Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Güreş federasyonunun yeni başkanı asrın güreşçisi hamza yerlikaya

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

Güreş federasyonunun yeni başkanı asrın güreşçisi hamza yerlikaya

Son dönemde büyük hayalkırıklığı yaratan güreşte ipler Hamza Yerlikaya'nın eline geçti! Türkiye Güreş Federasyonu Olağan Genel Kurulu'na tek aday olarak giren Avrupa, dünya, olimpiyat şampiyonu Hamza Yerlikaya başkanlığa seçildi...

Türkiye Güreş Federasyonu'nun Olağan Genel Kurulu'nda Avrupa, dünya, olimpiyat şampiyonu güreşçi Hamza Yerlikaya başkanlığa seçildi.

Büyük Anadolu Termal Otel'de gerçekleştirilen genel kurulda, tek listeyle gidilen seçimlerde, oy verme işleminin tamamlanmasının ardından sandıklar açılarak, oy sayma işlemine geçildi. Genel kurulda, kullanılan 199 oyun 172'sini alan Hamza Yerlikaya, 1923 yılında kurulan Türkiye Güreş Federasyonu'nun 45. başkanı oldu. Sandıklardan 21 geçersiz 6 da boş boş çıktı.

İŞTE YENİ KURULLAR
    reklam
    Güreş Federasyonu'nun yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurulları şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU: Ali İhsan Ölmez, Hamdi Topçu, Yüksel Seçkin Saruhan, Osman Develioğlu, Ünsal Sertoğlu, Metin Kilçi, Nail Erdoğan, Haydar Kemal Kurt, Latif Çakmak, Ali İhsan Kabakçı, Mehmet Genç, Ali Rıza Koç, Hüseyin Sözlü, Mehmet Genç

DENETLEME KURULU: Selahattin Uyan, Zeki Gül

DİSİPLİN KURULU: Bülent Çiçekçi, Ethem Acar, Üzeyir Özdemir, Muhammet Numan Ergin, Fatih Arslan

YİNE BİRLİK ÇAĞRISI!
    Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığına seçilen Hamza Yerlikaya, sonuçların açıklanmasının ardından delegelere hitaben teşekkür konuşması yaptı. Delegelerin kendisine ve yönetim kuruluna gösterdiği teveccühe teşekkür eden Yerlikaya ''İlk konuşmamda söyledim, el ele, gönül gönüle, ben-sen olmadan biz olacağız. Birlik olup güreşimizi hep birlikte layık olduğu yerlere çıkarmak için elimizden geleni yapacağız'' dedi.

Yerlikaya, konuşmasının ardından salonda tebrikleri kabul etti.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2008
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    460169

Bence çok doğru başkan inş başarılı olur.Tff de başkan yada spor bakanı Hakan şükür olsa keşke

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gs1965 Mesajı Göster
    Bence çok doğru başkan inş başarılı olur.Tff de başkan yada spor bakanı Hakan şükür olsa keşke
    Katılıyorum.Federasyonların başkanları ya o spordan gelmiş olmalı,ya da o sporun dinamiklerini iyi bilen kişiler olmalılar.Aksi halde abesle iştigal durumlarla karşılaşıyoruz maalesef.Örneğin futbol kulüplerimizde,futboldan anlamayan o kadar çok zât-ı muhterem var ki sırf biraz ****sadi veya siyasi kimlik ve avantajları var diye kulüplerin idaresine seçilmekteler.
    Düzenleyen nigdeli29 : 28-10-2012 at 18:17

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık