Uydumarket Banner  

5 sayfadan, 1. sayfa 12345 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 87 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Atlanta Android SMART-BOX alanlar içeriye; + ve - lerini burada paylaşalım...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

Atlanta Android SMART-BOX alanlar içeriye; + ve - lerini burada paylaşalım...

Öncelikle bu hafta karaköye gidip bir hevesle Atlanta Android SMART-BOX uydumu aldım.

Next MiniX HD kullanıcısı olarak bu cihazı alırken çok düşündüm ve satıcının anlatıklarını düşünerek almaya karar verdim.
    Öncelikle cihaz daha gelişmekte olan bir cihaz... Çok eksikleri var. Ama bu saatten sonra cihazı kötülemek değil, geliştirilmesi için çaba göstericem.

Eğer ATLANTA yetkilisi değerli Ali bey mailimi okuyup bu konularda geliştirme sağlarsa çok seviniriz.

Not: Bu cihazı Next MiniX HD ile karşılaştırarak yazıyorum. Ama sakın karalamak adına düşünmeyin lütfen. Geliştirilmesi için yazıyorum...

1- Öncelikle Cihaz açılış süresi bana çok uzun geldi. Tahmini 50-60 saniye arası olsa gerek. Android işletim sistemi olduğundan olabilir diye düşünüyorum. Umarım bu süre kısaltıla bilir. Çünkü beklerken can sıkıyor,

2- Kanal geçiş süresi 2 saniyenin altında değil. Şu zamanki teknolijiye göre ÇOKK uzun bekliyorsunuz, diğer cihazımda 1 saniye beklerken sıkılıyordum, şimdi 2 saniyeyi sizler düşünün,

3- Youtube sağlıklı çalışıyor. Hatta sevdiğim müzikleri favorilere ekleyip kızımın sevdiği müzikleri kaydedip seyrettiriyorum.

Bu arada 10 gün içinde bu cihazın orjinan kumanda büyüklüğünde klavyesini eski alanlara bedava vereceklermiş o zaman bu cihazı multimedya olarak kullanabilecez.
    Şimdiki kumanda ile girmek ölüm gibi. Gerçi istenirse wirelise klavye ve mause takılabiliyor alırken satıcı test etti gördüm.

4- Flash player üzerinde yüklü olarak geliyor. Yüklü değilsede yükleyebilirsiniz. Yani kısacası destekliyor.

5- Kanal listesini düzenleyebiliyorsunuz. Ama bu cihazı ilk defa kullandığım için inanınki ÇOK zorlandım. Hatta kitabı okumasına rahmen satıcımı arayıp destek istedim.
    Nedenmi uzunca açıklıyım? Ben kanal listesinde takıntılı birisiyim. Her aldığım cihazda öncelikle kendi listemi oluştururum. Bunu yapmakta beni Nexk'te uğraştırırdı.
    Bu cihazda neler yaşadım anlatayım:))
    Bunu kumandadan yapmak öncelikle çok zor ve engemeli bir işlem. Düşünün 3 bin kanal var ve listeyi güncelliyorsunuz. Gerçi 200-250 kanal yer değiştiriyorum ama bu cihazın UYDUSUNDAN çok uğraşlı bir işlem...
    ATLANTA'ya göre Next'sin menülerinde bu işlemi yapmak çok daha basit olduğunu anladım...

Sonra kanal düzenlemeyi Atlantanın editörü ile yapıyım dedim "SmartHD_BoxEditor" . Bu arada programları indirme linkinide atayım sizlere.

Neyse bu programla en azından sıralamayı yapmak daha kolay olur diye düşündüm. Ama maalesef EDİTÖRDE işlem yapmak gene çok zor oldu.
    Öncelikle bu programda isme göre sortlama yapamıyorsunuz. Yapsanızda kabul etmiyor.Çünkü nemüsünde "DEFAULT" seçeneğinden başta yerde, isim değiştiremiyorsunuz. Bu sorun uydudada aynıydı.
    İlla "DEFAULT" ayarlarında yer değiştiriyor.
    "DEFAULT" ayarlarda bütün kanallar dağınık. Ne HD'ye göre, ne isme göre, ne şifreli yayınlara göre sıralama yapılamıyorrrrrr.
    "DEFAULT" ayarlarında bile yer değiştirirken işkence, sürükle bırak sistemi yok. Toplu taşıma var ama zahmetli oluyor.
    Anlıcağınız takıntılı olanlara için kanallarla oynama İŞKENCE. Lütfen bu editörü geliştirirseniz sevinirim. Tabi uydunun üzerindende kolay değiştirilebilsin. Ordan yapmak çok daha zor...

Not: İnternetten kanal guncellenebiliyor. USB den de buna imkan verilmiş. Tabiki USB cihazada kanalları kaydedebiliyorsunuz. Ama uydunun hafızasına kaydetmiyor...

6- Herkezin merak ettiği Görüntü kalitesi Next ile bana aynı geldi. Yani görüntü kalitesi çok iyi.

7- Tabiki bu cihazı alırken paralı server vede IP TV aldım.
    CCam'de ara ara kopmalar oluyor.
    Bende bu problemi yaşayan arkadaşlar varmı diye araştırdım. Ali beyin yazılarını oludum ve aşağıdakileri yaptım.
    Çözüm için aşağıdakini yaptım:
    Öncelikle CCam ayarlarınızı muhakkak not alınız.
    ( Yeni apk ) güncel dosyasını yükleyiniz.
    CCam ayarları yaparken seçenekler kısmı geliyor. Sanırım 4 seçenek vardı. Ben bunlardan 4. seçeneği tıklayıp server bilgilerimi girdim. Sonrasında kopmalar kesildi ve sorunsuz izleyebildim. Hatta az önce bir filmi hiç kopmadan izleyebildim.
    Bir gün sonra CCam düzeldi derken aynı sorunun devam ettiğini gördüm :(( Bu konu hakkında yetkililerden kalıcı çözüm bekliyoruz... :(

IP tv hakkındada ufak bir yorum yazıyım;
    Çünkü bu cihazı alanlar en çok bunu merak ediyorlardır diye düşünüyorum.
    Evimde 10mb kablonet var. IP TV'de yayın izlerken mozaiklenmeler maalesef oluyor. Ama seyredilmicek gibi değil. Tabiki izlenebilir... Diğer cihazlarda IP TV öğrendiğime göre çok daha çamurluymuş. Bana cihazlar arasın en üzel göstereni bu ciaz dediler..

8- Cihazda Modul girişi malesef yok. Allahtan benim modülümde yok bu taraftan şanslıyım :)) Sadece Smart kart girişi var ama onuda kullanmıyorum.

9- PC'den cihazın arayüzüne bağlanabiliyorsunuz. Ama ÇOK yetersiz.
    Bağlanırken yapmanız gereken;
    yazarak server bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz. Tabii siz cihazınızın kendi ip'sini yazmak zorundasınız.
    yazarak IP TV bilgilerine ulaşabiliyorsunuz.Tabii siz cihazınızın kendi ip'sini yazmak zorundasınız.
    Onun dışında cihazın arayüzüne bağlanacak link maalesef yok, yada ben bilmiyorum diyim...
    Oysaki ekranın tamamına ulaşabilsek çok iyi olurda.

10- Son olarak uydunun menüleri geliştirilmeli. Neredeyse hiç menüsü yok.

Kanal sıralama geliştirilmeli.
    Kontras ekranı geliştirilmeli
    Saat açma kapama menüsü yok. Bu çok büyük handikap... Uyuya kaldımı bütün gece açık kalıcak ....

Benim aklıma gelenler şimdilik bunlar. Umarım üreticiler okuyupta bunlara çare bulurlarsa cihaz çok daha fazla iyi olabilir....
    Düzenleyen Cukulata76 : 15-11-2012 at 11:34

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    516578

Yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Bazı sorunlarınıza cevap vermek istedim.

*Açlış süresi,böyle bir ürün için oldukça normaldir.
    *Kanal geçiş hızı için bir çok uydu alıcısına yakın seviyelerdedir,zaman içinde daha stabil olacaktır.
    *Kanal düzenleme konusuna gelince ,biraz daha incelmenizi isteyeceğim.Bu her markada değişiklik gösterir,hani derler ya her yiğidin yoğurt yemesi farklı diye :)
    Küçük ayrıntılar işinizi çok kolaylaştıracaktır.Kırmızı sırala tuşu ,toplu taşıma yapabilmeniz için her kanalın yanında ki küçük kutucuğa işaretleme yapma vs.

*Editör programında şu an da favori içinde düzenleme vs ayrıca favori içinde toplu taşıma istediğinzi yere bırakma şu an bunlar çalışıyor ,tek hata var ,favori içinde tek kanal seçinde istediğiniz sıraya o kanalı atamak için tek tek kaydırmanız gerek ,

*Kontrast demişiniz,bu özelliği Menü-Kurulum-Ekran -Görüntü ayarları buradan yapabilirsiniz.

Uydu kısmındaki eklentiler zaman içinde hepsi düzelir.

Google market ve buradan indirdiğinzi uygulamalar hakkındada bilgilendirmede bulunabilirseniz sevinirim.Burada bizi özgür kılan android bir ürün kullanıyor olmamız ,her kullanıcı kendi tarzını yaratabilecek ,yeni kumandası ile ürün kendini tamamlayacak ve işlemlerinizi çok daha hızlı olarak yapacaksınız.

Yorumlarınızın devamını bekliyoruz.

Teşekkürler.
    Düzenleyen *ali* : 05-11-2012 at 10:56

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-08-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    122416

yeni multimedya kumanda çıktımı çıktıysa nereden temin edebiliriz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

Satıcının söylediğine göre zaten bu kumandanın bu uydularla beraber verilmesi gerekiyormuş. Fakat ürünlerde acele edilmiş ve kumandasız piyasaya sürülmüş.
    Bu yüzden daha önceden bu cihazı alanlar. Bedave kumanda teminb edebileceklermiş.
    Bana 10 gün içinde elimize ulaşır. Size haber vericem dediler.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-08-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    122416

bende multivizyondan aldım inşallah dediğiniz gibidir malum türkiyede herşey para birde ilk alanlardanım 550 tl. inşallah ücretsiz verirler. Bilgilendirme için teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    516578

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Cukulata76 Mesajı Göster
    Satıcının söylediğine göre zaten bu kumandanın bu uydularla beraber verilmesi gerekiyormuş. Fakat ürünlerde acele edilmiş ve kumandasız piyasaya sürülmüş.
    Bu yüzden daha önceden bu cihazı alanlar. Bedave kumanda teminb edebileceklermiş.
    Bana 10 gün içinde elimize ulaşır. Size haber vericem dediler.
    Bilgilendirmede kısmen hata var,

Yeni klavyeli kumanda ücretsiz olmayacak ,uygun bir rakamdan verilecek.(ama ben ücretsiz olması içinde elimden geleni yapacağım,ilk kullanıcılarımız olarak sizlere kücük de olsa bir jest olması için)Bize telefon ile ulaşarak bilgilerinizi verebilirseniz ,ürünler hazır olduğunda sizleri arayalım.

Teşekkürler.
    Düzenleyen *ali* : 05-11-2012 at 12:17

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

*Açlış süresi,böyle bir ürün için oldukça normaldir.
    Zaten Android işletim sisteminden olucağını düşünmüştüm bende ... Sanırım ondan...

*Kanal geçiş hızı için bir çok uydu alıcısına yakın seviyelerdedir,zaman içinde daha stabil olacaktır.
    Valla bana diğer ürünüme göre çok ağır geldi. İnanınki çok ağır. Umarım daha hızlandırabilirseniz çok iyi olur.

*Kanal düzenleme konusuna gelince ,biraz daha incelmenizi isteyeceğim.Bu her markada değişiklik gösterir,hani derler ya her yiğidin yoğurt yemesi farklı diye :)
    Küçük ayrıntılar işinizi çok kolaylaştıracaktır.Kırmızı sırala tuşu ,toplu taşıma yapabilmeniz için her kanalın yanında ki küçük kutucuğa işaretleme yapma vs.
    Bu dediğinizi yaparak kanalların bir kısmını burdan dizdim ama inanınki çok yoruyor insanı. Nexte çok daha kolaydı.

*Editör programında şu an da favori içinde düzenleme vs ayrıca favori içinde toplu taşıma istediğinzi yere bırakma şu an bunlar çalışıyor ,tek hata var ,favori içinde tek kanal seçinde istediğiniz sıraya o kanalı atamak için tek tek kaydırmanız gerek ,
    Editör içinde "DEFAULT" ayarlarında değişiklik yapıp kaydedebiliyorsunuz. En büyük sorun bence A-Z yada diğer ayarlara söre sıraladığınızda o kanal düzenini malesef kaydedemiyoruz. Bu en büyük sorun çözülürse kanal düzenleme çok kolaylaşılacak.
    Birde sizin dediğiniz gibi tek kanalda yer değişikliği çok zor. Devamlı tek tek işleri geri yapılabiliyor.
    Oydaki tek kanal ve toplu taşımalarda sürükle bırak sistemi gelmeli. O zaman kaymaklı kadayif olur. Yani bunlar düzeltilirse kullanıcılar büyük zahmetten kurtulmul olur...

*Uydu kısmındaki eklentiler zaman içinde hepsi düzelir.
    Uydu menüsü bencede geliştirilmeli.
    Mesela;
    Film oynak menüsü,
    Zamanlama menüsü eklenmeli 10*30*60*90*120dk gibi...
    Şuda gözüme çarptı. USB disk taktığında "Usb Algılandı" uyarısı çıkmalı. Bazen 1-2 defa cihazı kapatıp açtığımda algıladığımda gördüm. Uyarı çıkarsa çok iyi olur.
    Ali bey aklıma gelenler şimdilik bunlar. Umarım faydası olur yazdıklarımın. Sizin forumlardan ününüzü duydum. Lütfen bu sorunlara bakıp cihazın eksiklerini giderelim.

*Google market ve buradan indirdiğinzi uygulamalar hakkındada bilgilendirmede bulunabilirseniz sevinirim.Burada bizi özgür kılan android bir ürün kullanıyor olmamız ,her kullanıcı kendi tarzını yaratabilecek ,yeni kumandası ile ürün kendini tamamlayacak ve işlemlerinizi çok daha hızlı olarak yapacaksınız.
    Şu 2-3 gün içinde bunlar gözüme çarptı. İnşallah klavye dağıtılınca. O zaman diğer yerlerdeki eksikleri ve artılarını yazıcam.

*Birde cihazın arayüzüne tamamiyle bağlanabilirsek çok iyi olur. Sadece IP tv ve Server ekranlarına ulaşabiliyoruz.
    Oysaki kanal bilgilerine kadar bir çok ekrana ulaşabilsek süper olurdu.

Saygılar...
    Düzenleyen Cukulata76 : 05-11-2012 at 12:11

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi *ali* Mesajı Göster
    Bilgilendirmede kısmen hata var,

Yeni klavyeli kumanda ücretsiz olmayacak ,uygun bir rakamdan verilecek.Bize telefon ile ulaşarak bilgilerinizi verebilirseniz ,ürünler hazır olduğunda sizlere arayalım.

Teşekkürler.
    Valla bana satıcım. Kesin bevada dedi. Onun garantisi benim dedi Ali bey...
    Bende dediklerine güvenerek aldım doğrusu......

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    64 Uşak
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    57096

arkadaşlar kullananlarrın yorumlarını yazssınlar nasıl hızı kilitlenme gibi vesaire varmı sıkıştırdığında

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-08-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    122416

ali bey yardımlarınız için teşekkürler ulaşıp bilgilerimizi verebileceğimiz bir telefon varsa rica edeyim

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-08-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    122416

Ali bey kumanda çıkmış herhalde nereden temin edebiliiz bilgilendirirseniz sevinirirn

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

ALINTI;

CCam'de ara ara kopmalar oluyor.
    Bende bu problemi yaşayan arkadaşlar varmı diye araştırdım. Ali beyin yazılarını oludum ve aşağıdakileri yaptım.

Öncelikle CCam ayarlarınızı muhakkak not alınız.
    ( Yeni apk ) güncel dosyasını yükleyiniz.
    CCam ayarları yaparken seçenekler kısmı geliyor. Sanırım 4 seçenek vardı. Ben bunlardan 4. seçeneği tıklayıp server bilgilerimi girdim. Sonrasında kopmalar kesildi ve sorunsuz izleyebildim. Hatta az önce bir filmi hiç kopmadan izleyebildim.
    Bir gün sonra CCam düzeldi derken aynı sorunun devam ettiğini gördüm :( Bu konu hakkında yetkililerden kalıcı çözüm bekliyoruz... :(

************************************* - ******************************************
    Ali Üstatdan Cevap;

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi *ali* Mesajı Göster
    CCcam bilgilerinize girdiğinizde Versiyon seçimi yapabiliyormusunuz.Eski CCcam apk sında bazı durumlarda donma sorunu yaşanıyordu ,yeni apk ile bu sorun tamamen giderildi.Yeni apk adresinde bulabilirsiniz.Dosya adı IPcam.apk

************************************* - ******************************************

Dün Ali beyin dediği dosya bende yüklü idi. ( Yeni apk )
    Ama ben yinede server tanımlarını silip CCam ayarları yaparken seçenekler kısmı geliyor. Sanırım 4 seçenek vardı. Ben bunlardan 1. seçeneği tıklayıp server bilgilerimi girdim.
    Sonrasında kopma varmı diye 1 saate kadar test ettim soruna raslamadım.
    Bu haftaya kadar test edip son bilgileri sizlerle paylaşıcam.

Düzenleyen Cukulata76 : 11-11-2012 at 20:59

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

Ali bey bende "ogretmen63" ile aynı sorunu yaşıyordum. Size mail atıcaktım bir baktım bu arkadaşta aynı sorunu yaşıyor.

Öncelikle sürümler farklı ise güncel .apk dosyasını yükleyüp test edip bilgisini bende sizlerle paylaşıcam.

Teşekkürler..

Cihazı test ederken bende 2 sorun daha gözüme çarptı!

1-Bazen normal yayınlarda gezerken sinyal yok diyor, kanal değiştirince ve tekrar sinyal yok deyen kanala geçtiğimde sorun düzeliyor...

2- IP Tv de yayın izlerden bazen karalenmeler oluşuyor. 10mb kablonet kullanıyorum. Satıcı arkadaş 8mb kullanıyorsan sorun yaşamazsın dedi. Peki bendeki karelenmenin sebebi ne olabilir üstadım... Bu normalmidir sizce

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

Sizden ricam aşağıdaki yazılanlar için bir iyileşme söz konusu olabilirmi, yukarda yazmıştım ama belki gözünüzden kaçmış olabilir ...
    Şimdiden cevaplar için teşekkürler...

Bu dediğinizi yaparak kanalların bir kısmını burdan dizdim ama inanınki çok yoruyor insanı. Nexte çok daha kolaydı.

Editör içinde "DEFAULT" ayarlarında değişiklik yapıp kaydedebiliyorsunuz. En büyük sorun bence A-Z yada diğer ayarlara söre sıraladığınızda o kanal düzenini malesef kaydedemiyoruz. Bu en büyük sorun çözülürse kanal düzenleme çok kolaylaşılacak.
    Birde sizin dediğiniz gibi tek kanalda yer değişikliği çok zor. Devamlı tek tek işleri geri yapılabiliyor.
    Oydaki tek kanal ve toplu taşımalarda sürükle bırak sistemi gelmeli. O zaman kaymaklı kadayif olur. Yani bunlar düzeltilirse kullanıcılar büyük zahmetten kurtulmul olur...

*Uydu kısmındaki eklentiler zaman içinde hepsi düzelir.
    Uydu menüsü bencede geliştirilmeli.
    Mesela;
    Film oynak menüsü,
    Zamanlama menüsü eklenmeli 10*30*60*90*120dk gibi...
    Şuda gözüme çarptı. USB disk taktığında "Usb Algılandı" uyarısı çıkmalı. Bazen 1-2 defa cihazı kapatıp açtığımda algıladığımda gördüm. Uyarı çıkarsa çok iyi olur.
    Ali bey aklıma gelenler şimdilik bunlar. Umarım faydası olur yazdıklarımın. Sizin forumlardan ününüzü duydum. Lütfen bu sorunlara bakıp cihazın eksiklerini giderelim.

*Birde cihazın arayüzüne tamamiyle bağlanabilirsek çok iyi olur. Sadece IP tv ve Server ekranlarına ulaşabiliyoruz.
    Oysaki kanal bilgilerine kadar bir çok ekrana ulaşabilsek süper olurdu.

Saygılar...
    Düzenleyen Cukulata76 : 07-11-2012 at 12:29

Member
    Giriş Tarihi
    20-08-2010
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    539583

Cihazı bende inceledim.Bence alınabiecek en güzel cihazlardan biri.Fiyatı hd box t tuştan çok yüksek değil.
    Kullandığım cihazdan memnunum.Ama hani aklımda bu cihazda kalmadı değil

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

"HasanHak1972" Eğer cihaza yazılımda eklemeler yapılırsa ÇOK güzel olucak. Ama iyileşme muhakkak lazım bence...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    22-08-2011
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    567339

Atlanta hd bot larda piyasaya çıktıktan sonra burdan mesajlarında katkısıyla geliştirildi.Android özellikler kullanılabiliyor ve cihaz dm 800 gibi enigma 2 açık kaynak bir cihazsa eğer, bence dahada hızlı geliştirilebilinir.Özelliklerini okudum fena değil

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

Cihazda gözüme çarpan bir sorunda bazen kanallar arası gezerken sinyal yok mesajı çokıyor..
    Bu sorunu çözümünü bilen varsa sevinirim.
    Diğer uydu cihazımda asla böyle yapmıyordu.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    480986

Cihazın en eksik bölümü EPG özelliği. (Yani kanalda o anda ne oynuyorsa filmin konusunu anlatan açıklamanın gelmesi.)

EPG özelliği aslında var ama biraz yetersiz.
    Oysaki istediğimiz filmler bazen ilerki saatlerde başlayabiliyor. Biz o film işaretleyebilsek ve o saat geldiğinde bizi uyarıp otomatik o kanala geçebilse süper olur.
    Sanırım yetkililer bu konuda iyileştirme yapabilirler...

Cihazın eksiklerini gördükçe sizlerle paylaşmaya devam edicem.

SAYGILAR...

Tabiki artılarınıda paylaşıcam...

New Member
    Giriş Tarihi
    08-04-2011
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    559206

ben izmirden fiyat aldım 450TL LİG TV ve D-Smart hariç server lı 12 taksitle. ebnim aklıma takılan HD BOX mı yoksa Android cihazımı? siz daha net biliyorsunuz kullananlar olarak en mantıklı kararı sizler verirsiniz diye düşünüyorum saygılar.

21. Merih Banner Alt
5 sayfadan, 1. sayfa 12345 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık