Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Tekniksat Tcl 1200 Fta

Starting Member
    Giriş Tarihi
    24-11-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    586592

New Icon4 Tekniksat Tcl 1200 Fta

Eski uydu alıcım Digitürkün kutusu'idi Bu digitürk kutusu bozuldu. Ben yeni bi Receiver aldmm Konu da Yazılan Marka Ntvspor ve Trt de Verilen maçları izlemek istiyorum diye aldım açar dediler ama Maç başladıgında Maçı hemen açmadı bende Pekbilgim yok nasıl acılacgı konusunda Biss girme veya herhangi bir şifre açma Menülerde de göremedim ben Pek anlamadıgımdan anlyamadım . Bana 70 lira civarında bir ürün önerirmisiniz yada bu uydu alıcısı hakkında bir bilginiz varsa bana yardımcı olabilirmsiniz lütfen magdur olmadan harekete geçeyim

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2009
    Mekan
    63 Şanlıurfa
    Üye No
    518777

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi JrZhirkow Mesajı Göster
    Eski uydu alıcım Digitürkün kutusu'idi Bu digitürk kutusu bozuldu. Ben yeni bi Receiver aldmm Konu da Yazılan Marka Ntvspor ve Trt de Verilen maçları izlemek istiyorum diye aldım açar dediler ama Maç başladıgında Maçı hemen açmadı bende Pekbilgim yok nasıl acılacgı konusunda Biss girme veya herhangi bir şifre açma Menülerde de göremedim ben Pek anlamadıgımdan anlyamadım . Bana 70 lira civarında bir ürün önerirmisiniz yada bu uydu alıcısı hakkında bir bilginiz varsa bana yardımcı olabilirmsiniz lütfen magdur olmadan harekete geçeyim
    sen cihazı bir ustanın yanına veya aldığın yere götur yazılım yuklerler ve ntv trt ler açılır

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2009
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    487381

eğer halen arayan varsa tcl 1200 modeli emu girişi menü+6789 biss menüsü gelir

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı