Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: tivibu akıllı evim paketi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-10-2012
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    585261

tivibu akıllı evim paketi

öncelikle herkese iyi bayramlar.ttnetin sitesinde tivibu akıllı evim paketini gördüm bilgi almak için telefon açtım fakat sürekli meşgul olduğu için bigi alamadım burada bilgisi olan varsa yardımı olursa sevinirim.ben yaklaşık 7 yıldır ttnet netlimitsiz 8mb abonesiyim enson subat 2012 de, 2yıl tehahhütlü uzattım aboneliğimi.
    öğrenmek istediğim akıllı evim paketindeki netlimitsiz+100dk ev tlf+tivibu ev maxi plus+sinema tv aboneliğini tehahüt sürem dolmadan alabilirmiyim birde bende inca 4port wifi modem var acaba abone olursam modemi değiştirirlermi değişirse dizi sitelerinden dizi takbi yapabilirmiyim malum dns adresi değiştirmeden dizi siteleri açılmıyor
    Düzenleyen forzasyhbyz : 26-10-2012 at 14:09

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    540928

Bu şekil alamazsın.Ancak Taahhütü bozman gerekiyor.

Elinize bir hesap makinası alın ve hesaplayın.Taahhüt bozumunda aldığınız indirimler vs..

Fakat Akıllı evim paketi çok avantajlı.Ve Aylık 79 TL.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-10-2012
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    585261

bilgi için teşkkürler.bir sitede tivibu evde hd yayınları izlemek için en az 12mb hız gerekliymiş diye bir bilgi vardı buda düşüncemi değiştirdi şimdilik.

Member
    Giriş Tarihi
    18-11-2006
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    285975

taahhütünü bozabilirsin sana en yakın türk telekom merkezine git ve akıllı evim paketine geçmek istediğini ama daha taahhütünün bitmediğini söyle ben burada taahhütümün dolmasına 1 hafta kala taahhütümü bozup başka bir kampanyaya geçtim bu yazacağımı kimse bilmez oradaki görevli bana yeni kampanyaya geçeceklerin taahhütten dolayı çıkacak olan cezayı tenzil ettiklerini söyledi telekomdan yazı gelmiş böyle bir uygulama var ama pek kimse bilmiyor ama bana taahhüt bozma bedeli 177.50 geldi 144.50tl si taahhüt bozma 33 tl vergi olan fatura çıktı telekoma itiraz dilekçeni veriyorsun onlarda sana verilen indirimleri tenzil ediyorlar ama sanırım vergiyi biz ödeyecez sana en yakın telekom merkezine git bu dediklerimi söyle onlar gereğini yapar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

6. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız