Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Multiswitch Acil Yardım !!!

Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    527109

New Icon22 Multiswitch Acil Yardım !!!

4 adet çanak anteni (Türksat , hellasat , eutelsat , hotbird ) apartmanda 20 cihaza dağıtmak istiyorum mümkün müdür? Acaba nasıl bir cihaz alıp nasıl bir sistem kurmak gerekir? Kaskatlı, kaskatsız ve sonlu multiswitch ne demektir? Multiswitchlerdeki 9-12 ; 10-32 ; 17-8 ne demektir? Teşekkürler...:help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    511297

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi therockulas Mesajı Göster
    4 adet çanak anteni (Türksat , hellasat , eutelsat , hotbird ) apartmanda 20 cihaza dağıtmak istiyorum mümkün müdür? Acaba nasıl bir cihaz alıp nasıl bir sistem kurmak gerekir? Kaskatlı, kaskatsız ve sonlu multiswitch ne demektir? Multiswitchlerdeki 9-12 ; 10-32 ; 17-8 ne demektir? Teşekkürler...:help1:
    sayın therockulas bu link mesaj no 387 den başlayın ön bilginiz olur 9-12 10-32 tanımlamaları giriş ve çıkış sayılarını ifade eder.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    341134

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi therockulas Mesajı Göster
    Yazindan usta oldugun anlasiliyor ama hicbir sey bilmeyen ustanin yapacagi isten bence hayir gelmez, bence milleti magdur etmeden bu isten vaz gec yazik insanlara. Tamam herkes usta olarak anasinin karnindan dogmaz ama isi bilmedende canak anten kurup dagitim isine girisilmez ilk önce git bir ustanin yaninda önce ciraklik yap isi ögren ondan sonra usta olarak boy göster.

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı