Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Hd box tp ekleme problemi

Junior Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1860

Hd box tp ekleme problemi

Akadaşlar,
    Hd Box'da tp eklemede çok ciddi bir sorun var . TP / UYDU yu düzenle'den TP frekansı girmeye çalıştığımda, yeni TP diyorum ,frekansı yazıyorum sembol orana geçince,üstünde olduğu kanalın sembol oranını alıyor,kaydedince de karmaşık şekilde kaydediyor,başka birini siliyor mu anlayamadım,tekrar ikinci kez gidip sembol oranını düzeltip kullanabiliyorum. 2.31 yazılımı kullanıyorum.Sanırım yazılımda bir hata bu,yeni yazılımda düzeltilebilir mi acaba !!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    427501

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi izaac Mesajı Göster
    Akadaşlar,
    Hd Box'da tp eklemede çok ciddi bir sorun var . TP / UYDU yu düzenle'den TP frekansı girmeye çalıştığımda, yeni TP diyorum ,frekansı yazıyorum sembol orana geçince,üstünde olduğu kanalın sembol oranını alıyor,kaydedince de karmaşık şekilde kaydediyor,başka birini siliyor mu anlayamadım,tekrar ikinci kez gidip sembol oranını düzeltip kullanabiliyorum. 2.31 yazılımı kullanıyorum.Sanırım yazılımda bir hata bu,yeni yazılımda düzeltilebilir mi acaba !!!
    bu sorunu bende yaşadım, ama nasıl çözdüğümü inan anlayamadım, ama ondan sonra daha ekleme yapmadım, şebeke arama ile bu sorunu çözmeye çalışıyorum

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-04-2007
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    344322

yazılımı versiyonunu yükseltin bende atlanta hd box s kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım daha yazılım veriyonum 2,35 dir

Member
    Giriş Tarihi
    07-06-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    436269

tp eklemede büyük sıkıntılar var. yeni tp ekle diyorsun sonra mesela 11758 yazıyorsun ama o kafasına göre başka bir tp yazıyor bu arada senin yazdığın 11758 tp listesine kaydedilmiş oluyor. sonra tekrar 11758 yazıyorsun bu şekilde listede iki adet aynı tp den oluyor. birisini tp listesinin sonuna diğerini de kafasına göre bir yere sıkıştırıyor. listeye girip birisini silmek lazım.

ayrıca gizli tarama yapınca pek çok tp yi bulmuyor. veya birkaç değer altını buluyor. örneğin 11758 tp sini 11756 gibi buluyor. 27500 değerini de 27499 buluyor. bu ne sorun olur demeyin. geçen gün bir baktım Cyfrowy Polsat kanalları sinyal yok diyor, kısa süre çıkıyor kısa süre gidiyor. kafayı yedim. sonra bir baktım sembol oranı 27499 yazıyor. ne fark eder ki dedim ama yine de 27500 olarak değiştirsim. bütün problem bitti.

saygılar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    586132

arkadaslar
    frekans eklemek için önce lıstedekı boş frekansları silin yeni frekansı girip hata verirse tekrar listeye girin
    mesela 12015 h 00000 ise alt frekansı ekleyin sinyal gelir sarı tuşa basıp frekansı tarama yapabilirsiniz

veya benim listemi yükleyin

4 uydulu sıralı kanal listeniz linkten ulaşabilirsiniz
    hostta en yakın saate ekletiriz

diseqc ayarlarınızı kendinize göre yapınız

hostta eklenmiştir
    ******** 4uydu 0811 yazıyor

Junior Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1860

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi efsanae68 Mesajı Göster
    yazılımı versiyonunu yükseltin bende atlanta hd box s kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım daha yazılım veriyonum 2,35 dir
    Sayın efsane 68,dikkat ederseniz bizim cihazımız HD BOX ve son yazılım 2.31 ...Lütfen sadece yazmak için yazmayalım,gerçekten konu ile ilgili birşey biliyorsak yazalım.
    Ayrıca başkasının tp listesini yüklemek ya da şebeke arama çözüm değil ki ! Çok basit olarak yeni bir frekans girmek istiyoruz.Lütfen yeni yazılımda bu düzeltilsin...

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı