Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: Cihaz arızalandı

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1589

Cihaz arızalandı

Arkadaşlar elektrik gidip gelmesiyle cihazım bozuldu bulunduğum yerdeki tamirci yaptığını söylüyor yanlız tv yegörüntü gelmesi için serviste yazılım yüklenmesi gerekiyormuş,bu doğrumudur şayet cihazım tamir edilmese kartımı başka cihazda kulanmak için mudül mü almama mantıklı olur yoksa yeni bir cihazmı,Saygılarımla.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-10-2011
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    569530

2008 den beri kullandığım cihazım benimde geçen sene bozuldu.elekirikler gitti geldi sonra açılmadı önde 3 tane ışık yannıp kalıyordu.burda satış yapan bayiye götürdüm tamirini adam kendisi yaptı.40 lira para verdim şu an bi sorun yok allaha şükür

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1589

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yorgun_52 Mesajı Göster
    2008 den beri kullandığım cihazım benimde geçen sene bozuldu.elekirikler gitti geldi sonra açılmadı önde 3 tane ışık yannıp kalıyordu.burda satış yapan bayiye götürdüm tamirini adam kendisi yaptı.40 lira para verdim şu an bi sorun yok allaha şükür
    İlgine tşk benim cihazda 2008 olmasaydı çöpe atardım hayata dsmart kulanmazdım,kulanışsız olduğu için,peki modül olayını pek bilmiyorum modül alırsam 2008 olan kartımı takarsam bedava olan kanal hakımı kaybedermiyim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-10-2011
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    569530

modül kullanmadığım için benimde bu konuda bilgim yok.doğru söylüyorsunuz ha normal digital receiver ha d-smart receiverı.benim digitürküm de var ikisi arasında geziniyorum işte

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555501

Valaha bu cihaz bozulma konusunda teknik destek olarak DİGİTURK'ü tebrik ediyorum. Cihazın mı bozuldu götür teknik servise hemen yeni jelatini daha açılmamış cihazla bedava değişim yapıyorlar. Arkadaş yazmış tamirine 40 tl vermiş yazık valaha.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    549300

Dsmartta digitürk fiyat tarifesiyle çalışsaydı yeni cihaz verirdi :) Dsmarta 20 lira ödüyorum, digitürke 70 lira bir zahmet cihaz arızalandığında yeni cihaz versinler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2009
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    516755

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Fright Mesajı Göster
    Dsmartta digitürk fiyat tarifesiyle çalışsaydı yeni cihaz verirdi :) Dsmarta 20 lira ödüyorum, digitürke 70 lira bir zahmet cihaz arızalandığında yeni cihaz versinler
    Bunun Fiyatla İlgili Olduğunu Sanmıyorum İşyerinde 5-6 Yıldır Giriş Paketi Kullanıyoruz 2 Kez Cihaz Arızalandı Ertesi Gün Gelip Hiçbir Ücret Almadan Yenisiyle Değiştirdiler Aylık Ödemem 12 TL :)
    Düzenleyen emre.92 : 30-10-2012 at 20:55

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2012
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    578635

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi emre.92 Mesajı Göster
    Bunun Fiyatla İlgili Olduğunu Sanmıyorum İşyerinde 5-6 Yıldır Giriş Paketi Kullanıyoruz 2 Kez Cihaz Arızalandı Ertesi Gün Gelip Hiçbir Ücret Almadan Yenisiyle Değiştirdiler Aylık Ödemem 12 TL :)
    para derken bunumu sadece düşünüyorsunuz. siz 12 lira verebilirsiniz ama 3.5 milyon dt üyesi coğu lig tvye 50 liradan fazla para ödüyor. ayda 100 liradan fazla fatura ödeyen var . bunları da düşünün ayrıca her 10 saniyede bir ekranın sagına soluna yanına ortasına reklam alan bir lig tv var. Aradaki bütçe farkı barizdir. ama ne olursa olsun cihaz arızalanmışsa ve calısmıycak durumdaysa degiştirilir. Müsteri memnuniyetini herkes ön planda tutmalıdır.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Fright Mesajı Göster
    :ok::ok::ok: doğru tespit iki platformun cihazlarını hd cihaz diye piyasaya çıkarıp satsan 100 liraya alan olmaz bi teletexti dahi koymuyorlar cihaza tv de var oda hdmıden çalışmıyor bide scartla bağlıyoruz bi teletexti açmaya 5 dk zaman harcıcaz neredeyse tv yi scarta getir kumandadan dsmartta 800 leri digiturkte 300 leri tuşla

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1589

Arkadaşlar ben bu gün cihazı dsmart teknik servise verdim ve bende tamiri için 50 tl istediler,ya bu cihaz değil 50 tl 10tl bile etmez bu fırsatçılığı yapmayın,çönkü 2008 tarihinde alınan bir cihaz olduğu bir sürü kanal(belgesel) ömürboyu bedava olarak kulanma hakını almıştım,bundan dolayı müşterihizmetleri aradım bana bu kartımı kulanmak için yeni bir cihaz yada modül verin,hayır mümkün değil eğer cihazınıza bir şey olursa bu hakınızı yitirmiş olursunuz yani fırsatçılığın böylesi ilk sefer görüyorum

Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    207504

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi VEVO Mesajı Göster
    Valaha bu cihaz bozulma konusunda teknik destek olarak DİGİTURK'ü tebrik ediyorum. Cihazın mı bozuldu götür teknik servise hemen yeni jelatini daha açılmamış cihazla bedava değişim yapıyorlar. Arkadaş yazmış tamirine 40 tl vermiş yazık valaha.
    dsmart aydan aya üyesi iseniz ve cihazınızın marka kısmında dsmart yazıyor ise cihaz arıza yaptığında birebir değiştiriliyor.

Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    207504

2008 aboneleri ömürboyu bedava izlicek diye bir sözleşme yapılmadı böyle bir şey yok böylebir sözleşmede yok zaten.Bedava kanallar , aldığınız gün hangi kanallar var ise ve bukanalların anlaşma süresi dsmart ile kaç sene ise okadar sene bedava izler.Örnek coolsmart kanalı vb kanalların anlaşması bitti kanallar gitti yeni gelen kanallar paketlere tabi.Üyelik modüle tasınmaz modül aboneliğinin içeriği farklı oyüzden paralı zaten .starhd ve kanald hd yayınları pakete tabi.Arkadaslar düzgün içerik istiyor isek buişin bedeline katlanacağız birşeyler verelim ki karşılığını alalım.

13. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı