Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Bagcılar ve Kocasinan Bölgesinde Net Kesintisi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

Bagcılar ve Kocasinan Bölgesinde Net Kesintisi

arkadaslar sabah 9 dan berı bagcılar dereyolu kocasınan bahcelıevler bolgelerınde ınternette kesıntıler oluyor sızde de bu bolgede oturan sorun yasayan varmıdır ttnet mh aradım ama sabahdan berı bazı calısmalar olduğunu ve musterı bılgılerını goremedıklerını soyluyorlar ısın garıbı nete gırıyoruz ama muhasebe programları eta calısmıyor hup bıle değiştırdım sorun devam edıyor eta aradım sorunun baglantı kaynaklı olduğunu belırttıler bılgısı olan varmıdır

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

üstadım bir aya yakın gece 12 gibi kesiliyor sabaha karşı geliyor günicinde sürünüyor kopuyor arayıp konuştunmu izmir genelinde sorun var da bukadar insan neden sessiz kalır müstahaktır bize boşver hocam

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    540928

Hocam dediğiniz bölgede oturuyorum dereyolu bahçelievler.Şu an evde olsam net cevap verebilirdim.O zaman akşam benide bir sürpriz bekliyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    209420

Ben Esenler'deyim,yaklaşık 1 haftadır özellikle akşam saatlerinde internet bağlantı hızlarında ciddi yavaşlamalar yaşıyorum,üstelik santrale çok yakın olmamıza rağmen...

Bu kadar rezil bir internete dünyanın parasını ödüyoruz...Yetkililer fiyatlara zam yapmayı çözüm olarak görüyorlar...Bu gidişle bakalım sonumuz ne olacak...Nerde "trak"orda "bırak"zihniyeti...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

Sabahdan berı ne eta nede server aldığımız yer sorunu cozemedı ttnette aradım agzıma gelenı saydım hala sorun devam edıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

yanıtı yazdım akabinde kesildi yeni geldi kullanmagımız ve arızadan dolayı olan kesintiler faturadan düşcekmi en ufak bir aşımda har diye koyuyolar faturaya agzına geleni söylemekle olmıyor adamlar alışmış sen arıyorsun yine onlar kazanıyor anlıcagınız iki ucu şeyli deynek

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    559655

sizin derdiniz birkac saatlik kesilen internet benim derdim ise 1 aydır olmayan internet
    ve bu 1 ay suresince hergun ttneti aramama ragmen hic bir teknik ekip gelmedi
    teknik ekibe parantez acayım ttnette teknik eleman varmı ? diye sorayım ben gormedim calısan cok tanıdıgım var ve muhendis seviyesinde olmalarına ragmen
    benim bilgime gore hepsi gerizekalı gordugum konustugum hickimseninde bu muhendislerden ustun tarafı yok
    sadece bir gun ben yokken elinde tornavidayla bir amele gelmis modemi degistirin demis elimde 4 farklı modem oldugunu bilmiyor tabiki agzının payını cok fazlasıyla aldı
    ama merak ediyorum bu amelere bir seminer mi veriliyor sorunu bilmiyorsanız modem deyin diye biri tembihliyordur garanti yoksa papagan gibi modem demezler
    kaldı ki airties çin malı modemden yuz kat ustun modemlerim olmasına ragmen bunu deme tenezzul ediyorlarsa bunlar ya gerizekalı yada papagan
    soruna gelecek olursak 1 ayı gecti hala cozulemedi ben sorunu biliyorum turktelekom bana soyledi ayaklardan birinde arıza varmıs ttneti her aradıgımda soyluyorum ayaklardan birinde arıza var turktelekom soyledi teknik ekip gonderin diyorum geliyor mu ? hayır
    aksine her aramamda arızanın giderildigi uyarısını alıyorum gulermisiniz aglarmısınız
    bunlara hayatlarının en guzel reklamını yapıcam musteri hizmetleriyle yaptıgım her konusma kayıt altında bana modem almaya calısmalarından tutun hergun arızamın ne oldugu ve nasıl giderildigine dair tum acıklamalar kayıt altında suan youtube vermemin tek sebebi bunları mahkemede delil olarak kullanacak olmamdır
    bakın burda calısanlara hakaret ettim onlarda mahkemede bunları alehime delil olarak kullanabilir ama konusma kayıtlarını yayınladıgımda gerizakalı teriminin cok hafif kaldıgını herkez gorecek
    sadece meraktan bu isi uzatıyorum bakalım koskoca ttnet benim internetim yapabilecek mi ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    540928

Şu an evdeyim herhangi bir sıkıntı yok.

9. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız