Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Turkcell Tonla Kazan servisi ücretsiz

Average Member
    Giriş Tarihi
    31-10-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    585483

Turkcell Tonla Kazan servisi ücretsiz

cep telefonundan turkcell wap ile wap.tonlakazan.com'a bilgilerinizi girerek hattınıza ücretsiz 1 haftalık çalarken dinlet atayabilirsiniz ayrıca size gelecek her farklı sesli aramadan 10 puan kazancaksınız ve bu puanlarla tonla kazan kataloğun'da belirtilen servislerden yararlanabilirsiniz örneğin 80 puana 1 günlük 50 mb , 150 puana 1 haftalık goller cepte , 200 puana 1 aylık 50 şarkı turkcell müzik gibi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2010
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    536580

biraz saçma geldi bana ama neyse

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    423002

aman aman turkcellin servislerine üye olmak mı şöyle bi köşede dursun..ona üye ol şu kadar kazan buna üye ol şu kadar kazan derken bi yandan da kaşıkla verip kepçeyle alıyorlar :(

Average Member
    Giriş Tarihi
    31-10-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    585483

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ŞIVGIN Mesajı Göster
    biraz saçma geldi bana ama neyse
    Saçma değil arkadaşım ben 4 yıldır aynı hattı kullanıyorum ilk 2 sene kontorlü kullanıyordum ve bu servise üye idim hiçbir şekilde para talebi yoktur tonla kazan servisinin. Sonra faturalı ben yaptım paketine geçtim yine çok memnunum gerçekten süper bir hat hiçbir şekilde faturam 20 tl'nin üstüne çıkmadı ve benim arayanım çok olduğu için her 3 günde bir 50 mb paketi yapıyorum ayrıca m.turkcellmuzik.com'da ücretsiz girerek bu servisten aldığım 50 şarkılık hakkımı yine hiçbir para ödemeden kullanıyorum . Yine de sen bilirsin senin kaybın benim kazancım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    31-10-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    585483

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mastdon Mesajı Göster
    aman aman turkcellin servislerine üye olmak mı şöyle bi köşede dursun..ona üye ol şu kadar kazan buna üye ol şu kadar kazan derken bi yandan da kaşıkla verip kepçeyle alıyorlar :(
    :) benden demesi kaçmaz bu fırsat şimdi tonla kazan firmalarının sayısı arttığı için herkes giriyor gecikmeden sende ücretsiz bir ton ata beleş beleş hem internete gir hem konuş hem mesajlaş hem müzik indir . Inanmayan internetten araştırabilir memnun kalanların sayısı o kadar yüksek ki

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı