Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: d smart hd plus arızası

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-06-2010
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    534336

d smart hd plus arızası

merhaba arkadaslar d smart hd plus cıhazı kullanıyorum pace marka bırkacgundur bırsey dıkkatımı cektı kanal lıstesıne basınca kanalların ısımlerının ıcınden beyaz cızgıler gecıyor yanı bulutlanma gıbı her ısmın altında var menuye basıncada aynı yada ınfoya basınca alt bar cıkınca ordada soldan baslayan bır bulutlanma saga dogru gıdıyor ve en sondada azalıyor bu cıhazların hepsınde olan bırseymı yanı yazılımsal bır sorunmu var ben servıse goturdum onlar normal bız cızgı falan goremıyoruz dıyolar ve calısan makınaya arızalı dıyemeyız dedıler bu konuda msj larınızı beklıyorum selamlar

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-06-2010
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    534336

arkadaslar boyle sorun yasayan yokmu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2012
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    578635

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ruzgarboy Mesajı Göster
    arkadaslar boyle sorun yasayan yokmu
    Forumdaş ben de D-Smart HD cihaz kullanıyorum Goldmaster 2000. Aynı tip bir sorun olyor. 2-3 saat kullanmamdan sonra info barındaki beyaz yazılar bulutlanmya başlıyor ardından HDMI girişi sorunuyla görüntü 2-3 sn gidip geliyor. 5-6 aydır yaşıyorum bu sorunu ama servis bir çare bulamadı hala.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    60 Tokat
    Üye No
    49834

görüntünün gidip gelmesi çoklu lnb kullanımıyla alakalı ama bulutlanma başıma gelmedi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2012
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    578635

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi KaanUs Mesajı Göster
    görüntünün gidip gelmesi çoklu lnb kullanımıyla alakalı ama bulutlanma başıma gelmedi
    lnb kablosuyla alakası nedir bilgi verirmisin forumdaş. ama ben çoklu lnb kullanmyrm.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-12-2004
    Mekan
    60 Tokat
    Üye No
    49834

çoklu lnb veya bozuk lnb olursa voltaj aksaklığından dolayı yayında gidip gelme olabiliyor.Ben çok uğraştım sebebi bulmak için 8 kişi kullanıyordum sonunda tek anten taktım rahatladım ama sende farklı bir sorun olabilir belki anten ayarsızlığı yada kablodan filan aynı zamanda tos kablo ile başka bir tv ye bağlamanı ve ikisini birden izlemeni tavsiye ederim eğer tosla bağladığın yayın da hdmi ile birlikte giderse lnb veya antendendir yok gitmezse kablo veya cihaz veya hd tvdendir kardeşim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-04-2012
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    578635

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi KaanUs Mesajı Göster
    çoklu lnb veya bozuk lnb olursa voltaj aksaklığından dolayı yayında gidip gelme olabiliyor.Ben çok uğraştım sebebi bulmak için 8 kişi kullanıyordum sonunda tek anten taktım rahatladım ama sende farklı bir sorun olabilir belki anten ayarsızlığı yada kablodan filan aynı zamanda tos kablo ile başka bir tv ye bağlamanı ve ikisini birden izlemeni tavsiye ederim eğer tosla bağladığın yayın da hdmi ile birlikte giderse lnb veya antendendir yok gitmezse kablo veya cihaz veya hd tvdendir kardeşim
    eyvallah bilgiler için kardeş.

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-06-2010
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    534336

ben d smart hd plus kullanıyorum bu bulutlanma sorunu cok gozume batıyor servıse goturdum gorduklerı halde bız bırsey goremıyoruz bır sorun yok dedıler cıhaz calısıyor arızalı degıl dedıler ama bence buda bır arıza bulutlu cızgılerın cıkması nasıl oluyor anlamıyorum maıl olarak d smartada yazdım cevap yok ayrıca servıste ucret aldı hıc bırsey yapmadıkları halde.d smartı arıyorum telefonada cıkan yok platform demeye sahıtler lazım...

9. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı