Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: AverTv M15C Görüntü Sorunu

Starting Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2012
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    586104

AverTv M15C Görüntü Sorunu

Herkese kolay gelsin öncelikle. TV kartını kullanmak istedim ve sürücüsünü yükledim, kanalları taradı buldu. Ses çok net geliyor ama görüntü yok, ekran gri. Acaba ayarları mı yapamadım yoksa başka bir şey mi var? Programı da güncelledim, bilgisayarı da yeni formatladım sorun olmaz diye düşünüyorum. S-Video ve Bileşimi gibi şeylerin altında da NTSC, PAL vs. şeyler çıkıyor. Hepsini tek tek denetim onlarda da göstermedi. Yardımlarınızı bekliyorum, resim altta, teşekkürler şimdiden.

img7.imageshack.us/img7/2340/adszsfk.jpg

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2008
    Mekan
    58 Sivas
    Üye No
    419843

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Odaxre Mesajı Göster
    Herkese kolay gelsin öncelikle. TV kartını kullanmak istedim ve sürücüsünü yükledim, kanalları taradı buldu. Ses çok net geliyor ama görüntü yok, ekran gri. Acaba ayarları mı yapamadım yoksa başka bir şey mi var? Programı da güncelledim, bilgisayarı da yeni formatladım sorun olmaz diye düşünüyorum. S-Video ve Bileşimi gibi şeylerin altında da NTSC, PAL vs. şeyler çıkıyor. Hepsini tek tek denetim onlarda da göstermedi. Yardımlarınızı bekliyorum, resim altta, teşekkürler şimdiden.

Aero Temasından kaynaklanabilir, Masaüstü sağ tıklayıp, kişiselleştir, penceresinden "Windows 7 Temel" temasını seçip deneyin.

Kullandığınız Windows sürümü nedir bu arada? fotodaki pencere tipine bakacak olursa win8 gibi. win8'de aero teması nasıl kapatılır ayrıca bakman gerekebiir.
    Düzenleyen malcolm58 : 12-11-2012 at 22:43

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Odaxre Mesajı Göster

fotoğraftan gördüğüm bu yerleri alt alta yazıyorum eğer yanılmıyorsam sesi almışsın çünkü bir de bunların 5 veya 6 tı daryvırı olması gerek sistem aygıt yöneticisine bak flay analok kartı kurmuştum birde daha önce görüntüyü s-videodanmı aldın yoksa rf denmi aldın saygılarımla

s-video pal sistemi olacak
    altındaki bileşimi B/G olacak
    Düzenleyen NEXX45 : 12-11-2012 at 23:40

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık