Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Lakovic yolcu mu?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2008
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    460169

Lakovic yolcu mu?

G.Saray Medical Park'ta kadroda düşünülmeyen Sloven skorer Jaka Lakovic, Katalan basınına konuştu..

Ergin Ataman'ın kadrosunda düşünmediği ve takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Jaka Lakovic, Katalan basınına geleceği ile ilgili bazı açıklamalar yaptı.

Sözlerine 'İspanya Ligi'ne dönmeyi isterim' diyerek başlayan Sloven forvet, 'Takımla beraber idmanlara çıkıyorum ancak koç beni sürekli görmezden geliyor, anlaşılan o ki kafasındaki planlarda ben yokum. Sanırım burada kalmak benim için iyi olmayacak. Avrupa'nın en iyi ligi olan ACB'ye dönmeyi çok isterim. Katalunya benim ikinci evim.' diyerek sözlerini noktaladı.

Hatırlanacağı üzere Jaka Lakovic, G.Saray'a gelmeden önce tam 5 sezon Barcelona forması giymişti.

ajansspor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2008
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    460169

Yazık aslında iyi bir sutör guard barcadan ne umutlarla geldi şimdi gönderilmeye çalışılıyor.Geri ispanya'ya dönerse şaşırmam bazı değerler burada anlaşılmıyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2006
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    291921

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi es1965 Mesajı Göster
    Yazık aslında iyi bir sutör guard barcadan ne umutlarla geldi şimdi gönderilmeye çalışılıyor.Geri ispanya'ya dönerse şaşırmam bazı değerler burada anlaşılmıyor.
    iyi bir basketbolcu ama bazen kimya tutmuyor koçta kadroda düşünmediğine göre basketbol oynamak istediği bir ülkeye gitmesi gayet iyi olur

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2008
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    460169

maçta oyunda olduğunda 2 kişi yanında geziyor o bile boşluk açar diğer oyunculara bencede uyum sağlayamadı.

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı