Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 34 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: arkadaşlar 46es 8000 aldım ama film seyredemiyorum.

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    4312

arkadaşlar 46es 8000 aldım ama film seyredemiyorum.

evet arkadaşlar sizlerin ve çevremdeki arkadaşların engin bilgisine güvenerek be cihazı aldım cihaz hoş fakat samsung da satıcı anlattı film izleye bilirsiniz dedi internet kablosunu taktım fakat filmleri seyredemiyorum ve çocuklar için oyun vardı ama onuda yapamadım evet eksik olan şeyler var ama çözemedim kullanan arkadaşlardannyardım bekliyorum...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    480746

Alınmayın gücenmeyin ama O cihaza o parayı vermiş olmanıza çok üzüldüm

Çünkü verdiğiniz parayı %1.milyon hak etmeyen bir cihaz..
    Muhtemelen bazı ayarları atladınızz
    Bizzat menülerini kullanmadıgım için
    Tam yardımcı olamam ama
    Şunu söylim ağ ayarlarını düzgün yaptıysanız film den kasıt youtube vb video sitelerinden yada usb diskin içine atacagınız filmleri izleyebilirsiniz.

Nerden bakarsanız 4000 civarı bi para vermişssinizdir

O paraya 3500 e panasonic 55vt30 vardı kampanyada onu alaydınız süper olurdu.. Neyse alınmış alınmıştır..

İyi günlerde kullanın...
    Düzenleyen Armabilgisayar : 16-10-2012 at 22:21

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    23565

Filmleri nereden izlemeye çalışıyorsunuz?

USB'den flash disk veya harici disk takarak SMART TV menüsünden videolar kısmına girerek izleyebilirsiniz.

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    4312

smart tv den izlemek istiyorum.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    23565

Smart tv'nin nesinden izlemeye çalışıyorsunuz ki? Kendiliğinden film çıkacak hali yok. USB'den veya ağ üstünden izleyebilirsiniz. Youtube'dan video izleyebilirsiniz. Veya şu konuları inceleyin:

New Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    77763

Cok sıkıntılı bir tv 5 aydır para iadesi bekliyorum samsung dan uzak durun eger paranız ile rezil olmak istemiyor iseniz tv sorunlu cıkarsa vay halinize...

New Member
    Giriş Tarihi
    02-05-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    97731

samsung es7000 es 8000 süper tv ler

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tsalci Mesajı Göster
    Cok sıkıntılı bir tv 5 aydır para iadesi bekliyorum samsung dan uzak durun eger paranız ile rezil olmak istemiyor iseniz tv sorunlu cıkarsa vay halinize...
    biraz televizyonu araştırırsa güzel olduğunu anlarsın tabiki eski tv ler gibi değil araştırmaların
    samsung sitesinden yazılım kullanım bilgileri bulursun

New Member
    Giriş Tarihi
    02-05-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    97731

samsung es7000ve8000 bu tv nin özelliklerine iyi incele sonra kara ver karşıdan bakmakla fazla anlaşılmaz gerçe karşıdan bakınçada görüntü ayrıcalığı farkedilir

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    04 Ağrı
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

Bende 46es7000 kullanıyorum ve buradakı olumsuz yorumlara katılmıyorum gayette memnunum tv den fılmde ızlıyorum smart ozellıgınıde kullanıyorum verdığım parayı hakettı

Starting Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2012
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    586478

46es7000 bende kullanıyorum ve yazılan olumsuzluklara şaşırdım gerçekten :)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    909

46 es 7000 ve 8000 için olumsuz yorum yapan arkadaşlar tamamen uzanamayan ciğere mındar diyen kedi misaliler.Bu tv ler şu an tv teknolojisinin geldiği son noktadır.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gurkano Mesajı Göster
    46 es 7000 ve 8000 için olumsuz yorum yapan arkadaşlar tamamen uzanamayan ciğere mındar diyen kedi misaliler.Bu tv ler şu an tv teknolojisinin geldiği son noktadır.
    Yapma ya Kardaş bak hele burda neler var ;;iyi bak hele ha

um.dona nimhaber.com/m_69163108/tm.htm

um.donani mhaber.com/m_59976923/tm.htm

Bunları adres çubuğuna bitiştir ve tıkla bakalım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    103

Değerli dostlar,
    ürün hakkında yapılan olumsuz yayınlara katılmıyorum, Samsung Es8000 serisi üzerine şuan hiç bir tv gösteremezsiniz tüm tv leri (led 3Dtv) sony philips lg samsung panasonizc tek tek test ettim bir kere 3d üstüne göremedim sd ve hd görüntüler süper
    hemen hemenn tüm video codecleri oynatıyor daha bir sürü üstünlük daha ne olsun arkadaşın dediği gibi kedi ciğer olayı....
    burada tabikide marka reklamı yapmıyoruz sorulana cevaptır.
    yinede herkesin kendi beğenisi saygı duymak lazım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    14511

bende 55es8000 ile 55lm960v arasında kaldım 55lm960v yi inceledim 3d si süperdi muhtemelen 55lm960v olacak ama 2 si arasında kalsanız hangisi olurdu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2012
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    581972

bazı arkadaşlar marka fanatikliği yapıyor..forumda özellikle armabilgisayar ve lene nickli şahıslar panasonic taraftarımı satıcısımı reklamcısımı öyle birşeyler..adam video oynatamıyorum demiş adam keşke onu almasaydın panasonci alsaydın demiş...özellikle takip ediyorum her tv mesajında aynı şeyler..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ketoral Mesajı Göster
    bazı arkadaşlar marka fanatikliği yapıyor..forumda özellikle armabilgisayar ve lene nickli şahıslar panasonic taraftarımı satıcısımı reklamcısımı öyle birşeyler..adam video oynatamıyorum demiş adam keşke onu almasaydın panasonci alsaydın demiş...özellikle takip ediyorum her tv mesajında aynı şeyler..
    O saydıklarının hiç birisi değilim ,ben sadece dh forumda gördüklerimi paylaşıyorum ,yukardaki verdiğim link te herşey ortada ,panasonıc yahut başka bir markada da görsem sorunları ,paylaşırım burda.işin boyutunu başka yere çekmeyiniz Lütfen;;;Saygılar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2012
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    581972

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Lene Mesajı Göster
    O saydıklarının hiç birisi değilim ,ben sadece dh forumda gördüklerimi paylaşıyorum ,yukardaki verdiğim link te herşey ortada ,panasonıc yahut başka bir markada da görsem sorunları ,paylaşırım burda.işin boyutunu başka yere çekmeyiniz Lütfen;;;Saygılar
    imzandaki tv panasonic bir kere marka fanatiğisin..samsungta olsun lg de olsun panasonicte olsun nette araştır forumlarda mutlaka üründen memnun olmayan sorunu çıkan vardır..bazı insanlarda forumlara kasıtlı olarak kötüleme amaçlı yazılar yazıyorlar bunlarıda bilin..nette her gördüğünüze inanmayın derim..panasoniği araştır ondanda memnun olmayan bir ton insan bulursun.. forumda her samsung konusuna aynı msjı yapıştırıosun şu forumda şu sorunları var diye..kişiler istediği markayı seçer belki özeliği önemli dğildir belki dış görünüşü beğenir bilemeyiz..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

imzandaki tv panasonic bir kere marka fanatiğisin..samsungta olsun lg de olsun panasonicte olsun nette araştır forumlarda mutlaka üründen memnun olmayan sorunu çıkan vardır..bazı insanlarda forumlara kasıtlı olarak kötüleme amaçlı yazılar yazıyorlar bunlarıda bilin..nette her gördüğünüze inanmayın derim..panasoniği araştır ondanda memnun olmayan bir ton insan bulursun.. forumda her samsung konusuna aynı msjı yapıştırıosun şu forumda şu sorunları var diye..kişiler istediği markayı seçer belki özeliği önemli dğildir belki dış görünüşü beğenir bilemeyiz..
    Ben yazılanlara değil ,resimlerde gördüğüme bakarım,ha birde dh forumda bu işin piri olanlar var yıllardır işin teknik boyutunu ele alıp yazanlara bakarım..Neyse uzatmayalım kardeş ,o zaman isteyen istediğini alsın iyi günler..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    480746

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Lene Mesajı Göster
    Yapma ya Kardaş bak hele burda neler var ;;iyi bak hele ha

um.dona nimhaber.com/m_69163108/tm.htm

um.donani mhaber.com/m_59976923/tm.htm

Bunları adres çubuğuna bitiştir ve tıkla bakalım.
    Önemli olan son nokya gelmiş olması değil bu geldiği noktayı nasıl hakettiği önemlidir.

İnsanlar hiç öyle bir tv kullanmadığı için alınca waoww tv harika diyip çok memnunum diyor.. Halbuki aynı fiyatlara ne kaliteli cihazlar var bunun farkında değiller.

Ben burda bunu vurgulamaya çalışıyorum. Tabiki her üründen memnun olmayan kullanıcılar vardır. Ama benim önerdiğim seri pany vt50 serisi bu konuda tartışmasız zirve olan bir cihazdır... Dolayısıyla samsung un hiçbir tv si özellikle resim kalitesinde yanına gelemez... Bu bana ait bir yorum değildir bu işin üstad uzmanlarının test sonuçlarıdır. 7000-8000 serisinin abartı bir arka ışığa sahip olduğu bu işle haşır neşir olan herkes bilir. Öyle elle birkaç menü gezmekle abidik gubidik janıanlı özellikle kanınca doğal olarak teknolojide son nokta budur sanıyorsunuz.

Tabi buda bir zevk ve renk meselesi.. Saygı duymak lazım.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    480746

İyi olan ürünü her zaman öneririm çünkü işim gereği bu tür cihazlar ile sürek muhatap oluyorum.. Panasonic ile hiç alakam yok :) keşke olsada iskontolu ürün alabilseydim...

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık