Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 21 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Turkcell, müşterilerine armağanlarla teşekkür ediyor

Member
    Giriş Tarihi
    04-10-2012
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    584356

Turkcell, müşterilerine armağanlarla teşekkür ediyor

Turkcell, müşterilerine armağanlarla teşekkür ediyor

Turkcell’liler, “Sarı Kutu Programı” ile Turkcell’de geçirdikleri her gün için puan kazanıyor ve özel program kataloğundan puanlarıyla istedikleri hediyeleri seçebiliyorlar. Turkcell’in müşterilerine birlikte geçirdikleri yıllar için teşekkür etmek üzere hazırladığı programla Turkcell ailesinin üyeleri konuşma dakikaları, SMS ve internetin yanı sıra çeşitli markalarda fırsatlar ve Turkcell’den alacakları cihazlarda özel indirimler kazanıyor. Turkcell’lilerin bu kampanya ile toplamda 230 milyon TL’nin üzerinde teşekkür hediyesi almaları bekleniyor.
    Programa 3 günde yarım milyondan fazla katılım oldu.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, bir yıldan uzun süredir Turkcell’i tercih eden bireysel müşterileriyle birlikteliklerini “Sarı Kutu Programı” ile kutluyor. Programa katılan faturalı ve Hazır Kart’lı tüm bireysel müşteriler Turkcell’de geçirdikleri her gün için 1 Puan kazanıyor. Turkcell ailesinin üyeleri, bu puanlarla programa özel hediye kataloğundan istedikleri hediyeleri seçebiliyorlar.

Sarı Kutu Programı’na katılmak için SARI KUTU yazıp 2222’ye göndermek, 05327572222’yi aramak ya da turkcell.com.tr adresinden başvuruda bulunmak gerekiyor. Programa katılan müşterilerin puanları hemen hatlarına yükleniyor ve hediye seçimine başlayabiliyorlar.

Turkcell’lilerin yoğun ilgi gösterdiği “Sarı Kutu Programı”na ilk 3 günde yarım milyonu aşkın katılım oldu.
    Sayın: “Tıpkı Turkcell gibi Turkcell ailesini oluşturan müşterilerimiz de 18 yıldır iletişimde kaliteden ve Turkcell ayrıcalığından ödün vermedi.”

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, Sarı Kutu Programı ile eski müşterilerine bir kez daha Turkcell ayrıcalığını yaşatarak bugüne dek gösterdikleri bağlılık için teşekkür etmek istediklerini vurguladı. Emre Sayın şunları söyledi:
    “35,2 milyonluk Turkcell ailesi ile her geçen gün daha da güçlenen karşılıklı bir güven ilişkimiz var. Biz iletişim teknolojilerinde çıtayı dünya standartlarının üzerine taşırken yıllardır bizimle birlikte bu yolu yürüyen müşterilerimize vefamızı göstermek istedik. Sarı Kutu Programı bizim için, bir yıl ve daha uzun süredir Turkcell’i tercih eden müşterilerimizle kurduğumuz güçlü bağları simgeliyor. Onların her biriyle geçirdiğimiz her gün çok değerli. Tıpkı Turkcell gibi Turkcell ailesi de 18 yıldır iletişimde kaliteden ve Turkcell ayrıcalığından ödün vermedi. Tüm müşterilerimize teşekkür ediyor ve onları Sarı Kutu’ya katılmaya davet ediyoruz. Bu program ile Turkcell’lilere değeri 230 milyon TL’yi aşan hediyelerle minnetimizi göstereceğiz. Üstelikmüşterilerimiz bundan sonra bizimle birlikte geçirecekleri her gün için de puan kazanmaya devam edecek ve her zaman Turkcell’li olmanın ayrıcalığını yaşayacaklar.”

Hediyeler “Sarı Kutu”da
    2222’ye SARI KUTU yazıp gönderen ya da 05327572222’yi arayan1 yıl ve üzeri faturalı ya da Hazır Kart’lı bireysel Turkcell müşterileri, Turkcell’de geçirdikleri her gün için bir Puan kazanacak. Puanlar Turkcell’lilerin hatlarına toplu olarak yüklenecek ve biriken puanlarla adresindeki ve 05327572222’de yer alan “Sarı Kutu” adlı hediye kataloğundan hediye seçilebilecek.

Puanlarla alınabilen hediyeler oldukça çeşitli. Turkcell’liler, “konuşma”, “SMS/internet”, “servisler”, “alışveriş ve eğlence fırsatları” ve “cihazlar” gibi pek çok seçenek arasından özgürce tercihte bulunabilecek. Hediyeler arasında BP, IKEA, Koton, Migros, Burger King, Kahve Dünyası gibi pek çok markada hediye çekleri yer alıyor. Turkcell’liler puanlarıyla dilerlerse bedava sinema bileti, havaalanı transferi, yurt içi uçak bileti gibi pek çok farklı fırsatı da yakalayabiliyorlar.

Turkcell Puanlar birikmeye devam edecek
    Turkcell’in Sarı Kutu Programı, tek seferlik bir kampanya değil. Turkcell’liler, programa kayıt olduktan sonra Turkcell ile geçirmeye devam ettikleri her gün için Puan kazanmaya devam edecekler ve puanlar her ay toplu olarak hatlarına yüklenecek. Kullanılan ve kalan Puan bilgileri, PUAN yazıp 2222’ye göndererek, ‘den ya da Turkcell faturalarından takip edilebilecek.

“Teşekkürler Türkiye” reklamında en eski Turkcell’li oynuyor
    Sarı Kutu Programı’nın reklam filminde, bundan 18 yıl önce Turkcell’e abone olan Turkcell’in ilk müşterisi olan 81 yaşındaki Arslan Ataman rol aldı. Ataman, “Turkcell benim için yalnızca iletişim kurmamı sağlayan bir firma değil, 18 yıldır hayatımı kolaylaştıran bir dost. Şimdi tüm eski müşterileri için çok güzel bir ‘Sarı Kutu’ programı yapıyorlar. Ben de onlara ilk günden beri bana Turkcell’li olmanın ayrıcalığını hissettirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Turkcell Ailesi’nin bir parçası olduğum için mutluyum.” dedi.

Average Member
    Giriş Tarihi
    31-10-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    585483

benim 2518 puanım vardı 6 aylık 250 mb ile 6 aylık face paketi seçtim bitmeden alayım dedim :) ama turkcell hatıralıklara yetişemedim kampanya çıkar çıkmaz bitmiş nasıl iş anlamadım :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-09-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    28243

bana da 5500 puan geldi,Winn alayım dedim ama bağlantı,ilk tesis masrafı gibi masraflar gelir diye erteledim:headphone

Member
    Giriş Tarihi
    08-04-2005
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    91329

Ben de katıldım 6254 puanım varmış. Ne alsam, ne alsam.... :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

form türkcelin reklam sayfası oldu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

bunun altında da kesinlikle bir oyun vardır.her ne kadar turkcell kullanıcısı olsamda bu muhabbete üye olmayacam.ilk başta böyle süslü püslü paketli maketli anlatıyorlar.ondan sonra da vay efendim siz şuraya üye olmuşsunuz vay şu pakete dahil olmuşsunuz deyip bir sürü paramız gidiyor.hiçbirşey karşılıksız değildir.ne hediyesi kimin hediyesi?bahsedilen markalar babasının hayırna mı dağıtıyor bu hediyeleri?

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-08-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24853

kamapanyayı turkcell kendisi düzenlemiyor mu niye bir capan olsun. numara tasımayın filan vardır maddesinde

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2007
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    393967

4900 puanda bana geldi,akaryakıt alayım dedim,baktım 1250 puan,puanımı yazık etmiyeyim dedim,sonra daha iyi tercihler çıkar belki,ekim 2013'e daha çok var.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2007
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    393967

Yüksek puanlara pek birşey yok dikkatimi çekti,sadece sun havayollarına ait bir bilet var.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    283932

15 yıldır aboneyim ancak puan düşük gelmiş anlamadım neyse bunada şükür hiç yoktan iyidir..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi TECHNOVA Mesajı Göster
    kamapanyayı turkcell kendisi düzenlemiyor mu niye bir capan olsun. numara tasımayın filan vardır maddesinde
    sitede kampanya hakkında sıkça sorulan sorula kısmına baktım hiçte müşteriyi çekici yanıtlar yok.her sorulan cevaplar "hayır" ile başlıyor.zaten turkcell "ben yaptım oldu" ve tarife bize uysun isimli tarifeleri bile hiçte müşterinin isteklerini yansıtmıyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-10-2007
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    393587

bende dun aksam 4795 puanı cesıtlı hadıyelerle kulandım ama bu aksam sms gelen cagrıda soyle yazıyordu sarı kutu da sectıyınız turkcell liler 12 ay boyunca her ay bırgun 30 dakıka konusma 30 sms ve 30 mb internet hedıyenızın kullanim suresı sona erdi dıye yazıyor ya bu hedıye nasıl bır hedıyeki baslamadan sona erdı gelde kızma
    burda hangı gun hedıyenın hangı gun kullacagını haber vermeden hem biti dedıler daha dıyer sectiyım hedıyelerden kulanımı bıtı dıye haber yokher an onlarda patlar bu gece veya yarın :badprv:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2007
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    393967

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ayhankeskin_ Mesajı Göster
    bende dun aksam 4795 puanı cesıtlı hadıyelerle kulandım ama bu aksam sms gelen cagrıda soyle yazıyordu sarı kutu da sectıyınız turkcell liler 12 ay boyunca her ay bırgun 30 dakıka konusma 30 sms ve 30 mb internet hedıyenızın kullanim suresı sona erdi dıye yazıyor ya bu hedıye nasıl bır hedıyeki baslamadan sona erdı gelde kızma
    burda hangı gun hedıyenın hangı gun kullacagını haber vermeden hem biti dedıler daha dıyer sectiyım hedıyelerden kulanımı bıtı dıye haber yokher an onlarda patlar bu gece veya yarın :badprv:
    Benimde dikkatimi çekti,1250 puan bana çok düşük diye BP den akaryakıt ürünlerini işaretlemekten vazgeçtim,sonra bir baktım peşinden bu ürün tercihi bitmiştir denildi,herhalde reklam amaçlı yapıldı,maliyeti yüksek olduğundan pat kampanyayı sonlandırabilirler,aynen bu iş bul karoyu al parayı misali gibimi ne.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2007
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    393967

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi xxakrep Mesajı Göster
    15 yıldır aboneyim ancak puan düşük gelmiş anlamadım neyse bunada şükür hiç yoktan iyidir..
    Ben 14 senelik üyeyim faturalıya bende bir yanlışlık yok,4895 puan gelmiş,365 len yılları çarptım doğru çıktı,ama benim üstüme 4 adetde hazır kartlar var,onlarda 8-10 senelik var,zaten ürün verimlerinde sorun var gibi dikkatimi çekti,belkide pat sonlandırabilirler.

New Member
    Giriş Tarihi
    04-11-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    585639

nerde benim puanlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    205722

Konuyu sitesinde inceledim; Böyle üfürükten kampanyaya katılmak için 0.40 krş bile vermeğe değmez gördüm...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    53134

türcel bu sesini duymadıgı horaza yem vermez bir türkcelli olarak türkceli sadece kınarım yıllardır bıktırdı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2010
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    536580

saçmaladılar bence

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Tommiks50 Mesajı Göster
    Konuyu sitesinde inceledim; Böyle üfürükten kampanyaya katılmak için 0.40 krş bile vermeğe değmez gördüm...
    aynen bide ücret alıyorlar.saaçmalık bu

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Komedi bir kampanya :)

Ben normalde 16 senedir Turkcell kullanırım 2 sene önce sinirlendiğim bir şeyden Vodafone'a geçtim ama tekrar 3 ay sonra Turkcell'e geçtim :) Amcalar geçişten sonraki süreye bakıyorlar,yani komedinin komedisi bir durum.

Sevgiler

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık