Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Atlanta ATL-2030 Dijital Uydu Yön Bulucu

Banned Member
    Giriş Tarihi
    31-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    519014

New Icon26 Atlanta ATL-2030 Dijital Uydu Yön Bulucu

Multifeed sistemi kuracağım daha önce hiç uydu kurmadım kurulu olan 90'lık hotbirde bakan çanağa kurmayı düşünüyorum Lnb'leri ve multifeed aparatını ayarladım ve uydu yön bulucu araştırırken Atlantanın bu modelini gördüm fiyat 35 tl çok uygun,konuya yabancı olduğum için çokta pahalı olmasın istiyorum acemi biri için bu cihaz uygunmudur yani sağlıklı bir şekilde ayar yapabilirmiyim bu cihazla? yada tavsiye edeceğiniz başka alternatifler nelerdir ?

Düzenleyen erhan_kilic : 24-10-2012 at 16:00

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

bitanede ben almak istiyorum bu cihaza frekans falan giriliyormu mesala ben eutelsat w3 ü ayarlayacağımda bu uydunun bilgilerinimi giriyorum yoksa her uydu denk geldiğinde ötüyormu çünkü hortbırd sirius eutelsat w3 uyduları birbirine çok yakın

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2007
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    336617

banada lazım ucuzmus fiatı..bızım gıbı amatörlere baslangıc ıcın ıy bence

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    289584

Multifeed sistemi için bu cihazı kulanmanız sizi çok sıkıntıya sokar size en uygun cihaz satfinder2 kullanmanızı öneririm saygılar..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    31-12-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    519014

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cılgın_76 Mesajı Göster
    Multifeed sistemi için bu cihazı kulanmanız sizi çok sıkıntıya sokar size en uygun cihaz satfinder2 kullanmanızı öneririm saygılar..
    Dostum amatör bir kullanıcı için bu cihazın fiyatı biraz yüksek daha uygun fiyatlı başka bir seçenek varmı ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    209420

Siz,en iyisi çatı müsaitse yukarıya receiver ve tv çıkarın...Bu dandik alete boşuna para vermeyin...

Bu alet herşeye öter ve uyduların yönünü tam olarak kestiremediğiniz için hangi uyduyu bulduğunuzu bilemezsiniz...Harcadığınız emekler boşa gider,uğraşlarınızın sonucu hüsran ve hayal kırıklığı olabilir...

ÖRNEK:5,7 ve 9 derecedeki uydular birbirine çok yakın;göz kararı antenin yönü belirlenemez,onun için bu aletin hangisinde öttüğünü belirlemek çok zor...
    Düzenleyen ibrahimgüvençer : 27-10-2012 at 00:00

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2005
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    60908

[QUOTE=erhan_kilic;8216454]Multifeed sistemi kuracağım daha önce hiç uydu kurmadım kurulu olan 90'lık hotbirde bakan çanağa kurmayı düşünüyorum Lnb'leri ve multifeed aparatını ayarladım ve uydu yön bulucu araştırırken Atlantanın bu modelini gördüm fiyat 35 tl çok uygun,konuya yabancı olduğum için çokta pahalı olmasın istiyorum acemi biri için bu cihaz uygunmudur yani sağlıklı bir şekilde ayar yapabilirmiyim bu cihazla? yada tavsiye edeceğiniz başka alternatifler nelerdir ?

kardeş boşu boşuna para harcama bu ve bunun gibi cihazlar beş para etmez...
    verdiğin paraya yazık olur...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı