Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 31 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: nokia lumıa nasıl sizce

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    42869

nokia lumıa nasıl sizce

bu teli kullanan varmı sizce nasıl tel ayrıca 3g görüntülü konuşma varmı?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    42869

bu telden olan yokmu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    109693

920 yi üç haftadır kullanıyorum. Şı ana kadar gayet memnunum. Kullanımı kolay. Gerekli butun uygulamalar fazlasıyla var. Ekran hassasiyeti ve görüntü kalitesi çok iyi. Çekim gücü mükemmel.Fotoğraf makinası pek çok compakt makinadan başarılı. Ses kalitesi çok iyi, kulaklık kalitesi yüksek. Navigasyon ve harita uygulamaları ücretsiz ve rakipsiz. Cihaz ağır ve kalın. Yazın pantolon cebinde taşımak zor. Sağ elde tek elle kullanırsanız avucunuz dokunmatik Yandex arama tusuna değiyor ve istemdışı Yandex açılıyor. Şu ana kadar benim canımı sıkan tek özelliği bu oldu. Eğer prestij ve dikkat çekmek gibi bir merakınız varsa bu telefon bir cazibe nesnesi. Şık ve kaliteli görüntüsü ve w8 özelliği ile çok ilgi çekiyor. İnternet, mail ve mesajlarına her an ulaşmak isteyen, iş yeri ve evde w8 kullanan, şık ve prestijli bir telefon isteyen yönetici ve iş adamları için çok uygun. Note II den daha pratik, İphone dan daha sıra dışı ve karizmatik. Mükemmel mi ? Hayır, daha ince ve hafif olabilse daha iyi olabilirdi. Aplikasyonlar ve yazılım zamanla zenginleşecektir. Bu telefonu tekrar alır mıyım ? Evet şu anda benim için en iyi telefon bu. Ama telefonu yazın nasıl kullanırım bilemiyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    184506

n8den sonra nokia benim için bitmiştir n8 aldığıma pişman oldum doğru düzgün app ler bile çıkmıyor androidin üstüne yok uydu ayzılımı dtplay yazılımı var daha ne olsun nokiastore da güncel bişey bile yok tabii benim fikrim herkesinkine de saygım sonsuz ama nokia artık bitti benim gözümde...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-01-2006
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    174564

Merhaba,

NOKIA çok yanlış bir politika izliyor telefon piyasaya çıktı çıkalı şuan sadece Turkcell abone merkezlerinde ve nokia shop'larda satışta , media mark teknosa vatanbilgisayar gold bilgisayar benzer dev firmalarda kesinlikle satışta yok böyle acemice bir olay olamaz...

Bu telefon samsung S III e ve IPONE modellere alternatif diye piyasaya çıkaran nokia çok acemice bir yol izliyor... pazarın lider firmaların tezgahında bu ürün olmazsa nokia küsme kızma ama nerde satacaksın ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

telefon artık tamamen para tuzagına dönüştü akıllı telenmuş bu iileti telefon olarak kullanıcaksak milyar vermeye geymez diz üstü tablet derken telefon ve hergün bi başka model

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    42584

Yıllardır nokia kullanıcısıyım ama bence bu telefon tam bir fiyasko yakın zamanda s3 almayı pilanlıyorum.en büyük sebep işletim sistemi hiç beyenmedim üstelik çokta pahalı değmez doğru dürüst program bile bulamazsın oysa androidle her program elinde.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    109693

Çok enteresan eleştirilerin nerdeyse hiçbiri nesnel değil ve tamamen yanlış bilgiler üzerine yapılıyor. Telefonun ekran, ses, kamera özellikleri bütün rakiplerinden üstün. Kullanım son derece pratik. Bütün gerekli ve temel uygulamalar mevcut. Ağırlık ve kalınlık dışında rahatsız edici bir özelliği ve keşke şu da olsaydı dedirten bir eksiği yok. Bu telefon gün içinde internet, mail ve mesajlaşmayı çok kullanan kişiler için şık ve prestijli bir telefon. SIII ve Iphone da çok iyi telefonlar ama ben kişisel olarak çoluk çocuğun, işsiz güçsüzün bile elinde oyuncak olan, gereksiz uygulamalarla uygulama çöplüğüne döndürülmüş bir ürün yerine şimdilik bu cihazı tercih ettim ve seçimimden memnunum.Bu arada eski bir Iphone kullanıcısı olduğumu belirteyim.
    Düzenleyen Mihran : 31-12-2012 at 01:58

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

15 yıl önce telefonmu vardı cagrı cihazı takılıyorduk ona bile para ödedik ya gercekten aferim

Starting Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2012
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    586458

Nokia Lumia 920 bence çok güzel telefon.en kısa zamanda almayı düşünüyorum

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    176321

Android'in en kötü 300 TL'lik telefonu bile bunu geçer :) Haa yok ben mesaj atarım ararım facebook twitter harici takılmam diyorsan hic acıma parana :) Ama telefon ile can sıkıntısı atacaksın oyun oynayacaksın eğleneceksin hayatı kolaylaştıracağım diyorsan Android ya da iphone.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    475881

Ynt: nokia lumıa nasıl sizce

Dünyada en lider windowslu telefon lumia920 gerisi boş
    Wp yeni sistem eleştirmek erken. Ama nokia kamera ve kalite ile zirvede tutmaya çalışıyor.

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    42584

Bana göre bu telefonu daha çok ben sizden farklıyım herkesin beğendiğini beğenmem diyen böylece biraz tepeden baktığını sanan fazlada telefonu kurcalamayan çeşitli güncel ve gerekli uygulamalardan hoşlanmayan kişilerin tercih etmesi normal onlar için ideal alsınlar hayırlı olsun biz s3 le mutluyuz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-06-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    109693

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cemal34 Mesajı Göster
    Bana göre bu telefonu daha çok ben sizden farklıyım herkesin beğendiğini beğenmem diyen böylece biraz tepeden baktığını sanan fazlada telefonu kurcalamayan çeşitli güncel ve gerekli uygulamalardan hoşlanmayan kişilerin tercih etmesi normal onlar için ideal alsınlar hayırlı olsun biz s3 le mutluyuz.
    Anladığım kadarıyla bir Finli ile kötü bir deneyiminiz olmuş. Bilmediğiniz konularda ahkam kesiyorsunuz. Telefonunuz sizin iş ve sosyal hayatınıza nasıl etki ediyor. s3 olmasa hayatınızda değişiklik olur mu ? Hatta cep telefonunuz olmasa iş hayatınızda bir değişiklik olur mu ? Telefonunuzda kaç uygulama yüklü ve bunların kaçını kullanıyorsunuz. Size göre güncel ve gerekli uygulamalar nedir ? Bunların W8 de olmadığını nereden biliyorsunuz ? Benim telefonumda hepsini de zaman zaman kullandığım 135 uygulama var. Bu uygulamaların bir kısmı işim bir kısmı sosyal hayatım bir kısmı da iletişim kurmamı kolaylaştırıyor, bunun yanında en kaliteli ekran, ses ve kameraya sahibim. Evet herkeste olmayan bir cihaz ve bu benim için bir olumluluk değilse de olumsuzluk da değil. Benim kalitemi ve prestijimi telefonum değil kişiliğim ve hareketlerim belirler. Ayrıca ben Nokiasevici değilim. Daha iyisini bulursam tereddütsüz onu seçerim.

Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    116686

lumıa bilmem ben nokia n8 aldım ama aldığıma bin pişmanım başkalarını bilmem ama bir daha asla nokia almam

Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    416071

Öncelikle nokia artık eskisi gibi değil teknolojinin bayağı gerisinde kaldı. Eskiden ilk teknolojik modeller Nokia dan çıkardı. Artık öyle değil. Şu an Windows Phone'lerin yeni yeni gelişme süreci. Windows 8 li telefon almadan önce biraz daha gelişmesini beklemenizi tavsiye ederim. Ben yeni bir telefon alsam Android işletim sistemli bir telefon alırdım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2011
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    557037

Ben yeni çıkan bir işletim sistemi oduğundan dolayı güvenip de alamadım. Tercihim iPhone 5 oldu. Çizilme vs. hiçbir sorunum yok, mis gibi kullanıyorum. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    29039

Nokia Lumia işletim sistemi Android olsaydı peynir,ekmek gibi satılırdı bence.Adamların değişik bir stratejisi var.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    29-04-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    491119

Ynt: nokia lumıa nasıl sizce

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Mihran Mesajı Göster
    Anladığım kadarıyla bir Finli ile kötü bir deneyiminiz olmuş. Bilmediğiniz konularda ahkam kesiyorsunuz. Telefonunuz sizin iş ve sosyal hayatınıza nasıl etki ediyor. s3 olmasa hayatınızda değişiklik olur mu ? Hatta cep telefonunuz olmasa iş hayatınızda bir değişiklik olur mu ? Telefonunuzda kaç uygulama yüklü ve bunların kaçını kullanıyorsunuz. Size göre güncel ve gerekli uygulamalar nedir ? Bunların W8 de olmadığını nereden biliyorsunuz ? Benim telefonumda hepsini de zaman zaman kullandığım 135 uygulama var. Bu uygulamaların bir kısmı işim bir kısmı sosyal hayatım bir kısmı da iletişim kurmamı kolaylaştırıyor, bunun yanında en kaliteli ekran, ses ve kameraya sahibim. Evet herkeste olmayan bir cihaz ve bu benim için bir olumluluk değilse de olumsuzluk da değil. Benim kalitemi ve prestijimi telefonum değil kişiliğim ve hareketlerim belirler. Ayrıca ben Nokiasevici değilim. Daha iyisini bulursam tereddütsüz onu seçerim.
    135 uygulamamı windows marketinde 135 tane uygulama varmı acaba :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Junior Member
    Giriş Tarihi
    28-09-2004
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    31312

android best . wp8 primitive , ilkelllll