Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 22 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Nagra2 Nin Pesini Birakmiyorlar

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Üye No
    2024

New Icon3 Nagra2 Nin Pesini Birakmiyorlar

evet uydux ın haberıne göre nagra2 yanı aladdın esaslı sıfremele sıstemının kırılmasının yakın oldugu ve korsanların yakında keylerı acıklayacagı soylenıyor..

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    22-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3943

hadi hayırlısı...
    korsanlar ellerini biraz hızlı kullansınlarda bizde keyfimize bakalım.. :) :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2142

İşte bu günü engüzel haberi sağol dostum umarım en kısa sürede kırılırda bizde yarın elvede diyeceğimiz hispatamıza tekrar kavuşuruz.Herkese sevgiler

Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2004
    Mekan
    54 Sakarya
    Üye No
    2399

almanların premiere de beceremediğini inşallah ispanyollar becerirde d+ gibi uyducuların gözdesi pakete yeniden merhaba deriz.selamlar...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    6259

dilerim balon değildir.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3497

Pek sanmam..Bu kadar çabuk nasıl olacak..umarım başarırlarda bizde alkışlarız..

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    72

Bunu şuan yapmazlar gibime geliyor nedenide daha yayınların hepsi geçmedi bu sisteme önce balık,ları toplar bir yere sonra ag atıp yakalarlar yoksa hepsi kaçar gider yağni diğerlerininde geçmesini beklerler ancak ondan sonra puplic ederler bana öğle geliyor. ama yinede belli olmazzzzz

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

aynı seca2 gibi yaparlarsa hiçbir balık kaçmaz..ya zaten bilmelisiniz **** diye bir şey yoktur..bunu tv kanalları ile modul satıcılarının arasında bir anlaşma ile biz izleyebiliyoruz.adam tv kanalına geliyor arkadaşım sana atıyorum aylık 10.000$ bana bana 1-2 aylarına keylerini ver diyor..zaten kanalda nekadar uğraşsa o adamın verdiği parayı üyelerden toplayamacak nasıl olsa belli üyeleride var..+ bir üye daha gelmiyecek eee ne yapsın işin içinde para olduktan sonra ok deyip veriyor..sonra adam gidip bir modul hazırlayıp bizim gibi uyduya susamış insanların önüne sürüyor..bizde balıklama atlıyoruz..yani aslında balık biziz..yoksa hiç kimse sistemi öyle kolaycana çözemez..
    sevgiler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    103

size katılıyorum ancak

Sn. Misfortune size katılıyorum ancak unutmamak gerekir ki bu sistemleri yaratanlarda kıranlarda yine bu aynı meslekteki insanlar sonuçta mutlaka çözüm gelecektir ama önce pazar payı tabiiki...
    selam ve sevgiler

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

ya zaten hispa hemen olmaz çünkü adamlar kart mart recevier bir sürü para harcadı..öyle hemen vermezler..başka paketler için ise herşey olabilir..

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    102

sevgili misfortune daha iki gün önce aynı şeyleri wanted le konuştuk. bu işlerin danışıklı dövüş olduğunu söyledim. yok be abi o kadar da değil senin ki komplo teorisi gibi bişey dedi. şimdi bu yazını okuyunca bakalım sevgili wanted ne diyecek.saygılar.

Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    5883

Bir de soyle dusunelim

Kullanimda olan sifre sistemleri hic kirilamasaydi, sifreleme firmalari nasil para kazanacakti. Yani Nagra hala kirilamamis olsaydi D+ neden milyon dolarlar harcayip yeni sifre sistemine gececekti? Sifreleme firmalari yeni sistemlerini satabilmek icin yapiyor bunu. Bu yuzden alaadin hemen kirilirsa firma guvenilirligini kaydeder. Sifreleme firmalari icin pazar daraldiginda gerekeni yaparlar ve sahte korsanlar da sifre kirmis gibi surerler piyasaya. Modulleri de bunun yan sanayi gibi dusunmek lazim. Yani ortada sifre kiran dehalar falan yok. Onlar hayali kahraman; biz mi yarattik yoksa bize sunuldu mu bilmiyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    11-04-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    10365

vlinders

Selamlar,

Açıkçası vlinders e şifreleme sistemi kırıcısı dememek haksızlık olurdu. O Seca2 deki bug u bulmasaydı belki bugün hala seca2 diye geziniyor olacaktık.
    bence vlinders gibi coding dehaları bu işi yürütüyor çoğunlukla

saygılar
    kirpi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    7597

haydi hayırlısı...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3497

Arkadaşlar biz balık..Uyduda okyanus olduğuna göre daha çook yem oluruz.. Hep yem oluyoruz. Ama hiç caremiz.. Elimizde değil.. Kendi adıma konuşuyorum.. Kendim çözüm bulamayacağıma göre, şifreleri oturup kendim çözemeyeceğime göre atılan yemlere cesaret ve para buldukça atlayacağım.. Ya ben yem olurum.. Yada karnımı doyururum.. (gözümü).. başka önerisi olan varmı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    7597

sende biraz ugrasırsan kafanı yorarsan hem kendini doyurursun hem de baska insanları....

Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    4660

Doğru söylüyorsunuz da bence hacker falanda yok şifreyi koyanda kanal sahipleri public edende kendileri sonuçta kırmak kolay değil. Bu tip şifreleri çıkarı olan birisi yada içeriden birisi yapıyor işi yada şifreleme sistemini yapan kişiler kanalların para konusunda kendilerini tatmin etmediği zaman atıveriyorlar şifreleri forumlara hadiii ondan sonra kanallara yenilerini satıyorlar bu arada bizler nasipleniyoruz işte bütün olay bu

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2004
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6925

Valla arkadaşlar ne yalan söyliyeyim bu konu biraz benim de kafakı karıştırıyor.Neyse pek anladığım bir konu diyemiycem çünkü top secret nasıl olduğunu kimse bilmiyor.Ya boş verin eninde sonunda izliyoruz.elde ediyoruz.Sevgiler.

Goldmaster 11400 cım sky yeleşik .

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    3671

merak etmeyin son yakındır aldığım bir habere göre günler sayılı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2004