Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: RSI_OpenPli_AlonzoMOD-v2.1-3.4.4-ULK_1A yazilimindan sonra Booting yaziyor kaliyor...

Average Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    114951

RSI_OpenPli_AlonzoMOD-v2.1-3.4.4-ULK_1A yazilimindan sonra Booting yaziyor kaliyor...

Merhaba arkadaslar ilk once spaze (yuklendi ve calisti)daha sonra sifteam(bu daha da guzeldi ama mgcamd bilgilerimi girebilecegim dosyayi bulamadim bir de emin degildim yuklu mu cccam ya da mgcam emuleri) enigma2 dosyalarini yuklemistim volume+ yoluyla ip adresini gorup ama ayni yontemle RSI_OpenPli_AlonzoMOD-v2.1-3.4.4-ULK_1A (sirf cccam kullanayim diye yuklemek istemistim) yukledikten sonra bir daha acilmadi azup 2.16 kullandigima mi oldu diye bilemiyorum.Sanirim yukleme bittikten sonra will reboot yazdiktan sonra ok deyip programi kapatmasam sorun olmayacakti ya da yaniliyorum.Bazi yerlerde jazup isimli bir programdan bahsedilmis ama cok arastiramadim.Gece cok gec oldu arkadaslar jazup ile bir seyler yapilabilir mi? Turkiye'de olsam sorun degil tamir ettiririm buyuk ihtimal de yurt disindayim italyada cihaz da bir adamin.Yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkurler.
    Düzenleyen masterosijuve : 28-11-2012 at 02:53 Sebep: neden 3 cesit yazilim yukleme geregi duydugumu belirtmek icin...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2407

slm senin sorununu alonzo ustamız cozer indirdiğin yazılının icinde yazılımı nasıl atacağın yazılıydı ve azup prg vadı 2.27 versiyorunu onla atmanız gerekirdi alonzo hocamız bu yazıyı okursa size bilgi verir cihazın kapağını acıp içeride jtag olan kısımdan bağlantıları gerekli kabolyu temin ederek nasıl kurtaracağıızı yazar sitede gerekli bilgilerde var sanırım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    303

@masterrosijuve,

Öncelile geçmiş olsun.
    Ancak neden konu başlığınızı, hata yazılımdaymış gibi açtınız, pek anlamadım.

RSI_OpenPli_AlonzoMOD-v2.1-3.4.4-ULK_1A yazilimindan sonra Booting yaziyor kaliyor...

Hayır böyle birşey yok. AlonzoMOD-v2.1-3.4.4-ULK_1A yazilimindan sonra Booting te kalmıyor... :)

Dikkatsiz davranmışsınız, yeni kerneli yazılımlar 2.2.6 ve üstü AZUp'larla yükleniyor. Ayrıca çok yere de yazdım, yüklemede tereddütünüz varsa aman cihazı kapatmayın diye. Cihaz açık kalır, isterse bir gün açık kalsın, araştırır ne yapmanız gerektiğini bulurdunuz.

Neyse, forumda ve özellikle de yurt dışındaki forumlarda bu konuyla ilgili gerekli bilgiler var. Kablo ile ( jtag değil ) cihazı kurtarmaya bakın.

Sevgiler.

Average Member
    Giriş Tarihi
    05-07-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    114951

Alonzo kardes kesinlikle yazilimda sorun var diye atmadim mesaji oyle anlasildiysa ozur dilerim.Sonucta o kadar insan yukleyip kullanmis o yuzden asla oyle dusunmedim.
    Ben sadece bu durumdan nasil kurtulunabilir diye olayi anlatmaya calistim bir de gece cok gecti o yuzden alel acele yazilmis bir mesajdi.
    Dikkatsizligimden olmus kesinlikle iyi incelememisim azup versiyonundan olmus demek ki.Sizden ricam kablo ile cihazi nasil kurtarabilecegim hakkinda detayli bilgi ya da bir link vermenizdir.Ilginiz icin tesekkurler.Saygilar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    303

Bu konu, sizin açtığınız bu başlığın altında ( 15 - 16 başlık aşağıda işlenmiş )

Yani aşağıdaki adres.

Burasını inceleyiniz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2006
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    194677

Edit: link verecektin ama sagolsun alonzo abim daha hizli davranmis.
    Düzenleyen mehmetselinay : 28-11-2012 at 15:16

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık