönderme yaptı :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-04-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    578414

Bu güzel haber işte :)
    :ok:

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-07-2012
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    582156

sansürlü olarak izlemek bize hiçbirşey katmaz.

hatta sansürü geçtim direk bazı sahneleri kesebilirler bile.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-06-2005
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    112421

valla ben de topiği görür görmez aklıma sansür geldi.
    Sansüre kurban gitmezse iyi olur.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2009
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    516755

Bi Yolunu Bulup Sansürsüz Yayınlamaları Lazım Sansürlü Yayınlandıktan Sonra Hiç Bir Kıymeti Kalmaz Zaten ..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-11-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    466388

gerçekten güzel bir haber inşallah mart ayına kadar dt gibi turkmax benzeri kendine ait bir kanal açar oradan bu yapımları yayınlar ve mutlaka başlangıç paketide düşünülerek yayınlanmalıdır (ki ben full paket üyesiyim)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-07-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    499939

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi denizbilir1 Mesajı Göster
    gerçekten güzel bir haber inşallah mart ayına kadar dt gibi turkmax benzeri kendine ait bir kanal açar oradan bu yapımları yayınlar ve mutlaka başlangıç paketide düşünülerek yayınlanmalıdır (ki ben full paket üyesiyim)
    Ellerinde zaten Max Smart var. O kanalı yavaş yavaş Türkmax benzeri bir kanal yapacaklar.

Member
    Giriş Tarihi
    16-10-2008
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    461134

CEM YILMAZ 1 MART 2013'ten İtibaren D-Smartta !

Akşam posta gazetesinde haberi gördüm internette araştırma yaptımda haber çıkalı baya olmuş buyrun detaylar:warn:

Digital platform D-Smart, TİM Show Center'da dün gece gerçekleşen özel davetinde, konuklarını Cem Yılmaz ile buluşturdu. Geceye katılan Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, Cem Yılmaz'ın "Bir Tat Bir Doku", "CMYLMZ Bifo", "CMYLMZ Gösteri" ve "Üniversitelerde soru cevap " adlı şovlarının 1 Mart 2013'ten itibaren 2 yıl boyunca sadece D-Smart'ta yayınlanacağı açıkladı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-01-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    310251

Reklam kokan harakatler bunlar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    211036

güzel haber hayırlı olsun

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2013
    Mekan
    54 Sakarya
    Üye No
    589162

Bu güzel haber işte

New Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2013
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    589668

Fundamentals'ta yayınlanacakmı ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2010
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    547383

hde de versinler :D
    sansürsz

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    519675

Guzel haber davetlilerin hic biri dsmart izlemiyordur keske kura ile dsmart aboneleride katildaydi geceye asil izleyici disarda

21. Merih Banner Alt
3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık