Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Acces point i kablolu kullanmak

Member
    Giriş Tarihi
    10-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    50557

Acces point i kablolu kullanmak

slm arkadaşlar biraz forumda gezdim ama tam aradığımı bulamadım. ben kardeşimle aynı binada oturuyorum. kablosuz modemimiz var. fakat normal de alt kattan modem aracılığı ile kablosuz bağlanamıyorum kablo da çekmek iki bina arasında uygun bir çözüm değil. acces point kurup bağlanmayı düşünüyorum fakat o zaman da kablosuz bağlantı 54 mbs oluyor bildiğim kadarıyla. şimdi sorum şu. acces point la bağlandığımızda benim interneti alma hızım 54 mbps mi olur. yoksa yüksek veri sağlayan ( örneğin 150 mbps- 300 mbps ) acces point kullandığımızda interneti alma hızım 150 mbps yada 300 mbps mi olur. bunda modemin özelliği.,laptoptaki kablosuz ağ kartının özelliği önemlimi. birde bazı accespointları inceledim .11g de 54mbps 11n de 150 mbps yazıyor.. bu 11n yada 11g neyin özelliği, accespointin mi yoksa pc deki kablosuz ağ kartının özelliğimi. son sorum acces pointi tekrar ethernet kablosuyla laptopa bağlayıp 100 mbps internet kullanabilirmiyim. şimdiden teşekkür ederim. hafta sonu kurdurmayı düşünüyorum cevaplarınızı zaman ayırıp cevaplarsanız çok sevinirim

Member
    Giriş Tarihi
    10-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    50557

lütfen cevap verin imdaaaaaaaatttt

3. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız