Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 23 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Şemdinli'de çatışma: 5 şehit

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2010
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    520588

Şemdinli'de çatışma: 5 şehit

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada 5 asker şehit oldu.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Ortaklar köyü kırsalında çıkan çatışmada, ilk belirlemelere göre 5 askerin şehit olduğu, 1 askerin de yaralandığı bildirildi.

Derecik Beldesi'nde bulunan askeri birlikler, sabah saatlerinde sınırdaki Balkaya Dağlarına operasyon yaptıkları sırada bir grup PKK'lı ile karşılaştı.

Güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında sıcak temas sağlanırken 5 askerimiz şehit oldu.

Şemdinli ve Yüksekova ilçesinden de bölgeye çok sayıda takviye birlik sek edildi. Bölgede şiddetli çatışmaların yaşandığı, özel birliklerin bölgeye sevk edildiği ve kobra tipi helikopterlerin de PKK'lıların bulundukları hedeflere bomba yağdırdığı belirtildi. Bölgedeki çatışmalarla ilgili yetkililer tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

Kaynak:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

5 şehidimize Allah'tan rahmet diliyorum.
    Teröristlerden yakalanan olmamış mı?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun :(

Aslında yazacak çok şeyler var ama hemen burda silerler...Allah sebep olanların bin türlü belasını versin..!!!
    Düzenleyen Lene : 18-11-2012 at 12:46

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    469537

Şehitlerimize ALLAH Rahmet eylesin, Ailelere sabır dilerim...
    Rabbim dayanma gücü versin............................................ ..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    301882

Nur içinde yatsınlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

Şehitlerimize Allah'tan rahmet,yakınlarına metanet dilerim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    417248

Bunlara sebep olanlarda evlat acısını öğrensinler inşallah. Allahtan hepsine rahmet diliyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    56240

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabırlar diliyorum... Artık ne yazacağımı bilmiyorum...
    Nasıl bir ülkede yaşıyoruz, kahroluyorum, içim içimi yiyor... Medya açlık grevi yapan teröristleri haberlerinde daha çok işlerken, şehit haberlerini geçiştiriyor... Yazıklar olsun!!!
    NTV, şehit haberi sunarken şarkı mırıldanan spikeri de yeniden işe aldı!!! Burası Türkiye!!! Bu ülkede şehidin, terörist kadar değeri kalmamış!!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-08-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    127787

Sehitlerimize Tanridan rahmet kederli Ailelerine bassagligi diliyorum,yalniz beni bugün encok üzen olay hayin alcaklarin aclik grevi haberlerini,depli,tuglu denilen alcagin haberini defalarca ekranda tekrar tekrar verilmesi imralidaki serefsizin aclik grevine son verin talimat haberini defarca vermeleri alcaklarin haberleri 3,dakika 47 saniye veriliyor,sehitlerimizin haberi sadece 46 saniniye veriliyor,peki ya bülent arincin yaptigi aciklamaya ne demeli, hayinler durmuyor,oturup birde aglasaydin bari alcak hayinler bukadarmi gözünü korkuttu senin,bu vatan ugruna sehit düsen mehmetciklerimizin hicmi degeri yok hic bir alcak hayin,mehmetciklerimizden üstün olamaz...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-06-2005
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    112421

Allah'ım şehidlerimizi sorgusuz-süalsiz cennetine kabul eylesin inşallah.

Yakınlarına ve yüce Türk milletine de sabır diliyorum. Sabır, sabır, sabır...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-05-2009
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    494264

Allah devletimize milletimize zeval vermesin.
    sehitlerimize ve ailelerine Allah tan rahmet diliyorum.
    kurtarin artik bu ülkeyi terör belasindan.
    yillardir sehit haberleri yüregimizi yaraliyor.
    girin kandile toptan kökünü kaziyin su azili vatan hainlerinin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

kurtulcak bu memleket en son gelcek usa lılar herkes rahat etcek söyle düsünün her filmin sonunda nasıl amerikalı coniler geliyor ve mutlu son ama ne olcaksa artık evlatlarımız ölmeden olsun

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    29039

Ateş yine düştüğü yeri yaktı,Allah rahmet eylesin.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2010
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    520588

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi SCARFACE34 Mesajı Göster
    Ateş yine düştüğü yeri yaktı,Allah rahmet eylesin.
    Anne Kanser Evlat Şehit

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Astsubay Bekir Çavuş'un baba ocağına ateş düştü.

Osmaniye'nin Kadirli nüfusuna kayıtlı olan ve Adana'nın merkez Çukurova ilçesinde oturan şehidin ailesinin oturduğu eve gelen Adana Merkez Komutanlığı yetkileri, acı haberi vermek istedi. Ancak yetkililer şehidin annesi Hürü Çavuş'un Yüreğir Başkent Hastanesi'nde tedavi gördüğünü, kocası Ali Çavuş'un da yanında refakatçi kaldığını belirledi.

Şehidin evinde iki ambulansla şehit yakınlarının sağlık durumuyla ilgili tedbir alındıktan sonra hastanede bulunan şehit babası Ali Çavuş evine getirildi. Merkez Komutanlığı yetkilileri acı haberi şehit babasına verdi.

Kanser tedavisi gören anneye ise evladının şehit olduğu haberi bildirilmedi.

Bu arada, Türk bayrağı asılan evlerine gelen şehidin kardeşlerinden biri, "Hani abim nerede?" diyerek gözyaşı döktü.

Şehit Çavuş'un eşi Eşeme ve oğlu Ataberk'in de Hakkari'deki evlerinde olduğu bildirildi.

Kaynak:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2007
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    393967

Bu sistemlen çözülmesi imkansız,sopaylan tehdit et peşinden gül ver,resmen gülünç,artık işler iyice çığırından çıktı,apoya destek için yeni gemi ver,kendi dilinde savunmayı onayla,çık ondan sonra nutuk atarak terörü lanetle,tabiki oslo falan filan v.s her türlü tavizler,yeter diyeceğim ama desek ne olacak,herşey çorba gibi oldu kimin ne yaptığı belli değilki,ama belli olan şey var,terörün düşmanlarını Silivri toplama kampına atacaksın,apoya kırmızı gül uzatacaksın,bir şey yapamazsınki,emir büyük yerden geliyor,sen kuklasın,şemdin sakıktan gizli tanık olursa,çoğu gizli tanıklar pkk olursa,adli kurum,tubitak, yargı siyasallaşırsa,paşanın biri ben soy ismimi 2008'de değiştirdim,ne işi var 2003 cd'si belgelerinde bu kadarıda olmazki derse,var oğluda var,her türlü dümen var,valla resmen şehit haberlerine üzülsek bile bunu bize bile umursatmamaya çalışıyorlar,yani olağanmış gibi alıştırmaya çalışıyorlar,daha ne diyeyim,ülkeyi bu hale getirenlerin,ülkemin üzerinden kirli emeller umanların Allah belasını versin diyorum saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    20-11-2008
    Mekan
    63 Şanlıurfa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    468593

Şemdinli'de çatışma: 5 şehit

Caner'in kufretmesi 6 saat konusuluyor bu ulkede.. Sehit haberi 25 saniye...
    Allah şehitlerimize rahmet etsin.. Ailelerine sabır versin..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2007
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    393967

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi nadeto Mesajı Göster
    Allah devletimize milletimize zeval vermesin.
    sehitlerimize ve ailelerine Allah tan rahmet diliyorum.
    kurtarin artik bu ülkeyi terör belasindan.
    yillardir sehit haberleri yüregimizi yaraliyor.
    girin kandile toptan kökünü kaziyin su azili vatan hainlerinin.
    Nasıl gireceksinki kandile,Irakı yakıp yıkan ABD'ye kahraman ABD askerleri diyenlerlemi,ABD ve emperyal güçler Suriyeye düşman ol deyip,düşman olanlarlamı,İsraili korumak için radar savunma sitemini küreciğe kurulmasına müsade edenlerlemi,eşelersen altında her türlü entrika çıkıyor,dışarıya rest çekip öz benliğimize dönmediğimiz sürece hiç bir şey olmaz.

Member
    Giriş Tarihi
    01-01-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    551794

Şehitlerimize allah rahmet eylesin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    306852

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ccgkeops Mesajı Göster
    Caner'in kufretmesi 6 saat konusuluyor bu ulkede.. Sehit haberi 25 saniye...
    Allah şehitlerimize rahmet etsin.. Ailelerine sabır versin..
    ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET KEDERLİ AİLELERİNE BAŞSAĞLIĞI VE SABIRLAR DİLERİM.

Aslında yazacak o kadar çok şey varki bu tür yada benzer konulara ne zaman yazı yazsam maalesef üzülerek söylemek zorundayımki KARA LİSTEDE olduğum için HEMEN banlanıyorum....Tam 3 kez UYARI aldım sonrasında 1 HAFTA BANLANDIM ardından kısa bir zaman sonra bu sefer 2 HAFTA BANLADILAR...Bilmem anlatabildimmi,aslında buraya şöyle OKKALI bir yazı yazmak vardı ama neyse.................

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    264329

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyorum.
    Mekânları cennet olsun.

Artık kanıksanan, olağan olaylar haline gelmesi, yıllardan beri böyle olması ne acı..
    Ve bu acıların son bulmasını sağlayacak, sağlamak zorunda olanlar da maalesef,
    belki biraz kulak kabartıp, bir iki söz söyleyip, biraz üzülmüş gibi yapıyorlar hepsi bu kadar.

Cenaze namazlarında bulunanlara, ''hakkınızı helal ediyor musunuz?'' diye sorarlar.
    şehit cenazelerinde; şehidin naaşına dönüp,
    burada hazır olanlara ve tüm millete hakkını helal ediyor musun? diye sormalılar.
    Şehidim bizi affet..

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık