Uydumarket Banner  

4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 64 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Realtek Cihaz Toplu Yazılım [Gönüllü Auron Ekip]

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    519927

New Icon22 Realtek Cihaz Toplu Yazılım [Gönüllü Auron Ekip]

ekip eksikliği ve işlerimizin yoğunluğundan dolayı auron yazılımları durdurulmuş konu kapatılmıştır.
    Düzenleyen GamdaNoterdam : 04-11-2012 at 09:55

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    519927

AURON EGREAT/FOREX R6A-R1 3İN1 1.0.5.39 NATİONAL PACK V4.0 FİNAL YAZILIM (.AC3, .DTS ...VS VE SES UZANTI DESTEĞİ)
    AURON HIMEDIA HD 900 SERİSİ 1.0.4.20 NATİONAL PACK V9.0 YAZILIM (.DTS, .AC3 ...VS SES UZANTI DESTEĞİ)
    AURON EGREAT R6S 2.0.1.8 ULTRA PACK V9.0 YAZILIM (.DTS, .AC3 ...VS SES UZANTI DESTEĞİ)
    AURON EGREAT R6S 2.2.8.0 ULTRA PACK V9.0 YAZILIM (.DTS, .AC3 ...VS SES UZANTI DESTEĞİ)
    AURON EGREAT R6S 2.5.6.0 ULTRA PACK V9.0 YAZILIM (.DTS, .AC3 ...VS SES UZANTI DESTEĞİ)
    AURON EGREAT R150-R200S-R300 2.6.4.0 ULTRA PACK V9.0 YAZILIM (.DTS, .AC3, .ADATS ...VS SES UZANTI DESTEĞİ)

NOT: AURON EGREAT R150-R200S-R300 2.6.4.0 ULTRA PACK V9.0 YAZILIMINI, EGREAT R6S VE EGREAT R160S PRO CİHAZLARA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ!

YAZILIMLARI ÇIKMIŞTIR BİLGİNİZE !!!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-10-2012
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    584858

Herkese hayırlı olsun.
    Geri dönmenize çok sevindim.
    Ben EGREAT/FOREX R6A-R1 için olan yazılımı denemek istiyorum ama özel mesaj atamadım.
    Bu yüzden buraya yazayım dedim.
    ''AURON EKİBİNİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU YAZILIMLARI YÜKLEYEN KULLANICILARA ŞARTLARI'' okudum ve hepsini kabul ediyorum.
    Ayrıca bu yazılımlarda emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler.

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-05-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    219604

banada r 1 yazılımı gönderirseniz çok makbule geçer.
    ''AURON EKİBİNİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU YAZILIMLARI YÜKLEYEN KULLANICILARA ŞARTLARI'' okudum ve hepsini kabul ediyorum.
    Düzenleyen afc : 16-10-2012 at 15:17

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    519927

@sb.demir mesaj sayınız çok az olduğu için bende size pm gönderemiyorum.Dh ta üyeliğiniz varsa @miralay25 size yardımcı oalcaktır.

arkadaşlar isteklerinizi pmden talep edinin. :warn:
    Düzenleyen GamdaNoterdam : 16-10-2012 at 20:55

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

afc ve selimbsr şartları kabul ettiğini p.m.den bildirmiştir listeye ekle gamdanoterdam kardeş

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    40262

Arkadaşlar popcornhour a110 cihazı için çalışma yapmayı düşünüyormusunuz? Firma 18 aydır güncelleme yayınlamıyor, desteğini kesti sanırım.

Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2005
    Mekan
    40 Kırşehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    136325

''AURON EKİBİNİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU YAZILIMLARI YÜKLEYEN KULLANICILARA ŞARTLARI'' okudum ve hepsini kabul ediyorum....banada Egreat R6S yazılımını gönderirmisiniz acaba.emeği geçen herkese teşekkür ederim..

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

arkadaşlar takdir edersiniz ki buraya yazdığınız mesajları editleme şansınız her zaman var tamam buraya yazın ama aynı mesajı (''AURON EKİBİNİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU YAZILIMLARI YÜKLEYEN KULLANICILARA ŞARTLARI'' okudum ve hepsini kabul ediyorum) gamdanoterdama ya da bana p.m. olarak da gönderin neticede firmware yüklemek riskli bir işlem ve yarın bir gün sorun olduğunda özel mesajlarınız delil olmalı yazılımcı ekibin lehine
    Düzenleyen sadays : 17-10-2012 at 18:40

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    743

Özel pm attım. Bilginize

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

gamdanoterdam kardeş rainman şartları kabul etti listeye ismini ekleyin

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

wkend şartları kabul etti p.m.den ismini ekleyin

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    264572

Egreat R6S v9 banada r 1 yazılımı gönderirseniz çok makbule geçer.
    Düzenleyen emu1980 : 19-10-2012 at 14:43 Sebep: düzetlme

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    519927

sadays şartları kabul edeni pmden gönder biliyorsun kardeş

arkadaşlar şartları kabul etmek isteyen kabul ettim yazısını pmden gönderin.
    Düzenleyen GamdaNoterdam : 19-10-2012 at 15:13

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    16457

Sancak Bilgisayardan Egereat R6S alarak guruba dahil oldum. Üstünde Auron ekibinin hazırlamış olduğu son yazılım yüklü ellerine sağlık yakında çıkcağı söylenen Final yazılımını bekleyeceğim. Şartları kabul pm sini yolluyorum saygılar.

PM ler için teşekkür.
    Düzenleyen ckof : 21-10-2012 at 11:19 Sebep: bilgi ek.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    8906

Bu ne yav. Neredeyse 10 yıldır bu alemin içindeyim bööle yazılım verildiğini ilk defa görüyorum. Şartları kabul edenler etmekle kalmıyor bir de alanen teşhir ediliyorlar matah bişiymiş gibi. Hadi bunları geçtim bi de yazılımlar "pm" aracılığıyla veriliyor kırk tembihle Vay vay vay vay. Olaya bak. Verilen yazılım değil sanırsınız CIA şifreleri...

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-10-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    511902

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cici Mesajı Göster
    Bu ne yav. Neredeyse 10 yıldır bu alemin içindeyim bööle yazılım verildiğini ilk defa görüyorum. Şartları kabul edenler etmekle kalmıyor bir de alanen teşhir ediliyorlar matah bişiymiş gibi. Hadi bunları geçtim bi de yazılımlar "pm" aracılığıyla veriliyor kırk tembihle Vay vay vay vay. Olaya bak. Verilen yazılım değil sanırsınız CIA şifreleri...

Abi, avatar da süpermiş :hong:

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    519927

@cici

Öncelikle siz auron şartlarını okuyunuz okumadığınız için ön yargı ile yaklaşmışsınız Bir okuyun bakın nediyor önce şartları bir anlamaya çalışın.
    Biz daha önce şartsız şurtsuz defalarca yazılım paylaştık fakat zararları bize oldu.Hem şartı kabul edene kime ne dağıttığımızı biliyoruz
    hemde kafamız rahat.Auron şartına sebep olan durum bu iki nedenden dolayıdır yoksa başka amacımız yoktur.
    Auron şartları katı olsaydı hiç kimse kabul etmezdi demekki auron şartlarını beğenen şartları kabul etmiş.Bakın 91 kişi buda bizlere
    auron şartlarının beğenmiş olduğunu gösteriyor.

Umarım anlatabilmişimdir.

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    519927

Bakın auron ekibine karşı defalarca sataşma oldu bunların üstesinden geldik halen daha geliyoruz.O sataşma eğilimine giren gurup elebaş üyeleri
    biz onları biliyoruz ki başkalarını buralara göndererek olur olmaz mantık dışı hakaret/tehdit/alay edici tembihlerde bulunarak laflar edici yazılar
    yazdırmaktadırlar.Biz yılmayız.Canımız ne zaman isterse konuyu kapatır o zaman çeker gideriz.Kimse bize sonradan auron adamları kaçırttılar yada
    auron adamlarını kaçırttık demesin yanılıyorlar.Biz bu lafları taaa 2 sene öncede gördük. EGREAT R6A KONUSUNU HATIRLATARIM.Çekip gittiysek
    gerçek hayattaki iş zamanımıza denk gelmesi ve boş zamanlarımızın olmayışıdır. Kimsenin keyfine göre hareket etmeyiz.YANİ DEMEK İSTEDİĞİM
    BOŞ YERE KENDİNİZİ YORMAYIN BİZİDE BOŞ İŞLERLE ZAMANIMIZI ÇALMAYIN!

Çekip gidersek ne olur?

1)Bize bir şey olmaz.Olan yazılım desteği bekleyen ve kullanmak isteyen kişilere olur.Bunların haklarını çalmış olursunuz.Bu adamlarda orjinal yazılımlardan
    meded bekler durur.Orjinal yazılımı üreten firmalar düzgün iş yapsaydı internet ortamında romen gurubu, by mikka gurubu, auron gurubu..vs guruplar olmazdı.
    Ne demek istediğimi orjinal yazılım yüklemeyen ve bu gurupların yazılımını yükleyen kişiler ne demek istediğimi anlamıştır.Bize karşı hakaret/tehdit ve iftira yazıları
    görmeseydik biz AURON ŞARTLARI KESİNLİKLE KOYMAZDIK!

2)Bizim maddi zararımız olmaz çünkü bu tür medya oynatıcı yazılım basit işlerden para kazanmıyoruz.Saten Gönül işidir.Bedava yapıp dağıtıyoruz.
    Bizim para kazandığımız şey gerçek hayattaki iş hayattımızdan elde edilen gelirlerki bu aldığımız gelirler bize fazlasıyla yetiyor.

HA ORJİNAL YAZILIMLAR BİZE YETİYOR DİYENLERE SAYGI DUYARIM! BÖYLE DÜŞÜNEN BAZI KİŞİLER VARKİ BU TÜR KİŞİLER ÇEŞİTLİ BAHANELER ÜRETEREK
    HEM AURON EKİBİNİ YIPRATMA EĞİLİMİNE GİRMEKTE HEMDE AURON YAZILIMLARINI YÜKLEYEN KİŞİLERİN HAKLARINI ÇALMAKTADIR!

SON DİYECEĞİM ŞEY BİZİM BİR KAYBIMIZ OLMAZ OLAN YAZILIMI YÜKLEYEN KİŞİLERE OLUR ONLAR YAZILIM DESTEKLERİNDEN MAHRUM KALIRLAR VE
    ORJİNAL YAZILIMLARDAN MEDET BEKLER DURURLAR !

İlgili resmi firmaların Orjinal yazılım çıktıktan sonra Son final yazılımları büyük ihtimal haftaya yada ondan sonraki haftaya çıkaracaktır.Sadece ilk konuda
    belirtilen şartları kabul eden üyelere son final yazılımları gönderilecektir.SON FİNAL YAZILIM Ç****KTAN SONRA BİZLERE ''AURON LİNKİ GÖNDERİRMİSİN YADA
    AURON EKİBİNİN ŞARTLARINI KABUL EDİYORUM'' DİYEN OLSA DAHİ BU KİŞİLERE BİLE AURON YAZILIM LİNKLERİ GÖNDERİLMEYECEKTİR!
    Düzenleyen GamdaNoterdam : 21-10-2012 at 21:29

New Member
    Giriş Tarihi
    09-01-2012
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    573430

r6a-2 için yazılım desteği olacak mı acaba?

21. Merih Banner Alt
4 sayfadan, 1. sayfa 1234 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık