Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: D smart ve samsung es-8000

Member
    Giriş Tarihi
    04-11-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    465158

D smart ve samsung es-8000

Selamlar arkadaslarım bende de es8000 var bıde d smart hd plus makınam var pvr lı fakat tv ım ıcınden cıkan ır blaster aparatı ıle d smart makınamı tv me tanıtamıyorum :( dolayısıyla tv mın ekstra ozellıklerınden bırı olan kanal yukarı asagı dıyıp kanal degıstıremıyorum tanıtma ıslemını gerceklestırmek ıcın cok ugrastım ama d smart hd plus makınamın markası pace ve bu es8000 ın tanıtma menusunde var ıken receıverın modelı olan tds866 tanıtma menusunde yok dolayısıyla tv me receıverı tanıtamıyorum ne yapsam ne etsem dıye kara kara dusunuyorum :( bana bır el atabılırsenız cok sevınırım

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi starsailor Mesajı Göster
    Selamlar arkadaslarım bende de es8000 var bıde d smart hd plus makınam var pvr lı fakat tv ım ıcınden cıkan ır blaster aparatı ıle d smart makınamı tv me tanıtamıyorum :( dolayısıyla tv mın ekstra ozellıklerınden bırı olan kanal yukarı asagı dıyıp kanal degıstıremıyorum tanıtma ıslemını gerceklestırmek ıcın cok ugrastım ama d smart hd plus makınamın markası pace ve bu es8000 ın tanıtma menusunde var ıken receıverın modelı olan tds866 tanıtma menusunde yok dolayısıyla tv me receıverı tanıtamıyorum ne yapsam ne etsem dıye kara kara dusunuyorum :( bana bır el atabılırsenız cok sevınırım
    hdmı kablo ile bağladın yoksa tv arkasına takılması gereken ek bağlantı küçük skart aparatınımı bağladın bu tanıtma işini Kumandanın en üstde bulunan SOURCE tuşundan hdmı 1 yada diğer hangi girişe takdıysan, skart içinde harici moda seçersen bağlantı kurabilirsin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-11-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    41439

ES8000'de dahili uydu alıcı varmıdır?

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ahmeta Mesajı Göster
    ES8000'de dahili uydu alıcı varmıdır?
    var

New Member
    Giriş Tarihi
    01-10-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    457961

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi starsailor Mesajı Göster
    Ben de D-Smart modül var. ES8000 in CI yuvasına taktım, şu anda uydu alıcı kullanmıyorum. İstediğim yayını USB diskime kaydediyorum, ve bu konuda sorun yaşamıyorum. Ama ben de denemek için Next YE-18500 HD uydu alıcımı HDMI kablo ile ES8000 e bağlayıp IR ile kontrol etmek istedim. Tanımlama menüsünde NEXT markası var ama YE-18500 HD modeli yok. Dolayısı ile ben de başarılı olamadım bu konuda. Saygılarımla...

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı