Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Gss Tebligat Sorunu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    104859

Gss Tebligat Sorunu

İyi günler,cuma sgk adıma yazılı bir tebligat gelmiş fakat evde olmadığım için muhtarlığa bırakılmış.kapıya yapışkan kağıt yapıştırılmış tebligatınız var muhtarlıktan aıln diye ve fakat tüm işlemlerimi hallettim parayı mecbur ödüyorum.Ayrıca şubat ayında kaymakamlığa gittim gelir tespiti başvurum dahil hepsini yaptım.Ancak eve tebligat gelmemişti o zaman bende beklemeden gidip yaptırdım.Daha muhtara gidemedim rahatsızım ayaklarımdan sizce ne olabilir ceza olmasından korkuyorum ama borç gözukmuyor hepsini ödedim başka ne olabilir.Ama içim rahat etmiyor sizce bir sorun olmaz değilmi?Hastaneye gittim muayene oldum.Sağlık provizyon sorgulamamda mustehaktır provizyon alabilir yazıyor?106 liraydı 37 liraya düştü yaptırdıktan sonra.
    Düzenleyen braveghost : 08-10-2012 at 14:09

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    104859

Lütfen yardımcı olun?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

yaptırmayan herkese baştan 106 kitliyorlar sorgulamada borç öyle gözüküyor birde tebligatı postacı atıp kaçıyor bana ver bir sürü arkadaşıma böyle yapmışlar teslim etmeden apt kapısının altından atıp kaçıyorlar sen gelir tespiti zaten yaptırmıışsın haracında 36 tl çıkmış haracınıda ödemişsin sorgulamada provizyon alabilir diyor yani bir sorun yok o gelen tebligatı kaile alma

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    104859

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ataseven1972 Mesajı Göster
    yaptırmayan herkese baştan 106 kitliyorlar sorgulamada borç öyle gözüküyor birde tebligatı postacı atıp kaçıyor bana ver bir sürü arkadaşıma böyle yapmışlar teslim etmeden apt kapısının altından atıp kaçıyorlar sen gelir tespiti zaten yaptırmıışsın haracında 36 tl çıkmış haracınıda ödemişsin sorgulamada provizyon alabilir diyor yani bir sorun yok o gelen tebligatı kaile alma
    Umarım öyledir cevap için teşşekürler ama şunu anlamıyorum neden şimdi yolladılar?çok şaçma şimdi yollamaları ceza tebligatı veya gelir testipi yaptırmadı diye tebligat olmasından korkuyorum doğrusu siz öyle diyorsanız sorun yoktur diye düşünüyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi braveghost Mesajı Göster
    Umarım öyledir cevap için teşşekürler ama şunu anlamıyorum neden şimdi yolladılar?çok şaçma şimdi yollamaları ceza tebligatı veya gelir testipi yaptırmadı diye tebligat olmasından korkuyorum doğrusu siz öyle diyorsanız sorun yoktur diye düşünüyorum.
    mesela bana o tebligat geldikten sonra ben gelir tespiti yaptırdım ve 1-2 ay sonrada gene bir tebligat geldi haraç miktarı yazıyor tebligatta burası türkiye herkes tuttuğunu öpüyor
    Düzenleyen ataseven1972 : 08-10-2012 at 14:25

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    104859

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ataseven1972 Mesajı Göster
    mesela bana o tebligat geldikten sonra ben gelir tespiti yaptırdım ve 1-2 ay sonrada gene bir tebligat geldi haraç miktarı yazıyor tebligatta burası türkiye herkes tuttuğunu öpüyor
    Maalesef doğru haklısınız.

7. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık