Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: Apple kan kaybetmeye devam ediyor...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

Apple kan kaybetmeye devam ediyor...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    253782

Rahmetlinin bir sozu vardi Bitecegini bilsem Tum servetimi harcardim Android I yok etmek icin ;)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

geçmiş ola androidi zamanında yok edecekti geç kaldı..şimdi android onu yok ediyor..kim ne derse desin...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-10-2005
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    140711

Ben nedense şöyle düşünüyorum;
    Anroid yazılımcıları iOS'u incelediklerinde, "adamlar bunu nasıl yapmış yahu?" diye düşünüyorlardır.

Satışlarda geçebilir, bir şey demiyorum. İnsanların tercihleri ve yönelimleri sürekli değişir.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-11-2012
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    586193

bende katılıyorum

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    540928

iPhone 4'ümü satarak Galaxy S3 aldım ve ne kadar yanlış yaptığımı geçte olsa farkettim.
    Halen S3 kullanıcısıyım ama Android şu an için Apple'ın eline su dökemez.Bu kadar net.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2006
    Mekan
    Üye No
    253782

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi from_anatolia Mesajı Göster
    Ben nedense şöyle düşünüyorum;
    Anroid yazılımcıları iOS'u incelediklerinde, "adamlar bunu nasıl yapmış yahu?" diye düşünüyorlardır.

Satışlarda geçebilir, bir şey demiyorum. İnsanların tercihleri ve yönelimleri sürekli değişir.
    Evet ozellikle yeni yukardan asagi cekilerek cikan su bilgi ekrani varya onu cok dusunuyorlardir :)
    Ama ben Nokia Lumia mi neden daha evvel almadim diye dusunuyorum Herkese tavsiye ederim Windows phone almalarini ,application yukleme silme hastaliginiz yoksa :)
    Bu kadar seri ,sosyal medyayi bu kadar guzel kendine entegre etmis bi os kullanmamistim simdiye kadar ...
    Düzenleyen CHL : 15-11-2012 at 14:19

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-03-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    558255

Elmacılar her zamanki gibi işin mutfağını düşünmeden önlerine konan yemeğin tadına kanıyorlar. İos çok iyi olabilir ama şunu iyi ayırd etmek lazım. Elmayı iyi yapan işletim sistemimidir (ki o da kapalı kod linux) yoksadonanımı mıdır (elmanın ekranı ve bazı parçaları kısmen samsung üretimi). Elma benim gözümde ticari başarıdan öteye gidemez. Telefonu telefon olmaktan çıkarmış multimedya haline getirmiştir. Ancak unutmayalım ki insanlık ilerliyorsa bunu elma ve windoz sayesinde değil açık kodlu yazılım gönüllüleri ve emekçilerinin sayesindedir. windoza veya iosa kaç ayda bir güncelleme geliyor ? Gelende yenilik değil hata düzeltmedir. Oysa android her sürümüyle çıtayı biraz daha yükseltiyor. birkaç yıl içinde eminim şöyle konuşacağz bir zamanlar iphone vardı :)
    Düzenleyen knoxwille : 15-11-2012 at 23:24

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-10-2005
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    140711

Hergün bir elma iyi gelir sağlığa :Ç

Sevgiler :)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2006
    Mekan
    Üye No
    253782

evet 1 elmada 1 can Redbull dan fazla enerji varmis aklinizda olsun ;)

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    540928

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi knoxwille Mesajı Göster
    Elmacılar her zamanki gibi işin mutfağını düşünmeden önlerine konan yemeğin tadına kanıyorlar. İos çok iyi olabilir ama şunu iyi ayırd etmek lazım. Elmayı iyi yapan işletim sistemimidir (ki o da kapalı kod linux) yoksadonanımı mıdır (elmanın ekranı ve bazı parçaları kısmen samsung üretimi). Elma benim gözümde ticari başarıdan öteye gidemez. Telefonu telefon olmaktan çıkarmış multimedya haline getirmiştir. Ancak unutmayalım ki insanlık ilerliyorsa bunu elma ve windoz sayesinde değil açık kodlu yazılım gönüllüleri ve emekçilerinin sayesindedir. windoza veya iosa kaç ayda bir güncelleme geliyor ? Gelende yenilik değil hata düzeltmedir. Oysa android her sürümüyle çıtayı biraz daha yükseltiyor. birkaç yıl içinde eminim şöyle konuşacağz bir zamanlar iphone vardı :)
    Gelecekten değil şimdiden bahsedecek olursak şu an android'in övülecek bir tarafı yok.Şu an Galaxy S3 kullanıyorum Jelly Bean yüklü.Wipe dahil herşeyi yaptım ama bir iPhone 4 kadar olamadı.içine koyacağı işlemci ram'den çok yazılımla ilgilenselerdi daha iyi olurdu.Mesela şu an 4.1.1 ile çoğu kullanıcı Kies ile bağlantı kuramıyor.Rehbere halen geç giriyor.Dokunmatiği ise iPhone gibi olsun istedik ama nafile.Birçok uygulamadan atıyor.3-5 program açık kalınca telefon sarhoş oluyor.

Kısacası Android çıtayı yükseltene kadar baya bi zaman geçecek.Çıtayı yükseltsin o zaman tekrar android telefon yenilemeyi düşünürüm.Ama şu an elimdekini çıkarmak istiyorum.O kadar pişmanım aldığıma.

12. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı